Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ziedu piegāde Rīgā: ko darīt, lai saņemtu ziedus īstajā vietā un laikā 1

Ziedu piegāde Rīgā ir plaši pieejams un arī pieprasīts pakalpojums, jo galvaspilsētā ikdienas ritms ir tiešām steidzīgs, tāpēc ne vienmēr ir laiks un iespēja ieiet ziedu veikalā. Ziedus dāvinām visdažādākajos dzīves brīžos, tāpat ne vienmēr var visu atcerēties un saplānot, bet situācija kaut kā ir jāvērš par labu. Tāpēc ziedu piegāde Rīgā ir pakalpojums, kas sniedz iepriecinājumu un pat izglābj dienu daudziem.


Teiksiet, kas gan tur sarežģīts — piezvani, pasaki kādus ziedus un kurā vietā piegādāt. Jā, teorija ir vienkārša, bet praksē ziedu piegādes izmantotāji nereti sastopas ar dažādām problēmām, mēdz būt neapmierināti ar pakalpojumu, rodas pārpratumi.


Tāpēc viens no ziedu piegādes ilggadējiem ekspertiem Magnolijas zieds dalās ar dažiem padomiem, kā rīkoties, lai ziedu piegādes pakalpojums nesagādātu vilšanos.


Pasūtījumā precizē savas vēlmes pēc iespējas detalizētāk

Ziedu piegādes biznesā klientiem jau tiek piedāvāti standarta komplekti — atsevišķi ziedi pēc skaita vai arī pušķi ar konkrētu ziedu sastāvu. Izvēloties kādu no šiem piedāvājumiem, ir aptuveni skaidrs, ko saņemsiet. Bet, ja vēlaties kaut ko individuālu, tad vienmēr ir ļoti svarīgi pēc iespējas precīzāk aprakstīt savas vēlmes — krāsu gammu, vēlamo ziedu kombināciju, izmantotos dekorus, ziedu pušķa izmēru un citas detaļas. Tas garantēs, ka florists precīzi uztvers jūsu vēlmes un spēs tās īstenot tā, lai iecerētais atbilstu realitātei.


wkl831olBbzq_ZEwvmVbc8GiRVggB4VHp_N-3Crr


Pārliecinies, vai tiek nodrošināta piegāde vajadzīgajā vietā un laikā

Ziedu piegāde Rīgā — kas īsti zem tā slēpjas? Labāk iepriekš pārliecināties, kurās vietās Rīgā tiek nodrošināta piegāde, jo cilvēkiem mēdz būt dažāda izpratne par Rīgas robežām. Piegādes vieta noteikti arī ietekmē piegādes izmaksas.


Tā visa ir svarīga informācija, ko vajag izpētīt pirms pasūtījuma veikšanas, jo var nākties konstatēt, ka konkrētais pakalpojuma sniedzējs nemaz neveic piegādi tur, kur vēlaties. Vai arī tas ir pārāk dārgi, tāpēc gribat izpētīt arī citu ziedu piegādātāju cenas. Visērtāk to visu ir uzzināt ziedu piegādātāja mājaslapā. Bet, ja kaut kas nav skaidrs, tad sazināties tieši ar pašu pakalpojuma sniedzēju. Tādā veidā izvairīsieties no iespējas, ka kaut kas noiet greizi un kāds īpašs cilvēks svarīgā brīdī nesaņem skaistu iepriecinājumu ziedu veidā.


Izvēlies uzticamu ziedu piegādātāju

Ziedu piegāde Rīgā ir pieejama pie daudziem uzņēmējiem. Ja vienkārši sāksiet meklēt ar Google palīdzību, tad varat apjukt plašajā piedāvājuma. Vislabāk, ja ir kādi orientieri — atsauksmes un ieteikumi no tuvākiem cilvēkiem, kuri jau ir izmēģinājuši kādu pakalpojumu.


Tāpat vajag palasīt atsauksmes par ziedu piegādātāju, kura pakalpojumu esat iecerējuši izmantot. Ja meklējat uzticamu ziedu piegādātāju, kura pakalpojumus izmantot regulāri, tad ir vērts klātienē apmeklēt salonu vai ziedu bāzi, pašiem savām acīm redzēt, kāda ir ziedu kvalitāte, cik plašs ir piedāvājums, kāds ir personāls un komunikācijas kvalitāte. Personīgs iespaids vislabāk palīdzēs saprast — kurš ziedu piegādātājs ir īstā izvēle.lkBL-Fn1GBJnavhwPFec0DcfaMi8dOqJhzzKji1u


Īpašus pasūtījumus uztici labākajiem ziedu ekspertiem

Iesakām ļoti rūpīgi izvēlēties ziedu piegādātājus, ja veicat pasūtījumu kādai tiešām svarīgai dzīves dienai: kāzām, bildinājumam, bērna piedzimšanai un citām neatkārtojamām dzīves dienām. Tie ir mirkļi, ko nedrīkst sabojāt neprasmīgs ziedu piegādes pakalpojums. Tāpēc vislabāk uzticēties profesionāļiem. Varbūt sanāks vairāk samaksāt par piegādi vai ziediem, bet jūs saņemsiet īpašu attieksmi, augstākās kvalitātes un svaigākos ziedus tieši tad un tur, kur jums tas ir nepieciešams.


Populārām svinamajām dienām ziedus pasūti vairākas dienas iepriekš

Tagad, kad tuvojas Valentīna diena un 8. marts, ko daudzi atzīmē kā Sieviešu dienu, jārēķinās, ka ziedu piegāde Rīgā būs daudz pieprasītāks pakalpojums nekā ikdienā. Tas nozīmē, ka par savu pasūtījumu jādomā laikus, vislabāk to veikt jau pāris dienas iepriekš, lai izvairītos no situācijas, ka pēdējā brīdī nevarat atrast piegādātāju, kurš garantētu ziedu piegādi vēlamajā dienā.


Svētkos, ko atzīmē visā valstī vai pat visā pasaulē, ziedu piegādātāji skraida kā čaklas bitītes, bet vienalga personāla kapacitātei, darba laikam un arī ziedu daudzumam ir kādi ierobežojumi. Kur špirmais pasūta, tas pirmais saņem svaigus ziedus!


Vienojies ar piegādātāju par īpašiem elementiem: apsveikumu, dāvanu

Jebkura pakalpojuma sniedzēja mērķis ir īstenot klientu vēlmes. Tāpēc nevajadzētu baidīties jautāt par iespējām, kas nav paredzētas standarta pakalpojumu klāstā. Piemēram, ja vēlaties pievienot ziediem kādu dāvanu vai īpašu apsveikumu, vēlaties, lai ziedi tiek piegādāti kādā īpašā veidā, vietā un laikā, tad komunicējiet ar pakalpojuma sniedzēju. Ja tie ir profesionāļi, viņi centīsies būs pretimnākoši un meklēs iespējas, kā īstenot arī individuālas vēlmes. Jūs nevarat cerēt saņemt kaut ko īpašu un unikālu, ja to neprasāt no piegādātāja. Protams, ka jārēķinās ar papildu izmaksām, bet īpašs mirklis ir tā vērts!


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Ruta

Brīnišķīga iespēja iepriecināt tuviniekus :) Es bieži izmantoju www.LaimesZieds.lv pakalpojumus. Arī piegādā ziedus ar dāvanām Rīgā un pat visā Latvijā. Šķiet, visjaukākā profesija dāvāt cilvēkiem prieka pilnus brīžus :)

pirms gada, 2018.09.24 22:23

Reklāmraksti