Smart TV: Vai tev tas nepieciešams? 2

Tehnoloģijas mainās, gluži tāpat kā mūsu vēlmes un iespējas, tādēļ nav jābrīnās par to, ka arvien vairāk cilvēki izvēlas arī Smart TV – televizoru, kas piedāvā tādas papildus funkcijas kā interneta pārlūkošanu, dažādu aplikāciju izmantošanu u. c. Tas ir lielisks veids, kā izmantot mūsdienu jaunās tehnoloģijas, sekot līdzi notiekošajam pasaulē, skatīties iemīļotākās TV pārraides, turklāt, pateicoties ekrāna izmēram, televizora attēls ir skaidrs un viegli saskatāms.

Bet visām tehnoloģijām ir plusi un mīnusi, un katram pašam jāizvērtē kas viņam nepieciešams. Un tā kā Smart TV cenas ziņā ir dārgāki (uzzināt vairāk), vērts pievērst īpašu uzmanību tā iespējām, lai saprastu, vai tev tas ir nepieciešams.

Kad mēs sakām, ka pa televizoru nekas normāls neiet, mēs patiesībā domājam, ka konkrētajā brīdī nevaram noskatīties savu iemīļotāko seriālu vai raidījumu, bet tā vairs nav problēma, vismaz ne tad, ja mājās ir Smart TV.

Sērfošana internetā
Tu vari skatīties Youtube video vai spēlēt spēles, vari pārskatīt savu e-pastu un jaunumus sociālajos tīklos.
Smart TV iespējams savienot ar internetu un izmantot tādu interneta pārlūkprogrammu kā Google Chrome, kas nozīmē, ka sērfošana internetā vairs nav problēma.

Ekrāna spoguļošana (screen mirroring)
Šī iespēja ļauj datora ekrānu vai telefona ekrānu atspoguļot uz TV ekrāna. Tas nozīmē, ka tieši to pašu, ko redzi uz mazā ekrāna, iespējams apskatīt arī uz lielā, un tam vairs nav vajadzīga kabeļu izmantošana. Vienkārši savieno abas ierīces ar internetu uz ieslēdz nepieciešamo funkciju. Mīnuss gan ir tāds, ka, ja nebūs interneta savienojuma, šī funkcija nestrādās.

Aplikācijas
Savā Smart TV vari lejuplādēt dažādas aplikācijas, piemēram, Netflix, kur skatīties iemīļotākos seriālus, un pat spēles, kas nozīmē vēl plašākas izklaides iespējas. Tiesa, pieejamo aplikāciju un spēļu izvēles iespējas ir ierobežotas, jo ir tikai neliels skaits optimizētu aplikāciju priekš Smart TV.

HD izšķirtspēja
Iespēja savienot TV ar internetu nozīmē arī dažādas video izšķirtspējas iespējas. Vari skatīties video un filmas gan 720, gan 1080p un pat augstākā izšķirtspējā. Jāsaka gan, ka straumēšanas izšķirtspēja var būt iestatīta automātiski uz zemu, ja interneta ātrums ir lēns vai nestabils.

Kontu sinhronizācija
Izmantojot Smart TV, vari sinhronizēt un pārvaldīt vairākus tiešsaites pakalpojumu kontus, kas nozīmē, ka savā televizorā vari darīt teju it visu, ko telefonā. Te gan lielākās bažas var būt par privātumu, tādēļ vēlams būtu ik pa laikam nomainīt paroles un sekot līdzi tam, kurš pieslēdzas ekrānam.

Ja vēlies plašāku filmu izvēli, iespēju pārlūkot internetu arī savā TV un izmantot citas mūsdienīgas mājas izklaides iespējas, bet nezini, vai Smart TV ir tas, kas tev nepieciešams, šis varētu palīdzēt:
• Ja vēlies iegādāties jaunu televizoru, bet tev mājās nav citu ierīču, piemēram, datora, kas piedāvā pieeju internetā pieejamajam saturam, tad Smart TV ir laba izvēle.
• Ja tev jau ir Smart TV, bet tas nepiedāvā pieeju citu tipu straumēšanas kanāliem, ko tu vēlētos, tad tev nav obligāti jāpērk cits televizors, kas piedāvā plašākas iespējas. Labāk padomā par ārējo ierīču pievienošanu.

Šķiet, ka Smart TV ir uz palikšanu un šīs tehnoloģijas lietojums tikai pieaugs, kas savukārt nozīmē, ka izvēle kļūs lielāka, bet cena – pircējiem draudzīgāka.

Kā ir ar Tevi? Vai esi gatavs iegādāties Smart TV vai tomēr šī tehnoloģija tev vēl nešķiet vajadzīga?

Pievieno komentāru

Komentāri 2

VDH.

Ar laiku tikuntā tas būs jāiegādājās jo tehnaloģijas to pieprasīs !!

pirms 3 gadiem, 2018.05.23 15:29

edgars

ko darit ka filmam prasa vai jums ir 18 .un prasa paroli.meginaju visu

pirms gada, 2020.03.29 13:54

Reklāmraksti