Velosipēdu veikali, kuros meklēt ideālo ričuku 3

Velosipēdu veikali Latvijā ir daudz. Uz kuru doties, vēloties nopirkt riteni? Izpēti listi ar veikaliem visā Latvijā! Ja zini vēl kādu labu velo veikalu, kas nav šeit pieminēts, esi draugs un padalies ar tā nosaukumu komentāros!

Vidzeme
Meklē izturīgu un drošu riteni, ar kuru braukt pa Vidzemes pauguraino reljefu? Šeit ir velosipēdu veikali, kuros varbūt atradīsi sev piemērotāko:
• “Eži” Cēsīs un Valmierā. Te atradīsi ne tikai jaunus un kvalitatīvus velosipēdus, bet arī ķiveres, bērnu sēdeklīšus un visu pārējo aprīkojumu drošai braukšanai. “Eži” piedāvā arī velosipēdu nomu un rīko nometnes, sporta svētkus un citus interesantus pasākumus.
• “Fans” Aizkrauklē, Cēsīs, kā arī ārpus Vidzemes (Rīgā, Talsos, Ventspilī, Jēkabpilī). Velosipēdu veikali “Fans” piedāvā iespaidīgi daudz riteņu, tostarp arī labi saglabājušos un koptus lietotus velosipēdus.
• “Strazdu Grava” Priekuļos. Te pieejami velosipēdi visiem: trīsriteņi un līdzsvara riteņi mazajiem braucējiem, sporta velosipēdi aktīvajiem, glīti pilsētas velosipēdi meitenēm... Tu novērtēsi arī servisu!

20170727-1443-bauskasdzive-2.jpg
Foto: 1a.lv

Latgale
“Zilo ezeru zemē”, kā Latgali dēvē daudzo ezeru dēļ, ir arī ainaviski purvi, izteikts reljefs un interesanti tūrisma maršruti. Brauciens ar riteni izdosies skaists!

Ja lūkojies pēc riteņa Latgales pusē, šie ir velosipēdu veikali, kuros ieskatīties:
• “Sport & Bike” Daugavpilī, Rēzeknē, Preiļos. Šeit ir elektriskie, pludmales, šosejas, tūrisma un citi velosipēdi. Ja interesējies konkrēti par “DHS” vai “Devron” firmas riteņiem, tad zini, ka “Sport & Bike” ir šo Eiropas velosipēdu ekskluzīvie importētāji Baltijas valstīs.
• “Depo” Daugavpilī, Rēzeknē, arī Jēkabpilī. Lai gan “Depo” nav specializēts velosipēdu veikals, tomēr atrast vienkāršu velosipēdu ikdienas vajadzībām tur var.

20170727-1444-bauskasdzive-1.jpg
Foto: 1a.lv

Zemgale
Gribi traukties pa Zemgales līdzenumiem tā, ka vējš svilpo gar ausīm? Tad Tev vajadzīgs kvalitatīvs un uzticams velosipēds.

Velosipēdu veikali Zemgalē, kuros piestāt, meklējot īsto:
• “ActivSport” Jelgavā. “ActivSport” rūpējas par visiem nopietnajiem riteņbraukšanas entuziastiem, piedāvājot iespēju iegādāties 300 dažādu modeļu velosipēdus, visus vajadzīgos aksesuārus, servisu, konkursus sociālajos tīklos un arī citas aktivitātes.
• “HOLO VELO” Jelgavā. Jauni un lietoti velosipēdi, kā arī serviss – viss, kas topošam un arī pieredzējušam riteņbraucējam vajadzīgs.
• “Eva Autonams” Bauskā. Velosipēdu veikals visai ģimenei, kas ik pa laikam piedāvā izdevīgas atlaides.

