Spilveni – lai nodrošinātu kvalitatīvu miegu un noformētu mājas interjeru

Spilveni  – neaizstājams guļamistabas atribūts, kas nosaka miega kvalitāti un nodrošina labu atpūtu. Kārtīgi izgulēties var tikai uz kvalitatīva un individuālām vajadzībām izvēlēta spilvena. Tekstila nama „TavsSapnis“ speciālisti apgalvo, ka pareizi izvēlēts spilvens ļaus atpūsties, ātrāk aizmigt, neapgrūtinās kakla un plecu zonu, un pats galvenais - ļaus no rīta pamosties možam un enerģijas pilnam. Turklāt dekoratīvi spilveni var kļūt par stilīgu interjera elementu.

Dūnu spilveni palīdz nodrošināt saldu un kvalitatīvu miegu

Dūnu spilveni gulēšanai tiek izmantoti jau ilgu laiku. Tiem raksturīgs īpašs maigums, vieglums, mājīguma sajūta, ārkārtējs komforts un izturība. Dūnu spilveni ir pildīti ar zosu vai pīļu dūnām: dūnām un spalvu maisījuma vai vienkārši ar spalvu maisījumu. Dūnu spilveni labi absorbē mitrumu un lieliski saglabā siltumu - tādējādi radot ideālu mikroklimatu miega laikā. Šīs īpašības palīdz uzturēt ķermeņa optimālo temperatūru miega laikā, pat ja apkārt temperatūra mainās.

Dūnu spilveni tiek novērtēti arī vieglās kopšanas dēļ. Dūnu spilvenus ir viegli izpurināt, tie ilgu laiku nezaudē formu, un tos var izmantot ilgu laiku. Spilvenu kratīšana un vēdināšana ārā palīdz pagarināt to kalpošanas laiku.

Kvalitatīvu miegu, pēc miega ekspertu domām, nodrošina ne tikai mīksti dūnu spilveni, bet arī regulāra to maiņa. Tāpēc spilvenus ieteicams mainīt ik pēc 12 līdz 18 mēnešiem. Ja izmantojat spilvenu vairāk nekā divus gadus, noteikti ir laiks to nomainīt. Vecais spilvens ne tikai nesniedz labu atpūtu, bet tā pildījums arī palielina neveselīgo alergēnu, īpaši putekļu ērcīšu, skaitu. Tātad, ja Jūsu spilvens ir kalpojis Jums jau ilgu laiku, ir pienācis laiks to nomainīt pret jaunu.

Dekoratīvie spilveni – ekskluzīvs un funkcionāls mājas dekora akcents

Dekoratīvie spilveni ir mazs, bet svarīgs guļamistabas vai viesistabas dekoratīvais elements, kas piešķir telpai šarmu un eleganci. Dekoratīvie spilveni ne tikai izskatās skaisti, bet ir arī funkcionāli: tie ir ideāli piemēroti īsam snaudienam uz dīvāna vai gultas un nodrošinās ērtu galvas un kakla stāvokli.

Dekoratīvie spilveni ir lieliski piemēroti gan klasiskajam, gan modernajam stilam. Jūs varat izvēlēties dažādu krāsu, rakstu, stilu, izmēru, formas un veidu dekoratīvos spilvenus, kas palīdzēs izcelt telpas individuālo dizainu. Telpā var būt arī vairāk nekā daži dekoratīvie spilveni - to nekad nebūs par daudz. Ne tikai vienkrāsaini, bet arī dekoratīvi spilveni, kas ir saskanīgi vai pielāgoti mēbelēm un visas telpas interjeram, izskatās pievilcīgi un piesaista uzmanību.

Lai nodrošinātu ievērojami ilgāku dekoratīvo spilvenu kalpošanas laiku, ieteicams iegādāties papildu pārvalkus vai izvēlēties mazgājamus spilvenus. Šādu dekoratīvo spilvenu kopšana būs vieglāka, un nebūs jābaidās no pēkšņi iegūtiem vai laika gaitā nosmērētiem spilvenu audumiem. 


20210622-1106-untitled-1.jpg
Spilveni internetā – ātrs un ērts veids, kā izvēlēties pareizos produktus

Gulēšanai paredzētie un dekoratīvie spilveni internetā – ātrs un ērts veids, kā izvēlēties un iegādāties kvalitatīvus un unikāla dizaina izstrādājumus mājām. Dūnu, dekoratīvos un citus spilvenus var apskatīt Lietuvas pirmā tekstila veikala „TavoSapnas“ interneta vietnē www.tavssapnis.lv

Tiem, kas meklē kvalitatīvus spilvenus un stilīgus audumus spilveniem un spilvendrānām, pieredzējuša konsultantu komanda palīdzēs atrast vēlamos produktus. Mēs piedāvājam īpaši plašu dažādu izmēru, krāsu un veidu audumu izvēli kvalitatīviem spilveniem. Mēs pastāvīgi atjaunojam savu produktu klāstu. Sazinieties ar mums, un uzņēmuma speciālisti palīdzēs Jums atrast vēlamo produktu.

Kvalitatīvi, stilīgi un ekskluzīvi produkti tiek piegādāti ne tikai Lietuvas, bet arī ārvalstu klientiem. Mēs nodrošinām ērtu preču piegādi visā Lietuvā un ārzemēs.

 

 

 

Pievieno komentāru

Reklāmraksti