Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzticams darījuma partneris meža pārdošanas gadījumā 2

Ja jums ir kāds gabaliņš zemes ar mežu, tad jums noteikti jāzina šīs firmas nosaukums – “MRS Vidzeme”. Kāpēc tā? Elementāri – šis ir uzņēmumus, pie kura vērsties gan tad, ja plānojat cirsmas pārdošanu, gan tad, ja gribat pārdot meža īpašumu, neatkarīgi no tā, cik ļoti daudz vai maz izstrādāts šis īpašums ir. Vēl jo vairāk – “MRS Vidzeme” speciālisti ir arī profesionāļi mežu vērtēšanā, tāpēc varat nešaubīties, ka esat atradis labāko sadarbības partneri veiksmīgam darījumam!

Meža cenas Latvijā nav konstantas un nemainīgas – tirgus, no vienas puses, ir pilns ar piedāvājumiem, kas sola pirkt mežu par labāko cenu, bet, no otras puses, meža pārdošanu ietekmē daudzi nosacījumi, kas jāizvērtē katrā konkrētajā gadījumā. “MRS Vidzeme” katram klientam velta individuālu uzmanību un atsevišķi izvērtē katru meža pirkšanas gadījumu, nosakot meža cenu par hektāru, vadoties pēc reālās situācijas. “MRS Vidzeme” piedāvātās cenas pavisam noteikti ir vienas no augstākajām meža zemes cenām mūsu valstī, jo tiek piedāvāti no 600 līdz 20 000 eiro – tās ir iespaidīgas meža cenas par hektāru! Paturiet prātā arī to, ka šis uzņēmums pērk dažāda veida īpašumus – gan jaunaudzes, gan tādus meža īpašumus, kuru sastāvā ir lauksaimniecības zeme. Tieši šādas meža cenas un atvērtā attieksme uzņēmumam ir ļāvusi noturēties mežu tirdzniecībā tik ilgus gadus – jau kopš 1991. gada!

MRS Vidzeme piedāvā arī cirsmu pirkšanu – uzņēmums garantē godprātīgu attieksmi, savu darbu paveicot ātri un tīri, kā arī tūlītēju samaksu, lai mežu īpašniekam, kas pārdod cirsmu, nenāktos uztraukties un šaubīties par savu izvēli. Lai jūs būtu pārliecināti, ka cirsmas pārdošanas cena ir labākā iespējamā, uzņēmums piedāvā arī speciālistu pakalpojumus koksnes vērtības noteikšanā un meža vērtēšanā kā tādā. Jūs varat būt droši, ka uzņēmums, kas jau ir noslēdzis vairākus simtus dažāda veida mežu pirkšanas un pārdošanas darījumu, zina, ko dara!

Vēl viens pluss “MRS Vidzeme” kontā ir tas, ka, lai gan uzņēmums ir Latvijā bāzēts un uzturēts, tas skatās pāri robežām, darbojoties arī citās Baltijas valstīs un sadarbojoties ar ārzemju klientiem. No tā nevajag baidīties, tieši otrādi – tas nozīmē, ka daudzos gadījumos uzņēmums spēj piedāvāt augstākas cenas, nekā vidēji piedāvā Latvijas mežu pārdošanas tirgus.

Tādu uzņēmumu kā “MRS Vidzeme” nav daudz – laba reputācija, profesionāla un ātra darbība, kā arī individuāla pieeja katram klientam – tādam jābūt ideālam partnerim meža pārdošanas gadījumā!

Pievieno komentāru

Komentāri 2

mežinieks

Baigie meža darboņi !!!! Lursoftā stāv, kā reklāmas darboņi un nodokļos samaksāts nav praktiski nekas. Un tādi tad čakarē cilvēkiem galvas kā ,,baigie,, meža darboņi un cieš īstie nopietnie meža darboņi !!!!

pirms 10 mēnešiem, 2019.05.23 14:15

Claudia Klein

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices@gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices@gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

pirms 6 stundām, 2020.03.30 00:28

Reklāmraksti