Bauskas florbolistiem maz trūka līdz rezultāta izlīdzināšanai 3

Sporta namā «Mēmele» 21. janvārī Bauskas un Lielvārdes florbola komanda aizvadīja spraigu florbola virslīgas spēli, rezultāts – 4:5 lielvārdiešu labā. Spēles rezultātu atklāja lielvārdieši. Pirmā perioda beigās «Lielvārdes» vienībai bija vienu vārtu pārsvars – 2:1. Vienīgos vārtus pirmajā periodā guva Rihards Krūmiņš.Otrajā trešdaļā veiksmīgāk spēlēja Bauskas florbolisti, Toms Rozentāls un Pēteris Zeltiņš guva divus vārtus un panāca neizšķirtu – 4:4. Tomēr pēdējā periodā gūti tikai vieni vārti – diemžēl par labu Lielvārdes komandai.Iespējams, viens no iemesliem, kāpēc pretinieku vienība uzvarēja, bija 54. minūtē pēc «Lielvārdes» komandas pieprasījuma uzliktais sods Bauskas spēlētājam Gintam Velmunskim. Ginta nūjai un lāpstiņai bija atšķirīgi ražotāji. Pēc starptautiskiem standartiem tā nedrīkst būt, tāpēc viņš saņēma sarkano kartīti un noraidījumu līdz spēles beigām. Šī situācija faniem, spēlētājiem un treneriem liek domāt par to, cik ļoti svarīgs, lai uzvarētu, ir godīgums.Kā parasti, spēles beigās, tika apbalvots katras komandas labākais spēlētājs. Baušķenieku vienībā tas bija Pēteris Zeltiņš ar diviem gūtiem vārtiem. Pēteris itin bieži sagādā kādu pārsteigumu – pagājušajā spēlē viņš virslīgā guva savus simtos vārtus.

Komentāri 3

...

Uldis Varnevičs = Lauma Ieveniece!!! Nu paskatieties, kas ir raksta autors!

pirms 9 gadiem, 2012.01.24 10:19

skatītājs

Tas bija sviests!
Ja nav par ko piesieties, tad nav. Bet no raksta gan nevar saprast, kas tur bija. Gribētos, lai Uldis paanalizē situāciju un uzraksta florbola savienības viedokli. Tāds pārkāpums noteikumsos nekur nav fiksēts kā inventāra neatbilstība. Visu laiku varēja spēlēt, bet pret Lielvārdi pēķšni nevar! tas viss bija jau izdomāts iepriekš.

pirms 9 gadiem, 2012.01.23 13:18

Velmunskis negodīgākais spēlētājs līgā! Varnevičs-tas ir tavs jaunais pseidonīms:):):)

pirms 9 gadiem, 2012.01.23 11:43