Pagaidām nav kritušo un apsalušo 6

Kopš 13. decembrī uzsniga sniegs, «ātrā palīdzība» nav saņēmusi izsaukumus pie cilvēkiem, kuri guvuši traumas uz ceļiem un ielām, pagaidām neviens nav atrasts apsaldējies, informē Zemgales neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) dienesta reģionālā centra dispečere Bauskā Anita Ozola.Kopš novembra Bauskas slimnīcas NMP dienests ar mediķu brigādēm Bauskā, Iecavā un Vecumniekos iekļāvies valsts vienotajā sistēmā. Lai izsauktu ātro palīdzību, joprojām jāzvana 112, lūdzot savienot ar Bauskas ātro palīdzību, vai 639 23158, atgādina dispečere Anita Ozola. Izsaukumu uzklausot, tiek izvērtēts, kura brigāde pacientu var sasniegt ātrāk. Kādreizējo rajonu robežas neeksistē, tāpēc uz izsaukumu Emburgā nereti brauc ātrā palīdzība no Iecavas. Mediķi atzīst, ka tagad ilgāks laiks jāpavada pārbraucienos, kas prasa arī vairāk degvielas. Bauskas slimnīcas diennakts traumpunktā palīdzību sniedz tikai vienkāršu lūzumu vai traumu gadījumā. Diennaktī līdz desmit pacientiem jānogādā slimnīcās Rīgā, Jelgavā, Dobelē, tāpēc neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta transportam gandrīz katras dežūras laikā jānobrauc vairāk nekā tūkstoš kilometru.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Sibila

Piekrītu " ..."
1)vairāk kā tūkstoš km jānobrauc dežūrā, tātad cik tiek tērēts degvielai vien, nerunājot par auto amortizācijas izdevumiem uz tādiem km;
2)Pa visu lielo exslimnīcu un veco infekcijas nodaļu jāmaksā apkure

Kur ir ekonomija?

pirms 10 gadiem, 2009.12.16 12:12

............

nu gan melo ka prieks lasīt. kur ta tahogrāfs, kas neļauj braukt bez atpūtas,ka smagajās mašīnās ,vai tik te nav km uzdzīšana un benzīna noliešana?

pirms 10 gadiem, 2009.12.16 11:00

***

Tūkstotis km dežūrā... cik tad ilgi tās mašīnas tādu slodzi izturēs?

pirms 10 gadiem, 2009.12.16 10:53

...

Nobrauacot vairākus kilometrus dienā cik ieekonomēsim?

pirms 10 gadiem, 2009.12.15 21:18

Veselība un labsajūta