Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aināru Kovalu sagaida līdzjutēji un orķestris 4

Pekinas Olimpisko spēļu vicečempionu šķēpa mešanā mūsu novadnieku Aināru Kovalu 26. augustā Rīgas lidostā sagaidīja viņa pirmie pedagogi un treneri, Vecumnieku pagasta vadība, draugi un līdzjutēji.Visiem bija milzīgs prieks sveikt sportistu, kura vārds tagad ierakstīts gan olimpisko spēļu, gan Latvijas sporta vēsturē. A. Kovals piepulcējies šī sporta veida izcilniekiem – Inesei Jaunzemei, Jānim Lūsim, Dainim Kūlam un Vadimam Vasiļevskim, kuru kolekcijās ir dažādu kalumu olimpiskās medaļas.  Īpašs noskaņojums ir Vecumnieku pagastā, kur Ainārs izaudzis, kur dzīvo viņa draugi, ar kuriem viņš joprojām satiekas. Pašvaldības priekšsēdētājs Rihards Melgailis «Bauskas Dzīvei» atklāja savu zemapziņas apjautu: «Kad skatījos televīzijā, kā Rīgā tiek sagaidīts Viktors Ščerbatihs, iedomājos: «Mēs gan nevedīsim torti, labāks ir kliņģeris.»  Un Ainārs parūpējās, lai novadnieki gādātu šo saldo velti. Kuplā skaitā ar ziediem Vecumnieku ļaudis sagaidīja Aināru. R. Melgailis teic, ka viņam ir milzīgs gandarījums par šo olimpisko panākumu: «Nezinu otru tik sportisku ģimeni, kāda ir Kovali. Aināra mamma Eleonora bija lieliska volejboliste, tēvs Jānis nodarbojās ar regbiju un ātrslidošanu, vecākajiem dēliem Jānim un Ivaram arī ir panākumi Latvijas mērogā. Trešais tēva dēls, pasakās viņu sauc par Antiņu, uzkāpis stikla kalnā. Manuprāt, visai ģimenei tas ir sportiskās dzīves piepildījums.»Šķēpmetēja brālis Jānis, komentējot lielisko panākumu, «Bauskas Dzīvei» sacīja: «Es nedomāju par medaļu, bet ticēju, ka Ainārs spēs sasniegt to, ko izdara treniņos. Tas izdevās.»Bauskas rajona Bērnu un jaunatnes sporta skolas direktore Biruta Grantiņa uzskata: «Latvijai varēja būt divi medaļnieki, šoreiz Ainārs ar Vadimu Vasiļevski apmainījās vietām. Es atceros Aināru no treniņnometnēm, kurās viņš piedalījās kopā ar skolas biedru Ati Vaisjūnu. Vērojot šos zēnus, sapratu, ka viņi kādreiz būs lielajā sportā. Tā ir noticis. Bezgalīgs prieks.»Latvijas Šķēpmetēju kluba bijusī ilggadējā vadītāja Valija Drauga arī bija olimpiešu sagaidītāju vidū un dalījās ar sudraba medaļnieku laimīgajos sastapšanās mirkļos. «Bauskas Dzīvei» viņa teica: «Esmu daudz bijusi kopā ar Aināru, esam daudz runājuši, kāpēc šajā sezonā neizdevās sacensībās uzrādīt labākos rezultātus. Tādēļ ir patiess gandarījums, ka sportists uzvarējis cīņā ar sevi, parādījis rakstura krampi. Man prātā viņa teiktais: «Jūs neuztraucieties, es savu izdarīšu!» Tā es atkal pārliecinājos, ka Ainārs ir apveltīts ar labdabīgu spēku un stipru raksturu.»

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Fans

Piekrītu : tik daudz fotografēja , bet tikai viena bilde.Arī tie ,kuri nebija uz sagaidīšanu , grib redzēt biškiņ vairāk.
Lūdzu ielieciet bilžu galeriju par A.Kovala sagaidīšanu.

pirms 11 gadiem, 2008.08.27 09:13

Es

Sagaidīšana bija skaista un sirsnīga , tikai žēl bija Aināra , jo viņš bija ļoti noguris un tās garās runas viņam bija grūti izturēt. Vecumnieki tiešām bija pūlējušies ne pa jokam un sagaidīja savu čali tā ,kā viņš bija pelnījis.Vai tik nepārvilinās Aināru pie volejbolistiem , jo tik tuvu stāv volejbolisti.Ka tik kas nav padomā.Bet , lai veicas visiem sportistiem.

pirms 11 gadiem, 2008.08.27 09:11

kaaa

un tikai viens foto
no tik grandioza pasakuma
!!!!!!!!!!!!!!!!

pirms 11 gadiem, 2008.08.27 08:55

Sports