Vēlies mainīt darbavietu vai doties ilgākā atpūtā uz ārzemēm? Angļu valodas kursi Tev palīdzēs!

Angļu valoda ir viena no pieprasītākajām un populārākajām saziņas valodām pasaulē. Labas angļu valodas zināšanas veicinās Tavu konkurētspēju darba tirgū, kā arī noderēs dodoties ilgākā brīvdienu ceļojumā. Nākotnē tās nozīme tikai pieaugs. Līdz ar to angļu valodas apgūšana ir aktuāla visiem vecumiem – kā bērniem, tā pieaugušajiem. Par laimi, valodu varam mācīties ne tikai skolas solā – atvēlētajās mācību stundās, bet arī individuāli – apmeklējot angļu valodas kursus kādā no valodu skolām.

Kāpēc mācīties angļu valodu?
Angļu valoda sniedz plašākas iespējas daudzās jomās, tostarp, mainot darbavietu. Aplūkojot darba sludinājumus un tajos izvirzītās prasības, redzam, ka lielākā daļa darba devēju izvēlas kandidātus ar ļoti labām angļu valodas zināšanām. Valodas zināšanas ir nepieciešamas gan taksometru vadītājiem, gan klientu konsultantiem veikalā,arī biļešu pārdevējam atpūtas parkā, un daudzu citu nozaru pārstāvjiem. Jo visi taču priecājamies, ka uz Latviju brauc tik daudz ārzemju viesu, kuri šeit iepērkas un izmanto visdažādākos mūsu pakalpojumus. Protams, ir arī citi iemesli, lai sāktu mācīties angļu valodu. Ja zinām valodu, varam lasīt grāmatas, presi vai skatīties filmas angļu valodā. Tāpat arī ceļošana sagādā vairāk prieka, jo ir tik lieliski aizbraukt ceļojumā uz citu valsti un neminstinoties sarunāties ar vietējiem iedzīvotājiem. Valodas zināšanas katram tūristam rada drošības sajūtu kā lidostā, tā dzelzceļa stacijā, kafejnīcā vai vienkārši uz ielas, kad jāsameklē pareizais ceļš uz viesnīcu.
Kur apgūt angļu valodu?

Lai gan angļu valodas kursus organizē dažādi uzņēmumi, cilvēki izvēlas zināmus un pieredzējušus pakalpojumu sniedzējus.To vidū ir arī „Skrivanek Baltic” Valodu skola, kuru paguvuši izmantot jau daudzi interesenti. Valodu skolas priekšrocības –plašas iespējas apgūt angļu valodu dažādos zināšanu līmeņos un specializācijās.

„Skrivanek Baltic” valodu skolā ir pieejami šādi angļu valodas kursi un mācības:

● kursi bērniem no divu gadu vecuma;
● kursi pusaudžiem;
● kursi pieaugušajiem;
● sarunvalodas pulciņš skolēniem;
● dienas un diennakts bērnu nometnes;
● sagatavošanas kursi darbam ārvalstīs;
● angļu valodas „izdzīvošanas komplekts” – biznesa valodas dienas kurss;
● mācības ārzemēs;
● sarunvalodas klubs „Spēles ar valodu”;
● individuālie kursi;
● e-mācības.

Katra mācību programma ir rūpīgi izstrādāta, lai valodas apguve noritētu interesantā un saistošā veidā. Lektori ir pārliecinājušies, ka jo aizraujošāk tiek pasniegta jaunas valodas apguve, jo īsākā laikā tiek sasniegts rezultāts.

Gadījumā, ja esi darbā aizņemts cilvēks un zini dažus kolēģus, kuri arī labprāt uzlabotu savas angļu valodas zināšanas, tad angļu valodas nodarbības (dažādos zināšanu līmeņos) var noorganizēt arī Tava uzņēmuma telpās.Plašāk par šo iespēju var uzzināt mājaslapā – http://www.skrivanek.lv/lv/pakalpojumi/valodu-kursi-privatpersonam/grupu-kursi/anglu-valodas-kursi.aspx

Mācies kopā ar „Skrivanek Baltic” komandu un aizmirsti par valodas barjeru, lai kur arī Tu būtu!

Pievieno komentāru

Reklāmraksti