Bauskā rīt būs piedzīvojumu sacensības 8

Lielās talkas dienā, 30. aprīlī, Bauskā risināsies Latvijā populārāko piedzīvojumu sacensību seriāla «xRace» pirmais posms. «xRace» sabiedrisko attiecību koordinatore Eva Skujiņa informē, ka nākamie posmi būs Cēsīs, Dobelē un Rīgā, noslēgums – 17. septembrī Siguldā. Bauskas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Andra Matuļenko informē, ka sacensību organizatori sadarbībā ar Bauskas pašvaldību nodrošinās sacensību dalībniekiem arī iespēju talkot. «Dalība talkā rada saliedētību, pozitīvismu, labi paveikta darba sajūtu. Talka būs labs sākums piedzīvojumu sacensību seriāla atklāšanai un starts pirmajam sacīkšu posmam,» saka sacensību organizators Jānis Vanags.Piedzīvojumu sacensībās ietilpst orientēšanās, stratēģiskā plānošana, braukšana ar kalnu velosipēdu, airēšana, dažādi aizraujoši un nedaudz ekstrēmi uzdevumi. «Pagājušajā gadā pierādījās, ka šajās sacensībās var piedalīties visi – gan meitenes, kas pirmo reizi tur rokā kompasu, gan uzņēmumu pārstāvji, arī čempioni un sportisti, kas pārstāvējuši Latviju olimpiskajās spēlēs. Par sacīkšu labo reputāciju liecina tas, ka jau pirmajā reģistrācijas dienā bija pieteikusies 21 komanda,» atzīst J. Vanags.Šogad sacensību kopējais naudas balvu fonds ir 10 000 eiro. Katrā posmā balvas saņems trīs labākās grupu komandas. Galveno balvu pasniegs fināla posmā, pārsteiguma balvas organizatori sola visiem dalībniekiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

afiša

Īsta futbolēšana no viena uz otru. Par sportu Bauskā ir liela karavāna sporta speciālistu , bet darbus neprot sadalīt ( vai negrib).

pirms 9 gadiem, 2011.04.30 21:05

MG-42

Kad vienreiz Bauskas iedzīvotāji, izmantojot portālu Bauskas Dzīve, uzzinās par aktuāliem notikumiem laicīgi ?? Tā afišas sadaļa ir vienkārši s..ds.

Piemēram- 4.maijā paredzemās aktivitātes Bauskas novadā???? Sadaļā-Afiša ir publicēta tikai neliela daļa.

pirms 9 gadiem, 2011.04.30 15:32

joki

Andra -sabiedrisko attiecību speciāliste pat šajā rakstā neuzraksta ,kurā vietā notiks sacensības,cikos,kas var piedalīties??? Andra,pasaki kāpēc tu sabiedrisko attiecību speciāliste Bauskas novadā esi vajadzīga,ja pat nespēj dot informāciju par šīm sacensībām,kas notiks Bauskas novadā??? Kauns Veipa kungam,kam tāda padotā,kas nepilda savus tiešos pienākumus,bet laikam jau Valdis pats tāds speciālists!!!

pirms 9 gadiem, 2011.04.30 00:20

jurka

Andra Matuļenko mūs informē dienu pirms sacensībām.nudien pietiekami laiks sagatavoties...liels Andra par to...laikam tev to lielo algu maksā par neko darīšanu,ja jau tiešos pienākumus nepildii....a ū ū deputāti,kas notiek novadā??? Vai tiešām mums jāalgo sabiedrisko attiecību speciālists,kurš neveic savus pienākumus???

pirms 9 gadiem, 2011.04.30 00:07

Jou

Varētu padomāt, ka tā afišas sadaļa portālā ir ļoti pamanāma ... Un arī tur tikai viena rindiņa uzrakstīta ... Ne jau katru dienu Bauskā notiek tādas sacensības. Vai tiešām BDz nevarēja plašāk pareklamēt šo pasākumu ? Arī pilsētā nekur nebija neviena afiša vai reklāma par xRace. Par ko domā mūsu sporta dzīves organizatori un kūrētāji ? Vēl nav pamodušies no ziemas miega ? Nu tad rīt visi uz Pilskalnu !!! Atbalstīsim savējos !!!

pirms 9 gadiem, 2011.04.29 20:17

Lasītāja

Tas xReiss šeit portālā kalendārā Afiša stāv uz 30.aprīļa datuma jau mēnesi. Slinkums visiem kaut ko pameklēt un apskatīt...

pirms 9 gadiem, 2011.04.29 10:50

zirgs

Vai sporta speciālistiem par šīm sacensībām nebija jāinformē ?

pirms 9 gadiem, 2011.04.29 10:25

oooo..... Auzinieks pamodās , es Bauskā dzīvoju a uzzinu nedēļu pirms jo kāds forumā tēmu uzsāka!!!

pirms 9 gadiem, 2011.04.29 08:38

Latvijā un pasaulē