Svētku ātrie kredīti bez procentiem. Aizdevums kredit.lv

Svētki parasti nāk ar ar vairākām brīvdienām. Ātrie kredīti savukārt piedāvā iespēju aizņemties bez komisijas maksas un procentiem uz 1 mēnesi. Aizņemoties tagad 30 dienu laikā būs jāatmaksā tik, cik paņēmi. Labā ziņa – Akcija “pirmais kredīts bez maksas” tagad ir pieejams jau vairākos uzņēmumos. Labākie ātrie kredīti KREDIT.LV ir salīdzināti pēc svarīgākajiem kritērijiem, t.sk. Izmaksām, naudas saņemšanai vajadzīgā laika un gada procentu likmes. Aizņemies atbildīgi.


20150402-1425-attels.jpg


Pieteikties aizdevumam vari 24 stundas diennaktī, taču jāņem vērā, ka naudas pārskaitījumi tiek veikti tikai kreditoru darba laikā. Lai aizņemtos Tev ir jābūt ar regulāriem ienākumiem un nedrīksti būt iekļauts parādnieku reģistros. Tīri tehniski aizdevuma saņemšanai ir vajadzīgs bankas konts, epasts un mobilais telefons. Ja vēlies aizņemties 15 minūtēs būs vajadzīga arī pieeja savam internetbankas profilam. Aizņemoties kopā ar Kredit ir iespējams ietaupīt, jo pastāv reālas iespējas izvēlēties to aizdevēju, kas piedāvā visizdevīgākos aizņemšanās nosacījumus. Tas nozīmē, ka lēmumu par aizņemšanos vari pieņemt pārdomātāk, apdomīgāk un līdz ar to arī atbildīgāk.


Cik liels kredīts man ir pieejams ?

Šobrīd Latvijas iedzīvotājiem ir pieejami īstermiņa kredīti līdz 3000 eiro, tomēr tradicionāli izdevīgāk ir aizņemties nelielas summas. Jau pieminētās akcijas, kas ļauj aizņemties bez procentiem paredz, ka tiek ņemts kredīts no 50 līdz 300 eiro. Katram aizdevējam, protams, ir savi nosacījumi, tādēļ pirms aizņemšanās obligāti jāizlasa kredītlīgums. Ja rodas kādas neskaidrības, nekautrējieties un jautājiet par aizņemšanās nosacījumiem attiecīgā uzņēmuma kredītspeciālistiem.

Vairumā gadījumu klienti iekrīt uz to, ka ātrais kredīts netiek atmaksāts savlaicīgi. Ja tas notiek, tad jārēķinās, ka par līguma pagarināšanu uz vienu mēnesi var nākties maksāt līdz pat 30 procentiem no neatmaksātās parāda summas. Piemēram, lai pagarinātu 100 eiro aizdevumu internetā būtu jāmaksā 10 līdz pat 30 eiro, turklāt tas nemazinātu pamatsummas maksājumus. Vai tas ir izdevīgi ? Nē, tādēļ ir ļoti svarīgi pildīt līgumsaistības un atgriezt parādu līgumā noteiktajā termiņā.


Kā ietaupīt aizņemoties ?

Labākais veids, kā ietaupīt, izvēloties kredītu, ir salīdzināt piedāvājumus KREDIT.LV. Ietaupīto naudu varat izlietot citiem mērķiem vai gluži vienkārši atlicināt, lai ātrāk atmaksātu parādu. Latviešu paruna māca, ka parāds nav brālis un tā ir 100% patiesība. Aizņemieties tikai tad, kad bez kredīta nav iespējams iztikt un esiet pilnīgi pārliecināti, ka spēsiet atmaksāt parādu līgumā noteiktajā laikā. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt aizdevumu.

________________

Pievieno komentāru

Reklāmraksti