Riteņbraukšana Vecumniekos ir cieņā 6

Ģimeņu velobraucienā sestdien, 9. oktobrī, Vecumniekos līdz Staņķezeram un atpakaļ piedalījās 50 dalībnieku. Brauciena kopgarums bija 20 kilometru. Tā ir neliela daļa no novadā nospraustās velotakas, stāsta sporta organizators Ivars Sproģis. Braucēju vidū vecākais bija Tālivaldis Riekstiņš, kuram ir 76 gadi. Jaunāko - gadu un sešus mēnešus veco Laumu Lungeviču, uz riteņa veda māmiņa Lāsma. Sestdienas velotūrē piedalījās visa Lungeviču ģimene, bet ikdienā ar velosipēdu brauc deviņus gadus vecā meita Madara, stāsta māmiņa.Kopā ar vecākiem vai vieni paši braucienā piedalījās dažāda vecuma bērni un jaunieši. Biedrības «Saulgrieze» vadītāja Olga Černišova atzīst, ka gribētu šādu braucienu sarīkot arī daudzbērnu ģimenēm. Diemžēl tās nevar iegādāties katram velosipēdu.Turpceļu līdz Staņķezeram - ap 13 kilometru pa grantētu un meža ceļu braucēji veica ātrāk nekā organizatori bija plānojuši - pusotrā stundā. Pedāļus mina arī novada domes priekšsēdētājs Rihards Melgailis. Ezera krastā bija iekurts ugunskurs, uz kura visi draudzīgi cepa desiņas.Par drošību brauciena laikā gādāja pagasta kārtībnieks Edgars Polis un Valsts policijas iecirkņa inspektore Signe Jonāte.Ģimeņu velobrauciens Vecumniekos notika, atbalstot Latvijas Tautas sporta asociācijas aicinājumu 9. oktobri atzīmēt kā Veselības dienu, iesaistot iedzīvotājus dažādās aktivitātēs.Vairāk par braucienu lasiet «Bauskas Dzīves» 11. oktobra drukātajā versijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Inga

Es ar ar delinu piedalijos!Super man patika loti...

pirms 10 gadiem, 2010.10.11 21:25

anda

AR TO ARĪ ESAM FORŠI ka pie mums Vecumniekos viss notiek gan sportā ,gan arī Mūzikas un Mākslas pasākumos!!!!!!!!!!!

pirms 10 gadiem, 2010.10.11 17:49

Valdis

Ļoti labs pasākums, kurā bija vērts piedalīties. Un turpmāk centīšos apmeklēt arī citus šāda veida pasākumus.:)
Un protams mani pārsteidza lielā atsaucība no cilvēku puses, jo biju gaidījis mazāk dalībnieku.

Paldies organizātoram..:)

pirms 10 gadiem, 2010.10.11 16:57

Juris

Bauskā nekas nenotiks , kamēr būs abas intrigu dāmas. Pilskalnā kādreiz bija riteņbraukšanas sacensības pats piedalījos, bet tā ir vēsture.

pirms 10 gadiem, 2010.10.11 14:10

A.V.

Nesmu vecumnieks, bet regulāri lasu Jūsu mājas lapu , tādēl piedalījos šajā burvīgajā braucienā.Paldies par jauko baudījumu aktīvā atpūtā.

pirms 10 gadiem, 2010.10.11 10:30

A.Z.

Ae skaudību raugos uz Vecumniekiem, atkal kaut kas foršs.kad Bauskā domās tāpat kā Vecumniekos.Malači vecumnieki.

pirms 10 gadiem, 2010.10.11 08:18

Veselība un labsajūta