Bauskas florbolistiem Talsos neizdodas gūt pārsvaru 1

Bauskas florbolistiem divas sacensību dienas, kas nedēļas nogalē aizvadītas Talsos, bija daļēji veiksmīgas. 19. februārī uzvara 9:8, bet 20. februārī piedzīvots zaudējums 8:10.Florbola kluba „Bauska” komanda svētdien, 20. februārī, Talsos Latvijas čempionāta virslīgas izslēgšanas otro spēli ar „Talsi/Triobet” sāka labā noskaņojumā.Vienības treneris Ingus Panteļejevs uzsver, ka uzvara, kas gūta iepriekšējā dienā, ir bijis stimuls censties. Sestdien sīvā cīņā ar talsiniekiem baušķenieki bija pārāki un svinēja uzvaru – 9:8. Panākums īpaši vērtīgs tādēļ, ka „Bauska” dažādu objektīvu apstākļu dēļ viesos bija ieradusies tikai 11 vīru sastāvā.Lielisku spēli demonstrēja vienības līderis Ģirts Laugalis, kurš četrus vārtus guva pats un izpildīja divas precīzas piespēles. Treneris piemetina, ka „tā vajadzētu būt katrā spēlē”. Vienlaikus I. Panteļejevs palika neapmierināts ar aizsardzību, jo tā bijusi viena no sliktākajām regulārā čempionāta noslēguma posmā.Sestdienas spēlē pirmais periods noslēdzās baušķenieku labā ar 3:2, pēc tam viesi vēl guva trīs vārtus, taču pirms trešā perioda rezultāts bija neizšķirts – 6:6. Noslēgumā FK „Bauska” pietika izturības iegūto pārsvaru 9:7 noturēt, zaudējot vēl vienus vārtus.20.februāra cīņā sākums bija labvēlīgs talsiniekiem, kuri pirmajā periodā ieguva labu pārsvaru - 5:2. Baušķenieki nespēja pretoties un zaudēja.Baušķenieku sastāvs svētdienas spēlē bija spēcīgāks, jo uzbrukumā darbojās Māris Akmentiņš, kurš, ik pa laikam ierodoties Latvijā no ārzemēm, ir labs pastiprinājums, Māris iemeta vienus vārtus. Komandai pievienojās vēl citi spēlētāji. Visrezultatīvākais spēlē svētdien FK "Bauska" bija Ģirts Laugalis.Saskaņā ar Latvijas florbola virslīgas čempionāta nolikumu, lai turpinātu cīnīties izslēgšanas spēlēs, nepieciešamas trīs uzvaras. Tātad uzdevums ir gūt divas uzvaras Bauskā, kur 26. un 27. februārī jāierodas talsiniekiem.