Pēdējā brīža idejas unikālai dzimšanas dienas dāvanai

Tuvojoties ģimenes locekļu, otro pusīšu vai tuvāko dzimšanas dienai, nereti saķeram galvas, jo saprotam, ka ir jau par vēlu izdomāt kādu simbolisku un dziļi personīgu lietu, ko dāvināt dzimšanas dienā. Tā gadās visiem. Tad parasti izlīdzas ar puķu pušķa, «Rafaello» kastes un kartītes dāvināšanu. Arī pēdējā brīdī pirkta dāvana var būt izcila un par to palīdzēs parūpēties DavanuServiss.lv – vieta, kur atradīsiet labākās dāvanas aktīvās vai ekstrēmās atpūtas cienītajiem, gardēžiem, romantiķiem vai citu aktivitāšu cienītājiem.

DavanuServiss.lv ir sarūpējuši lielu skaitu oriģinālu dāvanu, kas nodrošinās neaizmirstamas atmiņas dzimšanas dienas gaviļniekam. Tālāk uzskaitītas tikai dažas oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā, kuras varat atrast Dāvanu servisa mājaslapā.

Lidojums ar gaisa balonu ir labākais veids, kā nesteidzīgi uz Latviju paskatīties no augšas. Ja dzimšanas dienas dāvanas saņēmējs ir Latvijas ainavu cienītājs un viņam vai viņai nav bail no augstuma, lidojums ar gaisa balonu var būt vienreizēja ideja dzimšanas dienas dāvanai.

Braucieni ar SUP ir lēns ūdens prieku baudīšanas veids, kas īpašu popularitāti ieguvis tieši pēdējos gados. Tā būs lieliska dāvanas ideja gan tiem, kas jau reiz to ir pamēģinājuši, gan tiem, kas vēl nav saņēmušies to izdarīt. DavanuServiss.lv SUP braucienu piedāvājumi iekļauj gan braucienus pa Rīgas ūdeņiem, gan dažādus citus neordinārākus piedāvājumus.

Par īpaši populāru dāvanu dzimšanas dienā ir kļuvusi radošo vakariņu ideja. Viena no tām ir vakariņas, apvienojumā ar improvizācijas izrādi, kurā vakariņu dalībnieki sava mielasta laikā kļūst par izrādes dalībniekiem. Tā ir jauna ideja Latvijā, ko daudzi vēl nav pamēģinājuši, tāpēc tā var būt kā laba dāvana. Cita populāra radošo vakariņu ideja, ko varat atrast DāvanuServiss.lv – vakariņas tumsā.

Populāra dāvana dzimšanas dienā aso izjūtu cienītājiem var būt izbrauciens ar «Ferrari» vai «Lamborghini» automašīnām. Tas dod iespēju vismaz reizi mūžā izbraukt ar ekskluzīvajām automašīnām Rīgas ielās vai rallija trasē.

Aprakstījām tikai dažas no daudzām dzimšanas dienas dāvanu idejām, ko varat atrast DavanuServiss.lv mājaslapā. Aicinām izvēli sākt ar TOP piedāvājumu, jaunākajām dāvanām vai unikālajām dāvanām. Tādā veidā varat sašaurināt plašo izvēli, kad grūti izlemt par labu kādai konkrētai idejai, ko dāvināt dzimšanas dienā.

Pievieno komentāru

Reklāmraksti