Baušķenieki tēmē uz Latvijas Jaunatnes olimpiādes medaļām 4

Bauskas rajona jauno sportistu pirmā grupa šodien, 25. jūnijā, dodas uz Valmieru, lai piedalītos Latvijas Jaunatnes olimpiādē.Kopā ar treneri Valēriju Hrustaļovu brauc septiņi bokseri, kuri dzimuši 1992. un 1995. gadā. Bauskas 2. vidusskolas boksa kluba vadītājs cer, ka viņa audzēkņi Roberts Jāņkalns, Dinārs Skripkins, Matīss Daračūns spēs cīnīties par medaļām.Kopumā mūsu rajonu olimpiādē pārstāvēs 65 sportisti un desmit treneri, informē Bauskas rajona Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) direktores vietniece Andra Alksne. Plašākā ir vieglatlētu delegācija – 23 BJSS audzēkņi, kuri dzimuši 1992. un 1993. gadā.Vieglatlētikas trenere Aina Indriksone un viņas audzēkne Ilona Dramačonoka pieļauj, ka veiksmes gadījumā varētu izcīnīt zelta godalgu augstlēkšanā. Šāds rezultāts paver ceļu uz Eiropas Jaunatnes olimpiādi, kas jūlija sākumā risināsies Somijas pilsētā Tamperē.Edgars Kirkils ziemas sacensībās augstlēkšanā, pārvarot 1,89 metru augstumā novietotu latiņu, izcīnīja bronzas medaļu. Tā kā bija jāārstē trauma, sacensības Valmierā Edgaram būs pirmās pēc piespiedu pārtraukuma. Ģirts Dubinskis līdzaudžu vidū Latvijas jaunatnes čempionātā ir ieguvis sudraba medaļu 400 metru barjerskrējienā, un arī viņam ir izredzes «tikt pie zelta».Kopā ar Latvijas Jaunatnes olimpiādes dalībniekiem vieglatlētikā 25. jūnijā trenējās arī Jānis Baltušs un Andris Ūdris. Viņi abi Latvijas izlases sastāvā tikko piedalījās Eiropas komandu čempionāta otrajā līgā. Jānis sasniedza personisko rezultātu 400 metru distancē – 48,61 sekundes. Viņam tas vēl jāuzlabo par 0,11 sekundēm, lai varētu startēt Eiropas junioru čempionātā. Bauskas rajons Latvijas Jaunatnes olimpiādē būs plaši pārstāvēts arī brīvajā cīņā. 1992. un 1993. gadā dzimušu sportistu grupā pieteikti 16 jaunieši un trīs jaunietes. A. Alksne sacīja, ka arī šajā sporta veidā treneru Vladimira Iļjina, Igora Slaktera un Jurija Ručkanova audzēkņi var cerēt uz medaļām. Futbolā sacentīsies 1993. un 1994. gadā dzimušas meitenes, kuras trenē J. Ručkanovs. Komanda dosies laukumā trīs reizes, tas ir, būs viena spēle katru olimpiādes dienu. Saskaņā ar Latvijas Galda tenisa federācijas reitingu olimpiādē uzaicināti piedalīties 1994. un 1996. gadā dzimuši 12 labākie Latvijas spēlētāji. Pie tenisa galdiem Valmierā galvenās cīņas risināsies 26. jūnijā. Tajās piedalīsies Modra Indriksona audzēkne Beāte Šīmane un Baibas Gāgas trenētās meitenes Līna Lauciņa un Dārta Ozoliņa.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

m

rezultātus Valmierā varat uzzināt apskatot olimpiades mājaslapu - www.latvijasolimpiade.lv un pirmā informācija futbola tabulā jaunietēm vēsta, ka mūsējās pieveikušas pretinieces no Jelgavas.

pirms 11 gadiem, 2009.06.26 22:01

Cita mamma

Veiksi un panākumus jauniešiem, dzelzs nervus unizturību treneriem.

pirms 11 gadiem, 2009.06.26 13:17

Mamma

Lai katram no Jums šīs ir visveiksmīgākās sacensības! Lai izcilākais sasniegums ir balva par treniņu darbu daudzu gadu garumā!
Mēs mājās turēsim īkšķus par Jums!
Ar Dievpalīgu!

pirms 11 gadiem, 2009.06.26 11:38

Sports