VIDEO: Specvienība «Alfa» izklīdina baušķeniekus 130

Ap pulksten diviem uz Mēmeles tilta sāka norisināties aktīvāki notikumi. Vispirms Bauskas novada Domes priekšsēdētājs Valdis Veips informēja klātesošos, ka veselības ministre Baiba Rozentāle ir atteikusies šodien ierasties Bauskā, bet plāno šeit būt trešdien vai ceturtdien. Bauskā šodien ieradīsies Veselības ministrijas valsts sekretārs Armands Ploriņš. Tūlīt pēc tam Valdis Veips informēja, ka tuvojas specvienības automašīnas un aicināja iedzīvotājus izklīst. Policijas pārstāvji no komentāriem atturējās.Starp baušķeniekiem bija arī Bauskas novada Domes priekšsēdētāja vietnieki Ārija Gaile un Andris Āboliņš. Ārija Gaile teica: «Man ir ļoti žēl, ka ministres kundze šodien nevar ierasties. Tas apbēdina, jo Bauska nemaz tik tālu no Rīgas nav, lai nevarētu atbraukt. Bet slimnīca ir jāsaglabā.» Publikā esošie ironizēja, ka veselības ministre nevar atbraukt no Rīgas pie mums, cik tas ir tālu. Uz ko lai cer tie, kurus vedīs tik tālu uz slimnīcu?Uz tiltiem stāvēja ļoti daudz jauniešu. Aivars Šmits pamatoja savu viedokli: «Tādā veidā problēmas ir jārisina biežāk. Sen jau vajadzēja. Ja valdība nesaprot, ko tauta grib, viņiem tas ir jāparāda. Mēs, jaunieši, jūtam pilsonisko atbildību pret valstī notiekošajiem procesiem, tāpēc esam šodien ieradušies uz tilta.»Pulksten 14.09 policija lūdz piecās minūtēs atbrīvot braucamo daļu. Pēc pāris minūtēm ierodas specvienība «Alfa» un kopā ar policistiem pulksten 14.25 atjauno satiksmes kustību.Pirms pulksten trijiem satiksme atsākas arī uz Mūsas tilta. «Bauskas Dzīve» rīcībā pašlaik ir informācija par vienu aizturēto – Ivetu Kalniņu, kas atradās uz Mūsas tilta. No tur esošajiem viņa ir vienīgā aizturētā. Vēl pirms aizturēšanas Iveta teica: «Galvenais, lai nav ievainoto vai kādu traumu, jo mums vairs nebūs, kur viņus ārstēt.» No I. Kalniņas paņemts paskaidrojums un viņa atbrīvota. Bet ir aizturēts kāds vīrietis smagā alkohola reibumā, kuram sastādīts administratīvo pārkāpumu protokols.

Pievieno komentāru

Komentāri 130

prieks

vajag piketus katra pagasta,tik uz prieksu.bauska malaci!

pirms 11 gadiem, 2009.09.07 20:43

es

Malacis Dzintaris policijas sefs-Matvejevs nekad to nebuutu pielavis

pirms 11 gadiem, 2009.09.02 17:54

to stekam

Pret stekiem var stāties pretim ar plikām rokām un lauksaimniecības tehniku.

pirms 11 gadiem, 2009.09.02 15:57

Deputātiem jābūt kopā ar tautu. Paldies tiem , kas atnāca!

pirms 11 gadiem, 2009.09.02 13:23

PAR IEKAUTIIŠANU

VALSTS POLICIJAS ŠEFS MELO - Spēks tomēr tika pielietots: Video redzams ka Alfa aprīkojumā steki bija gan. Paskatieties cītīgi sižetu no 2:50min un ieklausieties kā no 2:54min piketētājs saka "par ko tu viņam iesiti..." un redzams kā viens no Alfas ieliek atpakaļ steku.
VIDEO: http://www.youtube.com/watch?v=VWVLAkGvkIs

pirms 11 gadiem, 2009.09.01 22:46

geds

Nu ceturtdien jaskatas kas bus.Ja slimnica paliek tad labi,bet ja ne tad uz tiltiem un sakam no gala tikai sanakam vairak.Kurs ir uznemies vadfibu lai zinu ar ko sazinaties.Ja vajag var dabut ari kadu saujamo.

