«Avīžnieki» sagrauj Bauskas florbolistus 9

Smagu zaudējumu Latvijas florbola čempionātā vīriešiem šovakar piedzīvoja «FK Bauska» florbolisti, kuri savā laukumā ar 2:7 piekāpās «Latvijas Avīzei/LU».Baušķeniekiem vārtus neizdevās gūt ne pirmajā, ne arī otrajā spēles trešdaļā. Bumbiņa pretinieku vārtos neieripoja arī pēc Māra Akmentiņa raidītā soda metiena. Tikmēr «Avīžnieki» lēnām bruģēja ceļu līdz uzvarai - līdz otrās trešdaļas beigām viņu kontā bija jau trīs vārti.Pēdējā perioda sākumā Mārim Akmentiņam pēc Riharda Krūmiņa piespēles vienus vārtus izdevās atgūt, taču viesi nemaz nedomāja padoties. Turpmākajās minūtēs baušķenieku cerība uz uzvaru tika sadeldēta pilnībā. «Avīžnieki» precīzi bija trīs reizes, un rezultātu tablo astoņas minūtes pirms spēles beigām vēstīja 1:6. Baušķenieki pieprasīja minūtes pārtraukumu, kam sekoja vārtsargu maiņa - Uģi Upenieku aizstāja Elvis Holsts. Mājinieki centās uzsākt pakaļdzīšanos, taču atlikušajā laikā ar to nebija līdzēts, jo atgūt izdevās tikai vienus vārtus. Visam punktu pielika pretinieku gūtie septītie vārti spēles pēdējā minūtē.Pēc šī panākuma «Latvijas Avīze/LU» ar 11 punktiem pakāpusies uz septīto pozīciju, tikai par punktu atpaliekot no «FK Bauskas», kas ieņem sesto vietu.Jāmin, ka spēles sākumā tehnisku iemeslu dēļ bija pazudusi elektrība. Tādēļ mačs uz neilgu laiku tika pārtraukts. Spēli vērot bija sanākuši pulka līdzjutēju, kuri brīžiem izcēlās ar savu nesavaldību. Pēc Māra Lasmaņa noraidījuma, laukumā tika iemesta gandrīz pilna divlitrīgā kolas pudele, kas par laimi netrāpīja nevienam no spēlētājiem vai tiesnešiem pa galvu. Nākamā spēle baušķeniekiem jau rīt, kad savā laukumā uzņems «Rubenes» spēlētājus.

Komentāri 9

avīžnieki nomētā ar avīzēm, nu tak pacentieties nedariet kaunu

pirms 11 gadiem, 2008.11.19 10:08

XXL

Zel,ka tā 2litrigā pudele netrapija kādam no tiem lohiem cepurēs,kas aliņus pļumpēja pirmajā rindā un asprātības bārstīja(it kā) :))

pirms 11 gadiem, 2008.11.17 13:10

XXX

Pantiņam jau ir pie 40 gadiem!!! un vēl tikkai uz pensionāriem turas komanda....KO TU AKMENI raksti bērnu šļupstu atskaiti- AL1715...KUR SPORTSSKOLAS AUDZĒKŅI??? KUR??? REZULTĀTS REĀLI PARĀDA TRENERA DARBU KURU VIŅŠ IT KĀ VEICIS....VAI VIŅŠ AR SAVU LIELO VĒDERU KAUTKO VAR PARĀDĪT,JA JAU BUMBIŅU NEREDZ???

pirms 11 gadiem, 2008.11.17 00:55

Gaizuha

Jaa,jaacer uz uzvaru pret Rubeni,kas dos mums iespeeju,pacelties uz 3vietu!!Lai veicas!!!

pirms 11 gadiem, 2008.11.16 14:29

Nu protams,kā vienmēr vainīga zāle, apgaismojums, tiesneši, bla,bla,bla,grīda slikta ,visi vainīgi, tikai ne paši ,kā jau vienmēr :))

pirms 11 gadiem, 2008.11.16 09:15

AL1715

Aizraujoša spēle, nepiekrītu avīzes virsrakstam, zaudējums jā, bet ne sagrāve.
Zaudējuma cēloņi. 1) nerealizējam vārtu gūšanas momentus, Pantiņam vien trīs iespējas. 2) četri vairākumi – bez gūtiem vārtiem un praktiski arī bez momentiem tos gūt. 3) kļūdas laukuma vidusdaļā – 3 zaudēti vārti pretinieku izveidotajos pretuzbrukumos.
Kāds punkts būtu noderējis, rezultātu un gūtos vārtus jāprasa no trieciena maiņas, jaunajiem šādās spēlēs lieliska iespēja uzkrāt pieredzi. Katru dienu cīnīties plecu pret plecu ar Blindu vai izjust mugurā „kaplīti” Ivenkovu treniņā nesanāk.
Kā spēle būtu attīstījusies, ja nebūtu starpgadījuma ar zāles apgaismojumu un diviem -30 sekundēs zaudētiem vārtiem, pēc piespiedu pauzes spēles pirmajā trešdaļā? Avīžnieki, nonākot vadībā, netaisījās izdomāt jaunu divriteni. Spēlēja no aizsardzības un veiksmīgi izmantoja pretuzbrukuma taktiku. Mums vajadzēja atspēlēties, varbūt nebija īsti mūsu diena, bumbiņas lidoja visur apkārt , bet ne vārtos. Visu cieņu spēlētājiem par cīņas sparu un pašatdevi laukumā, sportā vajadzīga arī veiksme, kura šodien bija pretiniekiem, piemēram, pie piektajiem vārtiem.
Kopumā spēli pabojāja tiesneši, spēles pirmajā trešdaļā nepiespriežot acīmredzamus noraidījumus, bet trešajā trešdaļā noraidot spēlētājus, mums Lasmani par bloķēšanu un baigās avīžniekam Rutkim iegriežot piecīti par „rupju uzbrukumu”.
Ne pa tēmu, bet tomēr. Tiesnesis mazliet dīvaini fiksēja vārtu gūšanu, svilpes signāls un ar roku, plecu augstumā norāda centra virzienā, iespējams ir kādas izmaiņas. Agrāk , ja bumbiņa šķērsojusi vārtu līniju, tiesnesim vienlaicīgi ar svilpes signālu, ar rokas žestu jānorāda uz vārtiem, bet pēc tam uz centru. Spēlētāju cīņa vāru priekša, bumbiņa vārtos, pirmajā brīdī nav skaidrs kas tiek fiksēts – sods, vai vārtu guvums.
Uzvar spēcīgākais – šoreiz pretinieks. Lai veicas pret Rubeni!

pirms 11 gadiem, 2008.11.16 00:05

Es

Nu žēl, ka mūsējiem spēle nevedās, bet jācer, ka rīt vinēsim.

pirms 11 gadiem, 2008.11.15 22:00

BBB

Žēl, ka tā pudele netrāpīja tam dzeltenajam losim (tiesnesim), kurš brīžam tā pavisam dīvaini tiesāja. Ne ko redzēja, ne gribēja redzēt - visādas grūstīšanās, spēli guļus un ar roku, piemēram.

pirms 11 gadiem, 2008.11.15 21:57

Aldis

Laiks veikt stipras pārmaiņas komandas vadībā,citādi garantēta vieta uz izkrišanu!

pirms 11 gadiem, 2008.11.15 21:36