Baušķenieks kļūst par Skandināvijas čempionāta līderi 7

Lielupes akvatorijā Jūrmalā sestdien, 27. jūnijā, veiksmīgas sacensības bija ātrumlaivas F-2 pilotam Uvim Slakterim. Viņš izcīnīja pirmo vietu Skandināvijas čempionāta trešajā posmā un izvirzījās vadībā kopvērtējumā.«Riga Powerboat Team» pilots pārliecinoši cīnījās sprintreisos un finālā. Kaut arī tika iesniegts protests, ka U. Slakteris startā līdz pirmajai bojai aizšķērsojis ceļu Zviedrijas pilotam, tas baušķenieku nesamulsināja. Viņš, būdams pirmajā starta pozīcijā, uzreiz izrāvās vadībā un to neatdeva. Sacīkšu žūrija apspriežoties protestu bija atzinusi par nepamatotu.Jūrmalas sacensību noslēgumā kopā ar F-2 pilotiem uz goda pjedestāla tika aicināti arī jaunie censoņi, kuri sacentās par Jūrmalas kausiem JT-250 laivu klasē. Trešais labākais sīvā konkurencē ar līdzaudžiem bija kluba «Mēmeles sports» dalībnieks baušķenieks Toms Smilškalns. Viņš šoreiz brauca ar laivu, kas tika īrēta no jelgavnieka Jāņa Millera.Toma tēvs Andis sacīja, ka pirms pasaules čempionāta, kas JT-250 laivu klasē jūlija otrās nedēļas nogalē risināsies Tallinā, ir nolemts eksperimentēt. Pieredzējušā J. Millera padomi un eksperiments ir bijuši vērtīgi. Tallinā risināsies arī pasaules čempionāts S-550 laivu klasē un tam gatavojas Kristaps Paegle, kurš Jūrmalā bija līdzjutēju vidū.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

krisicc

prieks par Uvi diezgan parliecinoša uzvara super ! :)

Tomiņš ar Malacis :) Veiksmi Pasaules cempionāta :)

pirms 11 gadiem, 2009.06.30 16:32

Pozitīvais.

Prieks par sasniegto rezultātu,jo braucēji bija pasaulē slaveni, ko diemžēl nevar teikt par dažu labu forumā rakstošo. Lai veicas Uvim un pārējiem Baušķeniekiem !

pirms 11 gadiem, 2009.06.30 00:51

onanētājs

slakterim pienesa .. uz paplātes ..- slakters .. naisngs .. viņam bija viņs varēja

pirms 11 gadiem, 2009.06.28 23:02

Par sportitiem

Malači, sportisti, tā turēt!
A forumā kā parasti salasījušies onanētāji, kas citu neko nezina kā tikai raut kulakā, ņaudēt, ka pašiem nekā nav (jo neviens nevienam neko nepienes uz zelta paplātes, ja paši neko nedara) un nolikt citus.

pirms 11 gadiem, 2009.06.28 22:12

Pensijas nogriezīs, slimnīcas liokvidēsim---gan jau Latvijas meži, vai kādā citāveidā Uvīti nosponsorēsim....

pirms 11 gadiem, 2009.06.28 17:53

Sports