Viss jūsu mājas jumtam – no seguma un logiem līdz jumta ventilācijai 1

Viena no labas mājas pazīmēm ir kvalitatīvs jumts. Tieši no jumta atkarīgs, cik ilgi māja kalpos, cik ērti un patīkami tajā būs dzīvot. Tāpēc jumta materiālu izvēlei jāvelta vislielākā rūpība, dodot priekšroku uzticamu ražotāju produktiem, kuri sevi jau pierādījuši mūsu ziemeļnieciskajos laika apstākļos.

“RIPO Baltic”, kas pazīstams kā teritoriju, garāžu un industriālo vārtu ražotājs, jau ilgāku laiku savu sortimentu paplašinājis ar augstas kvalitātes precēm mājas un teritorijas labiekārtošanai, tajā skaitā ar visu uzticamam jumtam nepieciešamo: jumta segumiem, jumta papildmateriāliem, jumta ventilāciju un jumta logiem.

Ilgmūžīgs jumta segums – IKO bitumena šindeļi 

"RIPO Baltic" sortimentā pieejami tikai uzticamākie produkti, tāpēc jumta segumu piedāvājumu veido Kanādas ražotāja IKO bitumena šindeļi.

IKO bitumena šindeļi jau kļuvuši par zelta standartu kvalitātes un ērtas montāžas ziņā. Ražotājam ir vairāk nekā 60 gadu pieredze šindeļu ražošanā un pilnveidošanā, radot produktus, kas piemēroti īpašumiem pat visskarbākajos reģionos, kur laika apstākļi ir īpaši izaicinoši.

Pateicoties iestrādātai naglošanas joslai, kura ir divas reizes lielāka nekā citiem ražotājiem, paši IKO šindeļi ir platāki. Tas garantē kvalitatīvāku un izturīgāku kalpošanu. Tāpat IKO izmanto piecas bitumena joslas laminētajos šindeļos, padarot tos vēl izturīgākus un drošākus. IKO bitumena šindeļi ir ne tikai kvalitatīvi un ilgmūžīgi, bet arī ērti izmantojami jebkuras formas un slīpuma jumtam. Protams, šindeļu jumts arī izskatās gaumīgs un kļūs par pamanāmu akcentu ikvienai ēkai un tās arhitektūrai.

Sortimentā pieejami vairāku veidu IKO bitumena šindeļi:

•    tradicionālie;
•    rombveida;
•    laminētie divslāņu.

Papildmateriāli jumta ieklāšanai

Lai jumta segums ilgi kalpotu, būtiski arī izmantot kvalitatīvus un piemērotus jumta ieklāšanas papildmateriālus – ūdensnecaurlaidīgus un pašlīmējošusapakšklājus, augstas kvalitātes galvanizētās naglas, korozijizturīgas un ilgmūžīgas dzegas un vēja profilmalas, sienas apdares malas un citus materiālus. To visu iespējams pasūtīt "RIPO Baltic" mājaslapā reizē ar izvēlēto jumta segumu.

Jumta ventilācija un tās elementi

Jumta ventilācija un tas elementi ir vēl viens svarīgs papildmateriāls, bez kura nebūs iespējams uzstādīt kvalitatīvu un ilgmūžīgu jumtu.

Kvalitatīva un pareizi uzstādīta jumta ventilācija:

•    pagarina jumta kalpošanas laiku;
•    atdzesē jumtu no pārkaršanas;
•    regulē mitrumu jumta telpās;
•    novērš ledus aizsprostojumus.

Visus piedāvājumā esošos jumta ventilācijas elementus var apskatīt un iegādāties šeit.

Jumta logi – vairāk gaismas un svaiga gaisa

Jumta logi ir viens no gaumīgiem un ērtiem risinājumiem, kā mansarda telpās ielaist vairāk gaismas un svaiga gaisa, kā arī padarīt šīs telpas ērtāk apdzīvojamas.

