Divās dienās Bauskas florbolisti gūst divas uzvaras 7

Otro uzvaru šīs nedēļas nogalē, 20. septembra vakarā, svinēja florbola klubs (FK) «Bauska» − ar rezultātu 6:5 pārspēti pretinieki no Lielvārdes. Spēlē ar Liepājas komandu «Kurši» vakar, 19. septembrī, gūta uzvara ar 10:6.Spēles sākums svētdienas vakarā Bauskā nebija veiksmīgs − pēc neveiksmīga bumbas atsitiena, kad tā trāpīja savos vārdos, baušķenieki nonāca zaudētājos ar 0:2. Tomēr mūsējie neapjuka un jau pirmajā trešdaļā atspēlējās − 4:2. Vēl labāk izdevās otrā trešdaļa, kurā laukumā dominēja FK «Bauska» un guva vēl divus vārtus. Kā vēlāk atzina FK «Bauska» treneris Ingus Panteļejevs − viņš jau iepriekš paredzēja, ka pēdējā trešdaļā Lielvārdes florbolisti centīsies spēlēt aktīvi un brīdināja savējos. Ar to gan nebija gana − lielvārdieši izdarīja nopietnu spiedienu uz vārtiem un spēja atspēlēties līdz minimālai starpībai − 5:6. Tomēr baušķenieki spēja uzvaru noturēt.Pēc spēles Ingus Panteļejevs stāstīja: «Divas spēles divās dienās nav viegli. Iespējams, ka tāpēc arī pēdējā trešdaļa bija vissmagākā. Pretiniekiem nekas cits neatlika, un viņi sāka skriet. Man tikai žēl, ka mūsējie mēģināja spēlēt tāpat, ko nevajadzēja darīt. Vakar Liepājā pret «Kuršiem» spēle gāja kā pa viļņiem, un uzvaru deva tieši pēdējā trešdaļa. Bet tur pavisam noteikti izvilka vadošie spēlētāji. Bauskā pirmās divas trešdaļas nospēlējām ļoti labi. Tagad arī zinām, pie kā vajadzētu piestrādāt treniņos un spēle noteikti uzlabosies.»FK «Bauska» sastāvā vārtus guva − Māris Akmentiņš (4), Ģirts Laugalis, Jānis Akmentiņš. Pēc šīs spēles FK «Bauska» Latvijas florbola federācijas virslīgas tabulā ieņem 2. vietu.