FK «Bauska» pārspēj «Ķekavu» 3

Sestdien, 21. novembrī, Latvijas Atklātā florbola čempionāta virslīgā florbola klubs «Bauska» savā laukumā uzņēma «Ķekavas» florbolistus. Baušķenieki labāk izmantoja savas izdevības, izvirzoties vadībā, bet pēc tam arī uzvarot ar rezultātu 4:3. Ar šodienas spēli Bauskā mūsu klubam ir sācies turnīra otrais aplis. Pirmā sezonas daļa tika pabeigta samērā sekmīgi - ar 24 punktiem ieņemta ceturtā vieta un apsteigti tuvākie konkurenti par pieciem punktiem. Par veiksmīgāko vīru laukumā baušķeniekiem šoreiz kļuva Rihards Krūmiņš, kurš guva pirmos vārtus pēc Ģirta Laugaļa piespēles jau trešajā minūtē, kā arī spēja izvirzīt baušķeniekus otrajā puslaikā vadībā ar 3:2. Kuriozā veidā zināmā mērā Rihards ir līdzvainīgs arī ceturto vārtu guvumā - par nepareizu sitienu tiesnesis piešķīra divas minūtes, bet FK «Ķekava» ne tikai nespēja realizēt pārsvaru, bet arī pēc ļoti neveiksmīgas ķekavnieku aizsarga Gunāra Klēģera kļūdas, ļāva Mārim Akmentiņam gūt ātrus vārtus - 4:2. Pēdējās minūtēs izpaudās izteikts ķekavnieku pārsvars laukumā, kurus no malas izmisīgi centās iedvesmot arī treneris. Tomēr viņiem izdevās atgūt tikai vienus vārtus, lai arī visas desmit minūtes bija sajūta, ka FK «Bauska» spēlē mazākumā. Spēles beigās viesi noņēma vārtsargu, bet tas nedeva gaidīto rezultātu. Liela nozīme šajā spēlē bija abu komandu vārtsargiem. Elvis Holsts spēles beigās parādīja stabilu sniegumu vārtos. Pēc portāla «floorball.lv» datiem, kopā spēlē pa viņa vārtiem izdarīja 43 metienus. Baušķenieki beigās guva vēl vienus vārtus, bet tiesneši tos neieskaitīja, jo bumbiņa šķērsoja vārtu līniju dažas sekundes desmitdaļas pēc spēles beigu signāla. Baušķenieku treneris Ingus Panteļejevs arī šo spēli pavadīja laukumā. Viņš ir priecīgs par uzvaru, bet neapmierināts ar spēli: «Šoreiz bija ļoti grūti, jo trūka trīs pamatsastāva spēlētāju. Ir nepieciešamas trīs maiņas laukumā. To ļoti labi pierādīja spēle ar igauņiem, kad izdevās sataupīt spēkus un tieši beigās nospēlēt ļoti labi. Jādomā, ka ir nepieciešams sastāvā pieteikt vēl dažus spēlētājus, lai varētu izturēt fiziski līdz galam. Pret šādām komandām vēl varam nospēlēt, bet pret «Lekringu» vai «RTU/Inspecta» gandrīz nereāli uzvarēt ar divām maiņām.»  Ingus atzina, ka nav viņa plānos visu sezonu spēlēt, bet esošajā situācijā nepārtraukti ir jābūt gatavam nākt laukumā.Riharda Krūmiņa otrie gūtie vārti bija zināmā mērā kuriozs, jo bumbiņa paripoja garām vairākiem spēlētājiem un, pretinieku vārtsargam neredzama, ielidoja tālākajā apakšējā vārtu stūrī. Rihards dalās pārdomās par spēli un par šī gada sezonu: «Galvenais ir mest pa vārtiem, un tad arī būs rezultāts. Lai arī kādā veidā bumbiņa šķērsotu vārtu līniju. Sods, ko šodien saņēmu, noteikti nebija pelnīts, bet gadās arī tā. Mača beigās apzinājāmies, ka galvenais ir noturēt rezultātu. Pretinieki aktīvi spēlēja mūsu zonā, bet mums rupju kļūdu nebija.» FK «Bauska» panākumu pamatā esot aktīvie treniņi, kas ļauj būs fiziski spēcīgākiem par citām komandām. Arī pašam Rihardam Krūmiņam sezona ir veiksmīga, jo šogad ir gūti īpaši daudz vārti. Līdz gadu mijai Bauskā florbolistiem ir paredzētas vairs tikai divas spēles. 29. novembrī pret «Kuršiem», bet 19. decembrī - pret «Rubeni». FK «Bauska» turnīra tabulā ieņem ceturto vietu, par pieciem punktiem priekšā «Jõgeva SK Tähe». Diemžēl jāsecina, ka pirmais trijnieks pašlaik ir diezgan nesasniedzams. Ja nu vienīgi līderi paklups cīņā pret kādiem pastarīšiem.