Eiropas galda tenisa veterānu čempionātā iekļūst pamatturnīrā 4

Iecavniece Baiba Gāga ir apmierināta ar kontinenta čempionāta rezulātiem. Sacīkšu norises vieta – Horvātijas skaistā pilsēta Porica – iedvesmojusi sacensībām un arī ļāvusi relaksēties siltajā saulē un brīnišķīgajos ūdeņos.Baiba stāsta: «Izdevās iekļūt pamatturnīrā gan vienspēlēs, gan sieviešu dubultspēlēs. Vienspēlēs septiņās cīņās zaudēju tikai vienu un ieņēmu vietu tuvu pirmajam pussimtam. 172 dalībnieču vidū tas uzskatāms par labu sniegumu. Dubultspēlēs kopā ar Veru Eriksoni būtu varējusi iegūt augstāku vietu, taču nevarēju palikt līdz sacīkšu beigām, jo bija jāsteidzas uz meitas izlaidumu Iecavas vidusskolā. Pēc jaukajām Poricā pavadītajām dienām atgriešanās mājās bija ar piedzīvojumiem. Ceļā uz Venēciju sabojājās prāmis, un nācās nervozēt, vai pagūšu uz lidmašīnu. Par laimi tā arī kavējās.»Poricā uz Eiropas čempionātu bija ieradušies ļoti daudz galda tenisa veterānu – 2500. Astoņi simti pārstāvēja Vāciju. Galvenā spēļu vieta, kur risinājās vienspēles, ir pavisam jauna celtne. Tā atrodas ļoti skaistā vietā un izveidota saskaņā ar modernas sporta bāzes nosacījumiem. Bijis ļoti patīkami spēlēt un arī vērot sacensības. Dubultspēles risinājās divās citās zālēs, kas atradās divus un piecus kilometrus tālāk. Turp devušies kājām. Tā par iespaidiem kontinenta čempionātā dalījās B. Gāga.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Bauskas rajonā ir pretīgi , skaudīgi sportisti , pašiem neveicās tad žults jālaiž ārā ... kārtējais upuris Baiba....visu cieņu Tev Baibiņ!

pirms 11 gadiem, 2009.06.23 08:39

tenisists

Baiba,Ja jau tu sešus uzvarēji,tad tev jau vajadzēja spēlēt finālā!!!!!!

pirms 11 gadiem, 2009.06.22 23:07

tttt

ko tad ZIEMEĻvalstu čempione veterāniem ,tagad knapi iekļūst 170 dalībnieču skaitā veterāniem Eiropā??? Laikam būs visu laiku melojusi par saviām čempionu gaitām....

pirms 11 gadiem, 2009.06.22 21:56

Latvijā un pasaulē