Vīrieti sakož paša suns 1

Šīs nedēļas sākumā mediķu palīdzība mūspuses novados bijusi nepieciešama četriem cilvēkiem, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMPD) Zemgales reģiona centra vadītāja vietniece Rita Dobriņina.Otrdien, 14. maijā, kādā Bauskas novada skolā skolnieks pagrūdis savu 14 gadus veco klasesbiedru pret sienu. Grūdiena rezultātā cietušais guvis sistu brūci galvā, un ātrās palīdzības mediķi viņu nogādājuši Bauskas traumpunktā.Trešdien, 15. maijā, ceļu satiksmes negadījumā Bauskā cietis 29 gadus vecs motociklists. Vīrietis, vadot savu braucamo, sadūries ar vieglo automobili un guvis dažādas traumas: labā augšstilba kaula vaļēju lūzumu, galvas smadzeņu satricinājumu, ķermeņa sasitumus. Jaunais vīrietis nogādāts Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcā.Neveiksmīgu manevru Bauskā paša mājā veicis kāds 67 gadus vecs kungs. Viņš netīšām uzkāpis savam sunim uz astes, tāpēc paša mīlulis ar zobiem ieķēris tik stipri apakšstilbā, ka bija jālūdz mediķu palīdzība. NMPD speciālisti apkopuši brūci, cietušais apgalvojis, ka tālāko aprūpi meklēs paša spēkiem.Trešdien sadzīves traumu mājās guvis arī kāds 23 gadus vecs baušķenieks. Ierodoties mediķiem, cietušais īsti nevarēja paskaidrot, kā ieguvis grieztu brūci plaukstā. Mediķi snieguši pirmo palīdzību, ārstēšanu vīrietis turpinās ambulatori.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Solvita

Neveiksmīgu manevru Bauskā paša mājā veicis kāds 67 gadus vecs kungs. Viņš netīšām uzkāpis savam sunim uz astes, tāpēc paša mīlulis ar zobiem ieķēris tik stipri apakšstilbā, ka bija jālūdz mediķu palīdzība.


MAN TĀ PATĪK ŽURNĀLISTA SITUĀCIJAS IZKLĀSTS. Manevrs- uzkāpt sunim uz astes, nu vajag taču tā uzrakstīt, tā omu uzlaboja. :-)) PALDIES!

pirms 8 gadiem, 2013.06.05 19:19

Veselība un labsajūta