Valodu kursi paver durvis uz plašākām iespējām

Svešvalodu mācīšanās daudziem cilvēkiem ir kļuvusi par kaislīgu aizraušanos – tie, kuri runā trīs, četrās un pat piecās valodās, apgalvo, ka šis process vienkārši ierauj. Kad jūties kā savējais ārvalstīs, gribas, lai šī sajūta nekad nepazustu, un tāpēc valodu kursi kļūst arvien pieprasītāki. Atšķirībā no pastāvīgajām mācībām, valodu kursi sniedz iespēju laikus uzzināt par tipiskākajām kļūdām, iegūt labu izrunu un jau no paša pirmā līmeņa komunicēt ar kursabiedriem un pasniedzēju svešvalodā.

Pieprasītākās pasaules valodas klātienē vai tiešsaistē
“New Horizons” ir starptautiskais mācību centrs, kas 2007. gadā ir vēris vaļā durvis arī Rīgā. Tas ir uzņēmums, kas uzsvaru liek uz modernajām valodu apmācību stratēģijām un komunikāciju starp pasniedzēju un studentu. “New Horizons” cenšas piesaistīt pēc iespējas vairāk ārzemju speciālistu, kuri palīdz apgūt izrunu un var norādīt uz vissīkākajām neprecizitātēm gan rakstītajā tekstā, gan mutiskajā runā. 

“New Horizons” piedāvājumā atradīsiet:
• Angļu valodas kursus, tostarp lietišķo un juridisko;
• Vācu, franču, krievu, itāļu, spāņu un citas Eiropas valodas;
• Hindi, japāņu, arābu, ivritu speciālajā online programmā, kas veiksmīgi aizvieto ierastos klātienes kursus.

“New Horizons” veic arī uzņēmumu darbinieku apmācības, kā arī palīdz sagatavoties IELTS eksāmenam. Bērnus un pusaudžus gaida īpaši izstrādāta programma “New Horizons Kids”, kas ļaus mājīgā atmosfēra apgūt angļu valodu.

Katram studentam sava rekomendācija
Lai mācības būtu vēl veiksmīgākas, “New Horizons” speciālisti iesaka:
• Tiem, kuri tikko sāk apgūt jaunu valodu – nekautrējieties jautāt, runāt un kļūdīties! Valodā nav teorētisko un praktisko zināšanu, un valodu kursi ir domāti tam, lai Jūs varētu runāt pats, nevis tikai klausīties pasniedzējā;
• Studentiem ar pamata zināšanām – ja valodu kursi notiek divreiz nedēļā, labākam rezultātam mācībām veltiet papildus 20 minūtes katru dienu. Pamēģiniet sekot ārzemju lapām sociālajos tīklos, jo to valoda ir vienkārša, bet saturs mēdz būt interesants;
• Tiem, kuriem ir vidējais un augstākais svešvalodas prasmes līmenis – droši lasiet oriģinālliteratūru un skatieties filmas bez subtitriem. Dabiskais runas ātrums, sarunvalodas teicieni un dažādi akcenti palīdzēs neapjukt, sarunājoties ar ārzemniekiem.

“New Horizons” valodu kursi ir apmācības, kur rezultāts tiek garantēts ātri, turklāt tas ir vienīgais mācību centrs, kas dāvā iespēju izmēģināt mācības bez maksas. Ienāciet nh.lv un piesakieties jau šodien, lai pēc pusgada runātu jaunā valodā!

Pievieno komentāru

Reklāmraksti