Čempionāta otro posmu sāk veiksmīgi 9

Sporta kluba «Vecumnieki» spēlētāji Latvijas Nacionālās līgas čempionāta otrā apļa pirmajā spēlē savās mājās 11. janvārī uzvarēja Liepājas komandu «Vega 1».Mūsu volejbolistu treneris Jānis Plūme raksturo cīņas norisi: «Bija jūtams, ka čempionāta pārtraukums tomēr ietekmē volejbolistu sniegumu. To apliecināja otrais zaudētais sets. Labi, ka komanda spēja saņemties un nākamos divus setus uzvarēja. Tātad spēles galarezultāts 3:1 Šoreiz jāuzteic jaunie spēlētāji, kuri sevi labi parādīja. Sākot jaunu čempionāta posmu, protams, ir psiholoģiski svarīgi vinnēt. Tas mums izdevās.»Arī nākamā spēle Vecumnieku volejbolistiem notiks savās mājās – pagasta sporta zālē ceturtdien, 15. janvārī, pulksten 20. Volejbolisti gaidīs līdzjutēju atbalstu.

Komentāri 9

ivarss

:O :O :O Varēt jau protams var, bet vai vajag!?

pirms 11 gadiem, 2009.01.12 18:09

Nuuuuu katrs spēlētājs komandai dārgs un vajadzīgs! Īpaši ja kopā nospēlēts tik ilgs laiks un labi sagatavotu un spēlētvarošu spēlētāju rinda nemaz nav tik gara. Trener, lai tev pietiek izturības!

pirms 11 gadiem, 2009.01.12 13:06

JānisP

Neviens nav neaiztājams, būs cita spēle būs cits libero, galvenais ir sagatavoties play-off.

pirms 11 gadiem, 2009.01.12 12:47

to ivarss

ar tavu pieredzi var arī par libero par 1 tempu 2 tempu cēlāju un visur citur!:):)

pirms 11 gadiem, 2009.01.12 11:33

ivarss

Man jau pašam arī šis variants nešķiet labākais, bet ja treneris domā savādāk, tad neko. Viena pretīga padarīšana tas libero postenis.:)

pirms 11 gadiem, 2009.01.12 11:19

xxl

Jā , bet pie tīkla jau vajag spēlētāju ar pieredzi un saprašanu , laukuma pārzināšanu,kā Sproģim.jaunajiem vēl diezgan jāpastrādā pie šī momenta, jo beiži spēles likteni izškir tieši pieredze nevis jauno azarts un sišana bez apdoma. Tā kā šobrīd jums ir ko apdomāt ,kā speļēt līdz Ginta atveseļošanai. Lia veicas.

pirms 11 gadiem, 2009.01.12 10:09

L

Neatceros ka Dombrovskis būtu kādreiz laidis muļķi! Visi cenšas ne vienmēr izdodas, bet uzvarētājus netiesā:):) Lai jums Vecumnieki vanagi izdododas:):)

pirms 11 gadiem, 2009.01.12 09:29

xxxl

bija jau labi, bet kamēr čaļi Jums nebūs līdere, kas uz sevi uzēnemsies spēli un visiem Jums atstiņas nespīdēs tikmēr sniegums būs kā pa viļņiem. Manuprāt Sproģim ir lielākā pieredze no visiem (arī vecākais komandā), līdz ar to atbilstošs libero pozīcijai. Jācer ka Dombrovskis ar Garklāvu spēs attaisonot cerības, kas uz viņiem tiek liktas. Malači čaļi tā turpināt krāt punktus!

pirms 11 gadiem, 2009.01.12 09:08

xxl

Čaļi , netaisiet ziepes, šitas libero variants neies cauri. Zuda spēles asums , nav vairs jūsu spēle.Sproģis spēlējot savā vietā bija daudz rezultatīvāks aizsardzībā nekā tagad, viņš ņēma serves u.c. Tagad aizmugurē mazs bardaks , serves ņem ,kurš grib un nebija kārtības ( cik es saprotu). Pirmos tempus aizmugurē var pamainīt jaunie zēni un spēle aizies.Labi,ka šoreiz bija pretinieks,kas ļāva jums tik daudz kļūdīties. Bet vispār malači, neļauniejiteis, bet manas domas.

pirms 11 gadiem, 2009.01.12 08:02