Andis Neikšāns startēs Akropoles rallijā Grieķijā 5

Šajā nedēļas nogalē risināsies pasaules autorallija čempionāta posms Grieķijā – Akropoles rallijs. Starp 47 ekipāžām ir arī „Latvijas Mobilā Telefona rallija komandas” duets – baušķenieks Andis Neikšāns un stūrmanis Pēteris Dzirkals.9. un 10. jūnijā sportisti iepazinās ar trasi, bet jau šodien, 11. jūnijā, dodas tajā. Ceturtdien paredzēts testa ātrumposms (shakedown) un sacensību ceremoniālais starts. Piektdien, 12. jūnijā, būs pieci ātrumposmi paredzēto sešu vietā, jo viens ir atcelts drošības apsvērumu dēļ – baidoties par ceļa segumu.Interesanti, ka piektdien sportistiem paredzēts tikai viens izbraukuma serviss (15 min.), kura laikā atļauts lietot tikai tās rezerves daļas, kuras atrodas automašīnā. Pilnais serviss paredzēts tikai dienas noslēgumā. Tā informē “Latvijas Mobilā Telefona rallija komandas” preses sekretārs Mārtiņš Dzenītis. Sestdien, 13. jūnijā, paredzēti pieci rallija ātrumposmi, to kopējais garums 135 kilometri, un ātrumposmu ziņā šī būs rallija garākā diena. Svētdien, 14. jūnijā, sportistiem sacīkšu režīmā būs jāveic 95 kilometri, tomēr diena nebūs viegla, jo divas reizes jāstartē rallija garākajā ātrumposmā „Aghii Theodori”, kurš ir 33 kilometrus garš. Turklāt „Aghii Theodori 2” būs rallija pats pēdējais ātrumposms, kas nozīmē, ka rezultāti nebūs zināmi līdz pat pašam rallija finišam.„Latvijas Mobilā Telefona rallija komandas” ekipāža no sacensību vietas ziņo, ka tehnikai Akropole noteikti būs sarežģītākais rallijs šī gada čempionātā. Ja ceļu seguma ziņā līdzīgs bija rallijs Kiprā, tad Grieķijā klāt nāk arī milzīgs karstums. Dienā gaisa temperatūra sasniedz pat 40 grādu atzīmi, kas nozīmē, ka salonā ir vēl par vismaz grādiem 20 vairāk.Trase ir akmeņaina un brīžiem optimālajā trajektorijā tiek atsegti lieli un asi klints bluķi. „Būs jāuzmanās, jo riepas būs viens no noteicošajiem faktoriem Grieķijas rallijā. Braucot pārāk ātri, tās ātri nodils, bet, esot neuzmanīgiem, tās ir iespējams pārsist. Šis mums būs kārtējais jaunais piedzīvojums un neatsverama pieredze,” stāsta Andis Neikšāns.Sacensībās startēs 47 ekipāžas no 21 valsts. PWRC ieskaitē, kurā startē arī Andis Neikšāns/Pēteris Dzirkals, uz starta izies 17 dueti.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

mīkstais

ja Neikšāns brauktu pa savu naudu tad tā var.bet viņš brauc par manu naudu,jo LMT nenomaksā visu peļņas nodokli valstij,bet daļu iedod tādiem slaistiem kā Neikšānam un tad brīnas,ka valstij pensijām nau naudas!!!!!!!!! Liepājā sakaujas SARDĪNIJĀ IZRAISA CEĻA satiksmes PĀRKĀPUMU,par nepiesprādzēšanos vai neieslēgtām gaismām vadītāja tiesības neaiztur-tātad pārkāpums bija nopietnāks!!! šĀDA UZVEDĪBA PARĀDA,KA VIŅŠ NAU CIENĪGS TĒRĒT NAUDU,KAS MAN NOŅEMTA NO PENSIJAS!!!!!!!!

pirms 11 gadiem, 2009.06.12 13:19

iii

un kurš tad būtu tas, kurš patiešām māk?
gudrākie jau senāk uzlika mīksto vietējā mēroga sacensībām!
izklausās, ka esi tālu no tā, kas notiek rallijā, drūmais mākulis atradies!

pirms 11 gadiem, 2009.06.11 23:21

ttt

lai vispirms Latvijas čempionātu uzvar un tad brauc pa pasauli,bet pie mums kā vienmēr brauc tie kam ir nauda,bet ne tie,kas tiešām māk braukt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ceram,ka LMT vadība atjēgsies un beigs sponsorēt šos kaušļus un nemākuļus braukšanā!!!

pirms 11 gadiem, 2009.06.11 22:59

To tttt

Nez cik pasākumos pats (tttt) esi finišējis? Andis vismaz iet un dara, nevis tikai ar muti vizinās!

pirms 11 gadiem, 2009.06.11 15:21

tttt

līdz finišam jau netiks....pabraukāties var tepat Latvijā....

pirms 11 gadiem, 2009.06.11 13:28

Latvijā un pasaulē