Sarunājas ar prezidentu kā ar kolēģi 8

Lietišķa un koleģiāla bija Valsts prezidenta Valda Zatlera saruna ar Bauskas slimnīcas mediķiem. Tā pēc tikšanās atzina slimnīcas medicīniskās daļas vadītāja Zinaida Vītola.Gaidot prezidentu ierodamies slimnīcā, daktere pauda cerību saņemt no valsts vadītāja atbildi uz vienu pamatjautājumu – kāds viņa skatījumā ir mazo pilsētu slimnīcu liktenis. «Es gribu dzirdēt, kādu viņš redz medicīnas attīstības nākotni Latvijā. Kādas slimnīcas būs, pēc kādiem principiem noteiks to pastāvēšanu,» tā stāstīja Z. Vītola. Pēc īsas slimnīcas apskates V. Zatlers Bauskas poliklīnikas zālē uzklausīja iestādes vadītāja, citu mediķu viedokli. Z. Vītola stāsta, ka prezidents ieteicis pašiem rūpīgi izvērtēt, kādu slimnīcu Bauskā viņi vēlas, nospraust sev šo mērķi un tad par to iestāties. V. Zatlers uzmanīgi ieklausījies stāstītajā, palicis iespaids, ka viņš ir ieinteresēts ārstniecības iestāžu problēmās. Novada domes priekšsēdētājs Valdis Veips, kurš bija kopā ar prezidentu, pastāstīja, ka V. Zatlers bijis pārsteigts par to, cik labi Bauskas slimnīca ir aprīkota ar moderno medicīnisko aparatūru, ka tā ir saglabāta un gatava lietošanai. Slimnīcas vadītājs Uģis Zeltiņš bija sagatavojis arī rakstisku ziņojumu prezidentam, kurā bija izklāstīti Bauskas slimnīcas turpmākai pastāvēšanai nepieciešamie nosacījumi, tostarp finansiālās prasības. Prezidents solīja sekot līdzi, kas tiks darīts, lai slimnīcas pastāvēšana netiktu apdraudēta. Stāstot par tikšanos ar V. Zatleru, daktere Z. Vītola piebilda, ka ar prezidentu vairāki Bauskas ārsti bijuši pazīstami jau agrāk, kad viņš arī bija mediķis. «Nekas jau nav mainījies, medicīnas jomā, man šķiet, viņš ir tikpat zinošs kā agrāk.» Emocionāli saviļnojoša bija Bauskas slimnīcā esošo esošo sirdzēju tikšanās ar prezidentu. Baušķenieks Georgs Ņesterovs «Bauskas Dzīvē» bija lasījis, ka V. Zatlers apmeklēs slimnīcu, taču viņš nebija cerējis, ka prezidents ieies arī viņa palātā. «Biju patīkami pārsteigts, pat pagodināts, kad ieraudzīju pa palātas durvīm ienākam prezidentu. Viņš apvaicājās, kas kaiš, uzklausīja mani un vēlēja ātru izveseļošanos. Šķiet, man jau tagad ir labāk palicis,» tā G. Ņesterovs.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

ii

Slimnīcā ir ļoti laipni darbinieki, telpas ļoti kārtīgas un tīras--- nesaprotu kāds bardaks!!!!!!!!

pirms 11 gadiem, 2010.03.22 09:46

ute

Esmu laimīga ka tajā iestādē viss maz saglabāja bērnu nodaļu,laba aprūpe VIENNOZĪMĪGI!!!!! lai arī māsiņas pārgurušas,bet izturās laipni un iecietīgi! Paldies jums Meitenes!!!!!

pirms 11 gadiem, 2010.03.20 21:15

pote

Lielo Sarmīti jau sen vajdzēja nomest par viņas bezdarbību.Adminstrācija tikai vilka garumā sūdzibas par viņu bija sen gan no darbinieku gan slimnieku puses.Slimnicā viņa jutās kā ķeizariene atstāja strādāt tās kas līda viņai d.... bez ziepēm.Nu ari tām beidzot piegriezās viņas šefošana.Šī domāja ka tā būs vienmer,bet nekas nav mūžigs.Lai tagad pameģina iejusties parastas māsas ādā nākt uz darbu LAIKĀ un STRĀDĀT!

pirms 11 gadiem, 2010.03.20 21:11

ai

Tagad slimnica esot tads bardaks,kads vel nav bijis!

pirms 11 gadiem, 2010.03.20 18:34

ome

Resna vecaka masa netika gala ar darbiem,tapec nometa leja par parastu masu!

pirms 11 gadiem, 2010.03.20 18:33

Bebris

O,mums ir SLIMNĪCA? ...nevis tikai aprūpes centrs?... un, kur pazuda slimnīcas galvenā māsa?....

pirms 11 gadiem, 2010.03.20 15:46

Vai Zeltiņš izklāstīja arī rīcības plānus par iekrātās naudas izlietojumu?

pirms 11 gadiem, 2010.03.20 13:06

pele

nu re, tagad brīnās, ka ir labs aprīkojums... varbūt vajadzēja informēties, kā saka Freiberga, pirms slēdza slimnīcu?

pirms 11 gadiem, 2010.03.20 11:45

Veselība un labsajūta