Bauskas florbolisti uzvar pirmo izslēgšanas spēli 1

Sākušās Latvijas Florbola virslīgas izslēgšanas spēles. Pirmās kārtas pirmajā spēlē viesos 18. februārī florbola kluba «Bauska» komanda uzvarēja Liepājas «Kuršus» ar rezultātu 11:4. No baušķeniekiem ne tikai līdzjutēji, bet arī citi florbola eksperti izslēgšanas spēlēs gaidīja vairāk nekā regulārās sezonas laikā. Pirmajā spēlē mūsējie nospēlēja tā, kā gaidīts, – spēcīgi gan uzbrukumā, gan aizsardzībā. Kā ierasts, veiksmīgākā mūsu spēlētājiem bija pirmā trešdaļa, kad tika gūti trīs vārti. Otrajā trešdaļā mājinieki atjēdzās un guva visus četrus vārtus, bet mūsējie arī spēja atbildēt ar tikpat vārtiem. Pēdējā trešdaļā atkal dominēja baušķenieki, iemetot vēl četrus vārtus. Par spēles labāko spēlētāju mūsu komandā atzina Pēteri Zeltiņu. Pirmajā spēlē mājinieki nespēja izmantot sava laukuma un skaitliski lielākā sastāva priekšrocības. Otrajā spēlē šīs priekšrocības būs vēl lielākas – mūsu komanda ieradās Liepājā ar 11 laukuma spēlētājiem, kuru skaitā pieteikumā ir arī komandas treneris Ingus Panteļejevs, bet mājinieki pieteica trīs pilnus piecniekus un vēl vienu rezervistu. Nākamā spēle būs šovakar, 19. februārī, plkst. 19. Spēles tiešraidi nodrošinās portāls sportacentrs.com. UzziņaiSpēlē starp Liepājas «Kuršu» un FK «Bauska» komandu mūsējo vārtus sargāja Elvis Holsts, kurš atvairīja 24 pretinieku metienus. Rezultativitātes punktus spēlē guva (vārti+piespēles):Pēteris Zeltiņš 6 (4+2), Jānis Akmentiņš 3 (2+1), Rihards Krūmiņš 3 (1+2), Toms Niedre 3 (1+2), Gints Velmunskis 2 (1+1), Toms Grunckis 1 (1+0), Ģirts Laugalis 1 (1+0), Andis Levītis 1 (0+1).

Komentāri 1

Varnevicam

"Pirmajā spēlē mājinieki nespēja izmantot sava laukuma un skaitliski lielākā sastāva priekšrocības. Otrajā spēlē šīs priekšrocības būs vēl lielākas – mūsu komanda ieradās Liepājā ar 11 laukuma spēlētājiem, kuru skaitā pieteikumā ir arī komandas treneris Ingus Panteļejevs, bet mājinieki pieteica trīs pilnus piecniekus un vēl vienu rezervistu."
NU KĀ VAR ŠITĀ VISU SAPUTROT - kas tur būs tajā otrajā spēlē, ja stāsts ir par pirmo spēli, tā arī nav skaidrs!!!

pirms 9 gadiem, 2012.02.19 16:22