Sāk dalīt pārtiku trūcīgajiem 3

Sarkanā Krusta (SK) Bauskas komiteja 2. septembrī sāka Eiropas Komisijas finansēto pārtikas paku izdali. Jau pirmajā dienā pārtikas saiņi izsniegti 232 trūcīgām personām no Bauskas, Codes, Mežotnes, Vecsaules.Katru darbdienu Rīgas ielā 2 no plkst. 11 līdz 13 pārtiku var saņemt, uzrādot pašvaldības izsniegtu izziņu par trūcīgās personas statusu. Tā derīga trīs mēnešus, ja situācija nav mainījusies, jāpieprasa jauna izziņa, atgādina SK Bauskas komitejas izpilddirektore Sandra Pumpuriņa.Daži cilvēki bija atnākuši bez izziņas un bija pikti, ka tiek atraidīti. Jāņem vērā, ka dati par katru palīdzības saņēmēju tiek reģistrēti un bez atbilstīgā dokumenta pārtiku nevarēs saņemt. Tādi ir Eiropas Komisijas finansētās palīdzības vistrūcīgākajiem izdales noteikumi, skaidro SK žēlsirdīgā māsa Vera Bajāre.Šogad viens cilvēks var saņemt puskilogramu auzu pārslu, puskilogramu četru graudu pārslu, vienu kilogramu makaronu, 400 gramus pankūku miltu un 400 gramus vājpiena pulvera mēnesī. Lai cilvēkiem nav ilgi jāgaida, pārtiku dalīt palīdzēja Maija Sikņikova, agrāk strādājusi SIA «Bauskas pakalpojumi», bet tagad bezdarbniece.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

suns

ja kur uzdod tukstosiem jautajumu un ja uz vienu gimenes locekli sanak paris latu vairak,neka noteikts minimuma,tapat neko nedabu.Jau vairakus gadus bezcerigi velos brivpusdienas,bet allaz sanemu atteikumu,ka citiem iet vel sliktak un drosi vien kamer nebusu nodzerusies un novartijusies pa gravi,neko nesanemsu.

pirms 11 gadiem, 2009.09.03 19:03

SUNIM

LAI DABŪTU TRŪCĪGĀS PERSONAS STATUSU, CILVĒKAM JĀAIZIET TIKAI UZ VIENU DIENESTU - SOCIĀLO.

pirms 11 gadiem, 2009.09.03 17:55

suns

iecere jau laba,bet diemzel,lai noformetu trucigas personas statusu ,musu valsti ir parak lielas prasibas,cilvekam jastaiga pa iestadem,japazemojas,lai dabutu izzinu,japierada ka tu neesi parak bagats,kaut gan patiesiba ir loti daudz cilveku,kam varbut pietrukst dazu latu lidz vajadzibajam minimumam kas noteikts,lai sanemtu statusu,tad nu tie skaitas bagati un partikusi.es ari uzturu piecu cilveku gimeni ar nedaudz vairak ka 100 latiem menesi,diemzel man nepeinakas statuss un neko nevaru sanemt,lai gan loti noderetu ari tas mazumins ko dod labdaribas akcija.

pirms 11 gadiem, 2009.09.03 14:59

Veselība un labsajūta