Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Siltumsūkņi – kā izvēlēties labāko un atbilstošāko savam mājoklim?

Atbilstoši pieaugošajam siltumsūkņu pieprasījumam tiek nepārtraukti izstrādātas jaunas tehnoloģijas un inovācijas siltumsūkņu sērijas un modeļu izveidē, turklāt to funkcijas tiek pielāgotas katrai  klimata zonai individuāli, palielinot sistēmas jaudu un veicinot efektīvu resursu izmantošanu. Tehnoloģijām attīstoties, siltumsūkņi kļuvuši vēl ekonomiskāki un dabai draudzīgāki, bet kā  zināt, kurš siltumsūknis Jūsu mājoklim ir labākais izvēloties no 2019. gada labākajiem piedāvājumiem?

Labākā siltumsūkņa meklējumi reti vainagosies panākumiem vienas dienas laikā. Tirgus nemitīgi attīstās, un tieši plašās izvēles iespējas var būt izaicinājums. Par laimi Mitsubishi Electric ir izstrādātas vadlīnijas pie kurām pieturēties tiem, kas savām vajadzībām meklē labāko siltumsūkni gaiss-gaiss.


Laba izvēle slēpjas detaļās. Skaidri apzināties savas vajadzības, vēlmes un izpētiet savas iespējas.


Ģeogrāfija
Klimats, kurā Jūs dzīvojat, palīdzēs Jums izlemt, kāda tipa siltumsūknis jums ir nepieciešams. Varētu šķist, ka  šīs punkts ir pats par sevi saprotams, bet tomēr mainīgā laikapstākļu Ziemeļu klimata zonā ir   reģioni kuros ziemas periodā aukstums sasniedz aukstākos rādījumus visā Valstī un reģioni, kur raksturīgs liels vējš. Kā piemēram Kurzemē un Latgale, kur nepieciešams uzstādīt siltumsūkņus ar lielāku jaudu.

Labākie gaiss-gaiss siltumsūkņi  var iegūt siltumu no gaisa, pat ja tas ir ļoti auksts. Tas nozīmē, ka tos var izmantot visā valstī un segt enerģijas vajadzības lielāko gada daļu. Ideāli piemērots bargiem ziemas apstākļiem ir jaudīgais, inteliģentās vadības HERO-LN siltumsūknis, kurš pateicoties ar 3D, I-SEE,  infrasarkanā sensora palīdzību sadala telpu dimensiju zonās. Nosakot kopējo telpas termoprofilu.  Analizē karstās un aukstās zonas, lai patstāvīgi pielāgotu savu darbību.

Pārdomāts izvietojums un atbilstoša jauda
Ja telpas ir plašas un gaiss brīvi plūst jums ir nepieciešams mazāk jaudīgs siltumsūknis nekā mājoklim, kur platība vairāk sadalīta telpās. Ja mājoklī ir vairāk sadalītas telpas, jāsaprot, kur būtu piemērotākais siltumsūkņa izvietojums un tā skaits. Plašākos mājokļos Mitsubishi Electric piedāvā Multi Split dalītās komforta zonas sistēmas risinājumus, kur vienam ārtelpas blokam tiek pievienoti vairāki iekštelpas bloki. Šādus risinājumus labāk uzticēt profesionālai komandai, kas aprēķina jaudu, telpu un izvietojumu. 


Dažiem mājokļiem ideāls risinājums var rasties novietojot invertora siltumsūkni piemērotā kāpņu telpā, kur gaisa plūsma var tikt virzīta vairākās vietās vienlaikus.


Siltumsūknim jābūt izjustam, nevis dzirdamam
Katram cilvēkam ir atšķirīga trokšņu jūtība. Dažiem skaņas vienkārši saplūst ar kopējo fonu un netraucē, savukārt, citiem zems trokšņu līmenis var izraisīt galvassāpes. Tāpēc, ja gaiss-gaiss siltumsūkni novieto, kur ģimene parasti pavada lielāko dienas daļu un rod naktsmieru, jāņem vērā  iekštelpas bloka trokšņa līmenis. Jaunās paaudzes siltumsūkņiem parasti nav augsta trokšņa līmeņa un Jūs tos mierīgi varat uzstādīt guļamistabā, turklāt āra blokiem ir nakts funkcija, kas padara tos vēl klusākus un atļauj elastīgu montāžas vietu, ja āra bloks atrodas tuvu kaimiņu īpašumam.  A+++ klases, 2019.gada labākais Mitsubishi Electric klusas darbības gaiss-gaiss siltumsūknis COOL-HR. Šis siltumsūknis būs lielisks risinājums ja vēlaties siltumsūkni, kas efektīvi dzesēs vasaras periodā.

Dizains un elegance
Cik svarīgs ir iekārtas dizains, ir tas par ko Jums vajadzētu padomāt pirms siltumsūkņa izvēles, jo tas bieži ir saistīts ar budžeta elastību. Mūsdienās prestiža zīmola siltumsūkņi rada dizaina klases iekārtas, kas papildina interjeru un paspilgtina to! Mitsubishi Electric piedāvā dizaina klases siltumsūkņu pērles HERO-LN un DIZAINA-EF, kas turklāt ir apveltītas ar jaunās paaudzes, modernām mājas klimata iekārtu pieprasītākajām funkcijām.

Nosaki budžetu gudri
Siltumsūkņa iegāde ir labs ilgtermiņa ieguldījums, kas atmaksāsies ātri vien, ja izvēlēsieties kvalitatīvu iekārtu. Uzticams siltumsūknis prasa pirmreizējos ieguldījumu, savukārt vēlāk prasot minimālu apkopi un sniedzot Ilgtermiņa enerģijas ietaupījumu.  Mūsdienīgas funkcijas ļauj HERO-LN siltumsūknim, kad neviens neatrodas telpā, mainīt temperatūras uzstādījumus  par 2 C0 taupot enerģiju.  Jaunās paaudzes siltumsūkņi  ir gudrs risinājums plānojot jūsu budžetu.

Uzzini vairāk par  Mitsubishi Electric labākajiem siltumsūkņiem www.ecoinnovation.lv.

Pievieno komentāru

Reklāmraksti