Sācies īstais slimošanas laiks 3

Bauskas slimnīcā martā pieaudzis ievietoto bērnu skaits. Nedēļā no 15. marta to bija vairāk par 20. Bērni slimo ar pneimonijām, smagiem bronhītiem, vīrusu izraisītām saslimšanām, stāsta Zinaida Vītola, slimnīcas medicīniskās daļas vadītāja. Ja aprūpes nodaļā bērniem paredzētās gultas aizņemtas, pacientus ievieto dienas stacionārā.Pārpildītas ir arī Jelgavas pilsētas slimnīcas nodaļas, apliecina uzņemšanas nodaļas vadītāja Mudīte Zbarovska. Tomēr viņa uzsver, ka nav atraidīts neviens nopietni slims pacients, ne bērns, ne pieaugušais, ko no Bauskas puses atveduši neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķi. Gluži vienkārši, samazinot ārstniecības iestāžu skaitu valstī, Jelgavas pilsētas slimnīcai nākas uzņemt daudz vairāk pacientu nekā iepriekš, tāpēc nepieciešamības gadījumā gultas nākas izvietot arī nodaļu koridoros.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

demo

Nu,jā! To, kas notiek tā saucamajā "Bauskas slimnīcā", sauc par medicīnisko aprūpi 21.gadsimtā!!!!! Smiekli caur asarām............................................

pirms 11 gadiem, 2010.03.23 01:54

khrrr

Pneimonija vai bronhīts literāri jāraksta vienskaitlī.
Interesanti, cik īsti pārpildīta Jelgavas slimnīca ir? Varbūt likvidēšana tomēr bija par daudz sasteigta?

pirms 11 gadiem, 2010.03.22 09:15

hei

Kas atbildigs par Bauskas slimnicas izpostisanu?zeltins vai ta blonda cukurpauris?Kur tagad ir blondais greks-nav!Bet berni gul koridoros vai kur pagadas!Nozelojami!

pirms 11 gadiem, 2010.03.22 08:45

Veselība un labsajūta