Dramatiskā mačā uzvar baušķenieki 6

Sestdienas, 19. janvāra, vakarā Latvijas florbola čempionāta virslīgā savu astoto panākumu izcīnīja «Uzvara/Lauks» florbolisti, kuri viesos spēles pagarinājumā ar 9:8 pārspēja florbola klubu «ASK/ Lielvārde».Turnīra tabulā baušķenieki atradās vidusdaļā, kamēr pretinieki pēdējā laikā bija piedzīvojuši vien zaudējumus un tika izstumti no labāko astotnieka. Komandām tiekoties Bauskā, «Uzvara/ Lauks» bija guvusi pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 9:3. Taču atbildes spēle viesu laukumā tik raiti nedevās, bet izvērsās dramatiskā cīņā. «Sākumā nespējām spēlēt saliedēti - kā komanda. Līdz trešajā periodā varējām savākties un spēle aizgāja. Pirmos divus periodus noslēdzām ar rezultātu 2:7 mums par sliktu. Arī trešā perioda pirmajās divās minūtēs vēl bija 2:7. Spēles gaitu lauza Ingus Panteļejevs, kurš iemeta trešos vārtus un komanda sāka pakaļdzīšanos,» spēles gaitu komentē komandas treneris Dainis Akmentiņš. Mačs noslēdzās ar rezultātu 8:8. Savukārt pagarinājumā «ASK/Lielvārde» nopelnīja noraidījumu, un baušķenieki, spēlējot vairākumā, izcīnīja uzvaru. Precīzs atkal bija pieredzējušais «Uzvara/Lauks» spēlētājs Ingus Panteļējevs. Pēc spēles noskaņojums bija ļoti labs - izrauta uzvara spārno. Bauskas rajona florbola komanda «Uzvara/Lauks» turnīra tabulā saglabāja 6. vietu.

Komentāri 6

Zašebis

Eu, noskatījos video, baigi normāli, žēl ,ka tikai vārtusargam bišķi neprecīzi sanāca!

pirms 12 gadiem, 2008.01.21 22:53

>vārtsargam

Liec mierā Panteļējevu-tev viņam tikai ūdeni pienest! Sestdien LA tad redzēsim kura nesavaldība vairāk komandai "palīdzēja"

pirms 12 gadiem, 2008.01.21 09:32

speletajs.

kas tur dramatisks.viss tika kontrolēts lai mums būtu labi un viņiem. nevienu bridi neliecināja ka mes zaudesim.

pirms 12 gadiem, 2008.01.20 12:50

...

Nav jau Ingas, kura izsaka savus superīgākos komentārus.

pirms 12 gadiem, 2008.01.20 09:56

vartsargs

tagad kad vineja neviens pēkšņi ne lamajas ne kāvas, ko neraksta ,ka pieredzejušais Panteļejevs ari nesavaldijās un dabuja divas minūtes. Arī saslimis ar zvaigžņu slimību.

pirms 12 gadiem, 2008.01.20 09:51