Iecavas jaunietēm – sava ārste 1

Iecavas veselības un sociālās aprūpes centrā novembrī sākusi pieņemt ginekoloģe, kura strādās galvenokārt ar jaunietēm.Jaunā ginekoloģe - otrā gada rezidente Dr. Inesa Avotiņa - līdz šim bija ārste stažiere Iecavas veselības un sociālās aprūpes centrā (IVSAC), «Bauskas Dzīvi» informēja centra direktore Mirdza Brazovska. «Analizējot iestādes darbu, konstatējām, ka pie mums konsultējas maz gados jaunu pacienšu, tamdēļ meklējām ginekologu darbam ar jaunietēm,» skaidro centra vadītāja. Kopumā Iecavā turpmāk strādās pieci ginekologi.Dr. Avotiņa IVSAC telpās Dzirnavu ielā 1 pieņems katru trešdienu no pulksten 14 līdz 16. Pacienšu pieteikumus pieņem IVSAC reģistratūrā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Jelgavniece

Biju pie šīs dakteres, Jelgavā Zemgales veselības centrā. Vakar pirmo reizi, nekad par viņu iepriekš nebiju neko dzirdējusi, nācās pierakstīties pie viņas, jo iepriekš gāju pie Dr. J. Pujātes, kura diemžēl vairs kā ginekologs nepieņem, tad nu pierakstījos pie šīs jaunās dakteres. Jau vakar bija nepatīkama pieredze, kad viņa ņēma analīzes bija tik neuzmanīga, pie šādām pat analīzēm man nekad nav bijusi nepatīkami un pat sāpīgi, bez tā viņa veselu stundu nokavēja un stundu vēlāk pēc sava pieraksta tikai tiku. Šodien pat šķiet, ka pēc viņas apmeklējuma esmu tikusi pie iekaisuma.
Ja ir nepieciešams tikt pie kontracepcijas receptes droši. Viņa visām iesaka viņas lietot, lai gan nedomāju, ka zāles var vispār būt labas, nenoliedzu, ka pati esmu lietojusi, un ka viņām ir savi plusi, bet nedomāju, ka tas ir pozitīvi, ka ārsts silti iesaka lietot hormonālās tabletes. Kā labu šo ārsti es nesauktu.

pirms 6 gadiem, 2014.03.01 11:22

Veselība un labsajūta