Bauskas cīkstoņi gūst godalgotas vietas 2

Majoru pludmalē aizvadītajā sestdienā notika Latvijas atklātais čempionāts pludmales cīņā, kur ļoti veiksmīgi startēja Bauskas novada cīkstoņi.

Pasākums kopumā bija pulcējis 150 dalībniekus no Latvijas, Krievijas, Ukrainas, Armēnijas, Igaunijas un Lietuvas.

Divi baušķenieki pierādīja augstu meistarību un ieguva godalgotas vietas. Vislielāko konkurenci izturēja Andrejs Vasiļjevs, ar piecām uzvarām kļūstot par pieckārtējo Latvijas čempionu vieglajā svara kategorijā. Viņš izcīnīja arī trešo vietu absolūtajā konkurencē, kur piedalās visu kategoriju godalgoto vietu ieguvēji. Šīm cīņām netiek piemēroti īpaši noteikumi, un vieglākajiem dalībniekiem ir handikaps.
Pieredzējušais Igors Slakters supersmagajā kategorijā 90+ kg 15 cīkstoņu konkurencē ieguva otro vietu, uzvarot četrās cīņās ar tehniskiem metieniem un zaudējot vien pasaules junioru čempionam Imantam Lagodskim. Vienā no cīņām I. Slakters uzvarēja piecpadsmitkārtējo Latvijas čempionu Antonu Staričenko. Igors ieguva turnīra balvu nominācijā par cīņas sparu un tehniku.

Vērā ņemamus panākumus guva Artis Ģērve, kurš pēc divām uzvarām tomēr piekāpās cīņā par trešo vietu. Daniels Lavrinovičs, laužoties ar pieredzējušajiem cīkstoņiem, guva uzvaras, taču nedaudz pietrūka spēka līdz pusfinālam.

Bauskas komandas sastāvā startēja, taču šoreiz pie medaļām netika Mihails Jepiševs, Pāvels Griško, Artjoms Habaņens un Vasilijs Savļaks.

Pievieno komentāru

Sports