Veselīgs mugurkauls ar ortopēdisko matraci no Erti.lv

Augstas kvalitātes ortopēdiskie matrači labākam naktsmieram. Plaša sortimenta matrači un virsmatrači no dabiskas izcelsmes materiāliem | Erti.lv.

Liela daļa sabiedrības savu ikdienu pavada sēdus – stāvoklī, kas īpaši neveselīgs mugurkaulam. Skolēni un studenti lielāko daļu mācību laika pavada skolas solos, bet pieaugušie – birojos pie datorgaldiem. Mazkustīgs un sēdošs dzīvesveids rada slodzi uz ķermeni, tādēļ ir īpaši svarīgi tam nodrošināt kārtīgu atpūtu, kad guļam. Veikalā Erti.lv pieejamie matrači ražoti tā, lai spētu balstīt muguras un kakla skriemeļus, kā arī pielāgoties ķermeņa aprisēm un nodrošināt maksimālu komfortu miega laikā.

Kur pirkt matraci? Erti.lv interneta veikalā var iepazīties ar ražotāja matraču un virsmatraču klāstu. Tajā ietilpst matrači ar atsperēm un atsperu blokiem, kā arī matrači bez atsperēm, bet ar dažādiem un vairāku slāņu pildījumiem. Gultas matrači pieejami ar pasaulē zināmajām Pocket atsperu sistēmām un Multi Pocket atsperu blokiem, kuros katra atspere ir iestrādāta individuālā auduma kabatiņā. Tāpat pieejami klasiskie Bonnell atsperu matrači, kuros atsperu bloku ieskauj dažādi pildījuma slāņi – kokosriekstu šķiedra, perforētais latekss, Memory Foam putas vai cits materiāls. Šādi materiāli tiek izmantoti arī bezatsperu matraču pildījuma slāņos. Atkarībā no slāņu dažādības, mainās matrača īpašības un cietības pakāpe. Visi bezatsperu matrači pildīti ar materiāliem, kas atgrūž smakas un mitrumu, kā arī ir hipoalerģiski un gaisu caurlaidīgi.

Ja nepieciešams atsvaidzināt esošo guļvietu vai papildināt mājokļa arsenālu ar  guļvietām ciemiņiem, tad noteikti noderēs kāds no Erti.lv virsmatračiem. Gulēšana uz šiem virsmatračiem pielīdzināma gulēšanai īstā gultā – tas īpaši noderīgi ceļojumos un nakšņošanai teltīs.

Matraču veikala Erti.lv darbinieki labprāt palīdzēs izvēlēties īsto matraci katra klienta gaumei un vajadzībām. Matrači internetā apskatāmi mājaslapā Erti.lv, bet tos aptaustīt iespējams Maskavas ielā 180. Visi matrači ir pieejami standarta gultu izmēros, kā arī iespējams pasūtīt matračus pēc individuāliem parametriem. Matrači ir ievietoti kokvilnas pārvalkā ar rāvējslēdzēju, tādēļ to kopšana ir viegla un praktiska. Erti.lv matrači nopērkami par lieliskām cenām, jo matraču atlaides sasniedz pat 40%! Nāc uz Erti.lv un parūpējies par savas muguras veselību jau šodien!

Pievieno komentāru

Reklāmraksti