Kurzeme
Esi augstas kvalitātes un pievilcīga velosipēda meklējumos, jo riteņbraukšana ir Tavs dzīvesveids? Kurzemē ir vairāki velosipēdu veikali, kuros ir labs piedāvājums:
• “Velo” Kuldīgā. Atradīsi Eiropā un ASV ražotus velosipēdus dažādām gaumēm, kā arī saņemsi ikgadējo apkopi un vajadzības gadījumā arī remontu.
• “Grandios” Talsos. Kā jau liecina veikala nosaukums, piedāvājums ir grandiozs: bērnu, pusaudžu, BMX, pilsētas un visi citi velosipēdu veidi, kādus Tu varētu meklēt.
• “Treks” Ventspilī. “Treks” ir specializēts velosipēdu veikals, kas piedāvā “Giant”, “Fit”, “Rock Machine”, “Sprint” un citu pazīstamu ražotāju riteņus.

Rīgas rajons
Rīga ir velosipēdu veikalu meka, kur par izvēli nav jāsūdzas.

Daži velosipēdu veikali, kurus apciemot:
• “Gandrs” Rīgā (arī Valmierā un Liepājā). Velosipēdu veikals cilvēkiem ar ļoti nopietnu interesi par riteņbraukšanu.
• “ZZK”. Velosipēdu veikals saviem klientiem piedāvā visu veidu velosipēdus: komforta, universālos, bērnu, kalnu un citus, kā arī velobraucēju apģērbu dažādiem laikapstākļiem un drošības ekipējumu.
• “Ērenpreiss”. Braucot ar “Ērenpreiss” velosipēdu, apbrīnas pilni skatieni, kas vērsti Tavā virzienā, ir garantēti. “Ērenpreiss” riteņi ir stilīgi riteņi.

Interneta veikali
Arvien vairāk cilvēku izvēlas iepirkties interneta veikalos, jo viņiem ir svarīgas ērtības, plaša izvēle un izdevīgas cenas, kā arī citi bonusi.

20170727-1444-bauskasdzive-4.jpg
Foto: 1a.lv

Priekšrocības, pērkot velosipēdu interneta veikalā:
• plaša izvēle velosipēdiem, rezerves daļām, piederumiem, aksesuāriem;
• ērti aplūkot bildes un bez steigas izlasīt aprakstus, izpētīt un salīdzināt parametrus;
• iespēja uzreiz iegūt papildu informāciju par ražotāju, aplūkojot tā mājaslapu;
• izvēle pēc cenas – ja meklē velosipēdu noteiktā cenu kategorijā, interneta veikalā vari atlasīt preces tieši šajā kategorijā un neskatīties uz dārgākiem vai lētākiem riteņiem;
• piegāde uz mājām – kurjers Tavu jauno transporta līdzekli piegādās līdz Tavas mājas durvīm droši un saudzīgi;
• iespēja atgriezt preci veikalā – ja kāda iemesla dēļ vēlies atteikties no iegādātās preces, 14 dienu laikā to iespējams izdarīt un atgūt samaksāto naudu;
• profesionālas konsultācijas – neskaidrību vai papildu jautājumu gadījumā Tu vienmēr vari sazināties ar interneta veikala darbiniekiem Tev ērtākajā veidā: pa telefonu, e-pastā, mājaslapas čatā, Skype vai klātienē.

Ja esi sava drošā, izturīgā un izskatīgā ričuka meklējumos, kas uzticīgi pavadīs Tevi daudzu gadu garumā, ieskaties viedveikalā www.1a.lv! Tu būsi patīkami pārsteigts!

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Janns

Iesaku ieskatīties http://vienibasgatve.lv/ . Tur diezgan liela izvēle un saprātīgas cenas.

pirms 3 gadiem, 2018.04.02 23:39

Karlos

Piekrītu par http://vienibasgatve.lv/ , nesen pirku tur sev kalnu velo

pirms 3 gadiem, 2018.05.03 05:23

Ess

es ari gribeju pirkt tajaa vieniabs gatve sveikalaa kuru te reklamee ipashnieks zemaak, bet pieredze drausmiga ! taa arii neko nenopirku, luuzhnji par kosmosa cenu ! parastaa veikalaa var vienoties leetaak un atrast labaaku !

pirms 3 gadiem, 2018.07.19 08:45

Reklāmraksti