pirms 11 gadiem, 2009.09.01 19:34

zuupa

vienu otru virieti iekaustija gan....sievietes neaiztika soreiz......

pirms 11 gadiem, 2009.09.01 18:19

es

kapēc sakiet, ka mediķi nebja uz tilta??? bija, un ļoti daudz!

pirms 11 gadiem, 2009.09.01 16:35

legana

Bauska malači!!!! Tauta parādīja savu viedokli.Kaut citur būtu tādi iedzīvotāji!!!!

pirms 11 gadiem, 2009.09.01 16:35

tiesnesis

Viens no Krimināllikuma principiem nosaka, ka aizstāvēšanās līdzekļiem jābūt samērīgiem ar apdraudējumu. Vakar tas bija labi redzams - bruņoti "Alfas" veči, aizstāvot valdības genocīdu pret tautu, iekausta pensionārus un jauniešus. Pēc pasaules kara, kad tiesāja nacistiskās vācu armijas virsniekus, viņi aizstāvēja sevi atsaucoties uz to, ka tikai pildījuši likumu un pavēles. Savukārt tiesa norādīja, ka akla likumu un pavēļu pildīšana, kas ir pretrunā ar cilvēktiesībām, nav pieļaujama un visus notiesāja. Tā kā nākošajā protesta gājienā pieminēsim arī mūsu "Alfas" varoņus un varbūt tad, kad tauta beidzot būs panākusi taisnīgumu šajā valstī, notiesāsim arī viņus.

pirms 11 gadiem, 2009.09.01 16:33

...!!!

nav dūmu bez uguns. nepavelti Zeltiņš atteicās apvienoties ar Jelgavas slimnīcu (būtu un darbavietas un gultasvietas, tikai Zeltiņam nebūtu algas un būtu viņš NEKAS). Un tā runas par slimnīcas pivatizāciju aizdomīgi bieži skan...

pirms 11 gadiem, 2009.09.01 16:19

army

nekas, nākošreiz būsim gudrāki. vajag tikai trīsreiz vairāk cilvēkus un šī alfa būs bezspēcīga. Ja labi gribam tad varam uztaisīt tādu huiņu ka viņi ilgi atcerēsies. Gaidām ceturtdienu kad putnubiedēklis solās būt šeit

pirms 11 gadiem, 2009.09.01 16:08

Guntis

Kaut kāds svieste kā apgalvoja vakar TV valsts galvenais ments tad " policija atbrīvoja tiltu lai pasargātu cilvēkus no it kā šoferiem kuri viņus laikam gribēja fiziski iespaidot "

Nāk prātā ka arī vācijas demokrātiskajā republikā uzcēla berlīnes mūri un visu robežu nomīnēja cauri vācijai ,it kā lai aizsargātu iedzīvotājus no imperiālistu uzbrukumiem . Tikai šāva uz savējiem kuri gribēja pie imperiālistiem tikt prom no savas brīnumvalsts , taču imperiālisti drīkstēja pārvietoties brīvi līdz pat mūrim.UZ robežas nošāva pāri pa simts cilvēkus un daudzus tūkstošus kuri mēģināja to šķērsot ietupināja cietumos un visādi citādi par viņiem un viņu radiniekiem ņirgājās, it kā viņu pašu interesēs viņus sargājot!!!!

Vai jūs nesaskatiet līdzības šajā visā ?

pirms 11 gadiem, 2009.09.01 15:02

!!!!!!!!

pamēģiniet tik aiztikt kādu skolotāju, kura bija piketā!!!!!!!!!!!!!

pirms 11 gadiem, 2009.09.01 13:47

Veselība un labsajūta