Apbalvos Iecavas sportistus 8

Novada dome piešķirs naudas balvas sportistiem, kas šogad izcīnījuši godalgotas vietas dažādās sacensībās.Apbalvojamie pārstāv basketbolu, vieglatlētiku, smagatlētiku, stenda šaušanu, galda tenisu, informē Iecavas sporta skolas «Dartija» direktore Baiba Gāga.Naudas balvas 20 – 50 latu saņems 23 novada sportisti, kuri gada gaitā ieņēmuši 1. – 3. vietu dažādās valsts mēroga sacensībās, kā arī vieglatlētikas treneri Elmārs Gāga un Dace Vizule. Viņu audzēkņi uzrādījuši lieliskus sasniegumus.Ar 50 latiem apbalvos valsts čempionāta pirmās vietas ieguvēju stenda šaušanā Daini Upelnieku. Pa 30 latiem saņems Latvijas veterānu finālspēļu labākās dāmu basketbola komandas dalībnieces Inese Gāga un Dzintra Lapiņa, dambretes turnīra uzvarētājs Arnolds Šimkus, kā arī Latvijas olimpiādes uzvarētājs diska mešanā Mārtiņš Ērglis.Par 2. un 3. vietu dažāda vecuma sportistiem balvā 20 latu. Viņu vidū ir pieci basketbola veterāni, grupa jauniešu vieglatlētu, galda tenisa spēlētāji gan veterānu, gan jauniešu konkurencē.Sportistus sveiks domes vadība. Kopumā naudas balvu izmaksai pašvaldība tērēs 590 latu.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

kkk

skaidrs ka Pārums ir labakais treneris,bet Gāga ir Gāgai vīrs....un tāpēc citi pagaidiet...

pirms 11 gadiem, 2009.12.14 01:14

mmm

ttt- Dieviņš tiešām zina, ko dara- un redz, ko dari arī tu. Cik pretīgam jābūt cilvēkam, kas raksta šādus anonīmus komentārus par cita cilvēka izskatu fotogrāfijā un no tā izdara secinājumus par viņa veselību. Lai Dievs dod Tev pašam veselību un kaut kripatiņu no šīs kundzes nenogurdināmā darba spara, godaprāta.

pirms 11 gadiem, 2009.12.13 20:42

Zix

Tur tak skaidri rakstīts - trenerus, kuru audzēkņi pirmajās vietās. Tātad arī Elmāram Gāgam tādi ir. Vajag pašiem sportot vai ko citu darīt, kas izcils, nevis tērēt laiku žultainu komentu rakstīšanai internetā. Iecavā cilvēki sporto, un labi, ja reiz 25 trijniekā visādās sacīkstēs. Tā tik turpiniet

pirms 11 gadiem, 2009.12.13 11:12

ppp

un vai tik šos komentus atkal neraksta vienas ģimenes locekļi-lielie sporta experti,kuri to vien dara kā piesārņo i-netu ar saviem slimīgajiem komentāriem ...

pirms 11 gadiem, 2009.12.12 22:42

Dace Vizule jā jā,bet par kādiem nopelniem Gāgas vīru kārtējo gadu neparko prēmē...nu nav viņš sagatavojis nevienu viegatlētu,kas vismaz trijniekā Latvijā būtu ticis-kārtējais gimenes bizness Gāga sveic Gāgu un otrādi...vai tiešām Pelsis šo gimenīti nav izkodis cauri vai nu ari piedalās Gāgas ,,sporta biznesā,,!!!!

pirms 11 gadiem, 2009.12.12 22:14

ttt

vai Gāga ir vesela??? Tik slimīga uzvarētāju noteikšana un ari pati tik nevesela izskatās...laikam dieviņš zina ko...

pirms 11 gadiem, 2009.12.12 20:32

Sports