Apbalvojumu saņems sporta kompleksa „Mūsa” valdes priekšsēdētājs Edgars Maišelis 5

Atzīmējot Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) atjaunošanas 20. gadadienu, izglītības un zinātnes ministre Tatjana Koķe (ZZS) rīt, 19. novembrī, pasniegs Ministru kabineta (MK) apbalvojumus septiņiem sporta nozares speciālistiem par nozīmīgu ieguldījumu Latvijas sporta attīstībā, informē aģentūra LETA.

Atzinības rakstus saņems LOK prezidents Aldons Vrubļevskis, LOK ģenerālsekretārs Einars Fogelis, olimpiskā centra „Ventspils” valdes priekšsēdētājs Uldis Boitmanis, „Jaunatnes basketbola metodiskā centra” treneris Imants Pļaviņš un sporta kompleksa „Mūsa” valdes priekšsēdētājs Edgars Maišelis.Ministru prezidenta Ivara Godmaņa (LPP/LC) pateicības rakstus saņems LOK viceprezidents un Latvijas Olimpiskās delegācijas vadītājs Pekinā Žoržs Tikmers, kā arī LOK izpildkomitejas loceklis, Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidents Kirovs Lipmans.„Bauskas Dzīve” jau informējusi, ka šogad pēc Eiropas autokrosa čempionāta sezonas eksperti – sacensību komisāri, novērotāji un dalībnieki – veikuši seriāla 11 posmu analīzi, izveidojot šā gada sacensību reitingu. Nacionālā sporta kompleksa „Mūsa” rīkotās sacīkstes Bauskas rajonā, kas notika 24. un 25. maijā, guvušas augstākos novērtējumus un atzītas par labākajām 2008. gada čempionātā.Edgars Maišelis ir sporta kompleksa „Mūsa” īpašnieks un sacensību organizators no 2006. gada oktobra , viņš kā Latvijas Automobiļu federācijas pārstāvis ir ievēlēts par FIA Krosa komisijas pilntiesīgu locekli.Latvijas Automobiļu federācija uzskata, ka Nacionālā sporta kompleksa „Mūsa” īpašnieka un vadītāja Edgara Maišeļa kompetence, augstās organizatora spējas un stratēģiskā pieeja autosporta sacensību organizēšanas un attīstības procesiem nodrošina attīstību Latvijas autokrosa un rallijkrosa sistēmai, kā arī spēj nodrošināt visaugstāko pievienoto vērtību sporta kompleksā „Mūsa” organizēto nacionālo, Ziemeļeiropas zonas un Eiropas čempionātu sacensību atbalstītājiem. E. Maišelis godam pelnījis šo Ministru kabineta Atzinības rakstu.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

stars

Es gan priecājos- apsveicams sasniegums. Vai tad daudzi Latvijā tiek apbalvoti no autosporta vides.Beidzot mums arī ir par ko lepoties- maza valstiņa un labākā Eiropā.

pirms 12 gadiem, 2008.11.19 13:36

Aldis

Skaisti-sen bija pelnījis. Par tādu trasi ir prieks braukt.
Esmu runājis ar daudziem braucējiem Eiropām. Visi kā viens ir sajūsmā par Bauskas trasi. Sūda piku....- losis, laikam nav ticis uz gonkām caur sētas caurumu.

pirms 12 gadiem, 2008.11.19 13:33

Patriots

Malacis. Apsveicu. Mūsas trase- tas skan lepni. Vismaz LV ir viena normāla trase un super organizators. Lai veicas.

pirms 12 gadiem, 2008.11.19 13:26

Latvijā un pasaulē