"RIPO Baltic" sortimentā pieejami VELUX jumta logi. Šie jumta logi apvieno izsmalcinātu un ergonomisku skandināvu dizainu, izcilu siltumizolāciju un skaņas izolāciju. VELUX jumta logi pieejami dažādos izmēros un komplektācijās, kas ļaus atrast sava īpašuma vajadzībām piemērotāko risinājumu. Sortimentā pieejami arī visi nepieciešamie jumta pieslēgumi, kas nodrošinās pareizu jumta logu montāžu.

"RIPO Baltic" ir uzņēmums ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi, piedāvājot mūsdienīga dizaina, augstas kvalitātes un funkcionalitātes produktus un materiālus mājas un teritorijas labiekārtošanai un būvniecībai. Uzņēmuma misija ir rūpēties par labsajūtu un ērtībām katrā mājoklī. Iepazīties ar visu "RIPO Baltic" preču sortimentu un cenām, kā arī veikt pasūtījumus var mājaslapā.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Susan Benson

Sveiki, dāmas un kungi, vai jums nepieciešama finansiāla palīdzība? Es esmu Sjūzena Bensone. Es esmu aizdevējs un arī finanšu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams biznesa aizdevums, personīgais aizdevums, hipotēkas aizdevums vai aizdevums, lai pabeigtu projektu? ja atbilde ir apstiprinoša, iesaku sazināties ar manu firmu. Mēs sniedzam visu veidu aizdevumu pakalpojumus, ieskaitot ilgtermiņa un īstermiņa aizdevumus. Lai iegūtu vairāk informācijas, rakstiet mums pa e-pastu: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) vai nosūtiet man ziņojumu tieši vietnē WhatsApp pa tālruni: +447903159998 un uzreiz saņemiet atbildi.

Mēs esam visaptverošs finanšu pakalpojumu uzņēmums, un mēs esam apņēmušies palīdzēt jums sasniegt visus jūsu vēlmes. Mēs specializējamies strukturētu finanšu risinājumu sniegšanā privātpersonām un uzņēmumiem visefektīvākajā un ātrākajā veidā.

Šeit ir daži iemesli, kāpēc jums vajadzētu sazināties ar mums, lai saņemtu aizdevumu;
* Ērtības - Jūs varat pieteikties aizdevumam jebkurā laikā un vietā.
* Elastīga summa - jūs izlemjat, cik daudz vēlaties aizņemties.
* Ātrais tiešais finansējums - saņemiet aizdevumu 24 stundu laikā pēc apstiprināšanas.
* Elastīga procentu likme - pieņemama procentu likme 3%.
* Augstas apstiprināšanas likmes
* Elastīga atmaksa - jūs saņemat iespēju izvēlēties atmaksas datumu, reizi nedēļā, mēnesī vai gadā uz 1-30 gadiem.
* Vienkārša tiešsaistes lietojumprogramma.
* Personalizēta vadība un zināšanas.
* Nav slēptu maksu

Nepazaudējiet iespēju līdzekļu trūkuma dēļ. Sazinieties ar manu uzņēmumu tūlīt, mēs varam jums palīdzēt ar aizdevumu, jo mēs esam palīdzējuši daudzām personām un organizācijām, kuras visā pasaulē ir saskārušās ar finansiālām grūtībām

Lai iegūtu vairāk informācijas par mūsu aizdevuma piedāvājumu, lūdzu, nosūtiet mums aizdevuma pieprasījumu, izmantojot šo e-pasta adresi sunshinefinancialgroupinc@gmail.com vai vietnē WhatsApp pa tālruni +447903159998

Starpnieki / konsultanti / brokeri ir laipni aicināti piesaistīt savus klientus un ir 100% aizsargāti. Pilnīgā pārliecībā mēs strādāsim kopā visu iesaistīto pušu labā.

pirms 4 mēnešiem, 2021.04.05 17:23

Reklāmraksti