Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzticams darījuma partneris meža pārdošanas gadījumā 1

Ja jums ir kāds gabaliņš zemes ar mežu, tad jums noteikti jāzina šīs firmas nosaukums – “MRS Vidzeme”. Kāpēc tā? Elementāri – šis ir uzņēmumus, pie kura vērsties gan tad, ja plānojat cirsmas pārdošanu, gan tad, ja gribat pārdot meža īpašumu, neatkarīgi no tā, cik ļoti daudz vai maz izstrādāts šis īpašums ir. Vēl jo vairāk – “MRS Vidzeme” speciālisti ir arī profesionāļi mežu vērtēšanā, tāpēc varat nešaubīties, ka esat atradis labāko sadarbības partneri veiksmīgam darījumam!

Meža cenas Latvijā nav konstantas un nemainīgas – tirgus, no vienas puses, ir pilns ar piedāvājumiem, kas sola pirkt mežu par labāko cenu, bet, no otras puses, meža pārdošanu ietekmē daudzi nosacījumi, kas jāizvērtē katrā konkrētajā gadījumā. “MRS Vidzeme” katram klientam velta individuālu uzmanību un atsevišķi izvērtē katru meža pirkšanas gadījumu, nosakot meža cenu par hektāru, vadoties pēc reālās situācijas. “MRS Vidzeme” piedāvātās cenas pavisam noteikti ir vienas no augstākajām meža zemes cenām mūsu valstī, jo tiek piedāvāti no 600 līdz 20 000 eiro – tās ir iespaidīgas meža cenas par hektāru! Paturiet prātā arī to, ka šis uzņēmums pērk dažāda veida īpašumus – gan jaunaudzes, gan tādus meža īpašumus, kuru sastāvā ir lauksaimniecības zeme. Tieši šādas meža cenas un atvērtā attieksme uzņēmumam ir ļāvusi noturēties mežu tirdzniecībā tik ilgus gadus – jau kopš 1991. gada!

MRS Vidzeme piedāvā arī cirsmu pirkšanu – uzņēmums garantē godprātīgu attieksmi, savu darbu paveicot ātri un tīri, kā arī tūlītēju samaksu, lai mežu īpašniekam, kas pārdod cirsmu, nenāktos uztraukties un šaubīties par savu izvēli. Lai jūs būtu pārliecināti, ka cirsmas pārdošanas cena ir labākā iespējamā, uzņēmums piedāvā arī speciālistu pakalpojumus koksnes vērtības noteikšanā un meža vērtēšanā kā tādā. Jūs varat būt droši, ka uzņēmums, kas jau ir noslēdzis vairākus simtus dažāda veida mežu pirkšanas un pārdošanas darījumu, zina, ko dara!

Vēl viens pluss “MRS Vidzeme” kontā ir tas, ka, lai gan uzņēmums ir Latvijā bāzēts un uzturēts, tas skatās pāri robežām, darbojoties arī citās Baltijas valstīs un sadarbojoties ar ārzemju klientiem. No tā nevajag baidīties, tieši otrādi – tas nozīmē, ka daudzos gadījumos uzņēmums spēj piedāvāt augstākas cenas, nekā vidēji piedāvā Latvijas mežu pārdošanas tirgus.

Tādu uzņēmumu kā “MRS Vidzeme” nav daudz – laba reputācija, profesionāla un ātra darbība, kā arī individuāla pieeja katram klientam – tādam jābūt ideālam partnerim meža pārdošanas gadījumā!

Pievieno komentāru

Komentāri 1

mežinieks

Baigie meža darboņi !!!! Lursoftā stāv, kā reklāmas darboņi un nodokļos samaksāts nav praktiski nekas. Un tādi tad čakarē cilvēkiem galvas kā ,,baigie,, meža darboņi un cieš īstie nopietnie meža darboņi !!!!

pirms gada, 2019.05.23 14:15

Reklāmraksti