Astoņi volejbolisti «izvelk» uzvaru 5

Sporta kluba «Vecumnieki» volejbolisti pēc izbraukuma cīņā gūtas uzvaras ar Liepājas komandu «Vega 1» ir nostiprinājušies Latvijas Nacionālās līgas čempionāta turnīra tabulas galvgalī.Pirmo vietu pašlaik ieņem Jēkabpils sporta centrs ar 11 punktiem, taču šai vienībai ir divas spēles vairāk par citām. SK «Limbaži», SK «Vecumnieki» un «Vega 1» katra ir ieguvušas deviņus punktus. Labāka uzvarēto un zaudēto setu attiecība ir Vecumnieku volejbolistiem un viņiem otrā vieta. Komandas treneris Jānis Plūme informē, ka uzvara gūta piecos setos. Pirmajā rezultāts bija 25:18, otrais beidzās tāpat, bet trešajā setā Vecumnieku spēlētāji zaudēja koncentrēšanos un mājinieki uzvarēja ar sešu punktu pārsvaru.  Trešajā setā arī labāka bija «Vega 1» - 25:19. Līdzīgs scenārijs atkārtojās arī ceturtajā setā, kad mājinieki strauji izvirzījās vadībā ar 6:0. Viņi galotnē arī spēlēja veiksmīgāk un uzvarēja 25:21. Izšķirošajā setā Vecumnieku spēlētāji spēja saņemties, rokas netrīcēja komandas līderim Ivaram Sproģim, kurš aukstasinīgi cīnījās uzbrukumā. Viņa piemēram sekoja arī pārējie. Veiksmīga kopspēle ļāva uzgavilēt un izcīnīt uzvaru piektajā setā ar 20:18 un uzvaru visā spēlē ar 3:2. Treneris uzteic visus astoņus spēlētājus, jo vairāki dažādu iemeslu dēļ izbraukuma spēlē nepiedalījās. Vecumnieku spēlētāji punktus sadalīja šādi: K. Lisovskis 20 (+/-koef.0), K. Volodins 18(+5), I. Sproģis 13(-7), O. Lisovskis 12(-7), E. Fjodorovs 8(-3), G. Garklāvs 5(-8), D. Ābeltiņš 1(-8), U. Baranovs (spēlē iesaistījās epizodiski). Nākamā cīņa Vecumnieku volejbolistiem būs ceturtdien, 19.novembrī, izbraukumā ar Murjāņu sporta ģimnāzijas/Sēja komandu Sējā.

Komentāri 5

xxx

gripa, gripa un vēlreiz gripa.... ( dažiem)...

pirms 10 gadiem, 2009.11.17 15:35

kādas veselības problēmas ta skārušas komandu???

pirms 10 gadiem, 2009.11.17 12:46

sviests

šeit var izasīt kā bija:

pirms 10 gadiem, 2009.11.17 08:17

sviests

kur Jūs šīs muļķības dabūnat, kas tie par sviestaniem virsrakstiem.
ja jau rakstiet tad lūdzu ar sakarīgiem volejbola terminiem
laukumā tak spēlē tikai seši, nav jau florbols, kur notiek maiņas vai kaut kā tā.

pirms 10 gadiem, 2009.11.17 08:16