«Dartija» gaida līdzjutējus izšķirīgajā spēlē par bronzu

Iecavas basketbola klubs (BK) «Dartija» pirmdienas, 29. aprīļa, vakarā viesos Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas (LBL3) «bronzas sērijas» otrajā mačā piekāpies Carnikavas vienībai.Spēle norisinājās Carnikavas pamatskolas sporta zālē, un mājinieki uzvarēja ar 61:58, izlīdzinot rezultātu sērijā līdz divām uzvarām 1-1, vēsta basket.lv.Carnikavieši spēli sāka ar labākajiem, arī Iecavas komandas rindās bija visi spēcīgākie spēlētāji. Pirmajās minūtēs kļūdas izdarīja abas vienības, taču Carnikavas basketbolistu precizitāte metienos bija augstāka, viņi spēlēja ļoti disciplinēti. Lai arī «Dartija» centās izmantot pustālo metienu artilēriju, tas īsti neizdevās. Pirmā ceturtdaļa beidzās ar 20:12. Otrajā ceturtdaļā ritēja asa spēle. Abas komandas sāka mest sodus, un «Dartija» pievilka līdz 22:18, bet pēc Carnikavas līderu ofensīvas rezultāts bija 32:18.Trešā ceturtdaļa sākās ar pakaļdzīšanos, punkti nāca grūti abām komandām. Līdz ceturtdaļas beigām «Dartija» pievilka līdz 40:35, ar 100% precizitāti metot sodus, bet no trīspunktu līnijas - tikai 12%. Ceturtā ceturtdaļa pagāja sīkstā cīņā kā pa viļņiem - tikko «Dartija» pievilka līdz 3-4, tā Carnikava palielināja pārsvaru līdz 5-7 punktiem. Spēles noslēgumā pagāja saspringti, iecavniekiem mēģinot pavilkt laiku ar pārkāpumiem, taču Carnikavas vienība ar precīziem soda metieniem pārsvaru noturēja.«Dartijai» rezultatīvākais bija Jānis Eiduks ar 14 punktiem, pa deviņiem punktiem rēķinā Gundaram Bričkam, Ģirtam Haukam, Jurim Brūverim un Ivaram Zemītim. Ģ. Hauka kontā arī desmit atlēcošās bumbas. Carnikavai labākais ar 18 punktiem bija Kristaps Briedis.Izšķirīgā trešā spēle notiks trešdien, 1. maijā, Iecavas sporta namā «Dartija». Zemgales basketbolisti līdzjutējus zālē gaida pulksten 19.