Florbolisti izrauj uzvaru pagarinājumā 11

Šovakar ļoti sīvā un aizraujošā cīņā FK «Bauska» savā laukumā pagarinājumā ar rezultātu 3:2 izcīnīja uzvaru pār Igaunijas vienību «Jõgeva SK Tähe».Tas izdevās spēles noslēguma daļā, līdz kurai sāncenši bija ieguvuši divus vārtus, bet mājinieki nespēja iekarot Veiko Raudsepa sargāto «cietoksni». Deviņas minūtes pirms pamatlaika beigām labu piemēru komandai parādīja jaunais spēlētājs Pēteris Zeltiņš, kurš guva pirmos vārtus. Kaut arī trešajā trešdaļā izpaudās baušķenieku teritoriālais pārsvars, izlīdzinājums nāca smagi. Divas minūtes pēc pirmā rezultatīvā metiena Rihards Krūmiņš panāca 2:2. Spēles pamatlaiks beidzās ar neizšķirtu rezultātu. Ļoti veiksmīgi sākās pagarinājums - nepagāja ne pusminūte, kad Māris Akmentiņš ar precīzu raidījumu nodrošināja uzvaru - 3:2. Rezumējot šo divu spēļu norisi, jāatgādina ilggadējā spēlētāja Riharda Krūmiņa prognoze. Viņš sacīja, ka divas mājas spēles varot būt veiksmīgas. Tā arī bija.Vienības treneris Dainis Akmentiņš uzsver, ka ļoti svarīga būs nākamā cīņa, kas 31. janvārī notiks Igaunijā. Savās mājās komanda pierādīja, ka spēj saņemties un cīnīties līdz galam. Gan treneris, gan līdzjutēji bija gandarīti par vārtsarga Uģa Upenieka sniegumu. Pirmajā spēlē ar «ASK/Lielvārde» viņš stabili sargāja savu «cietoksni», kā arī otrajā cīņā ar igauņu florbolistiem, īpaši trešās trešdaļas noslēgumā, atvairīja bīstamus sāncenšu raidījumus. Grīdas hokeja cītīgs līdzjutējs ir Aigars Urtāns. Viņš pauž savas asociācijas abās mājas spēlēs: «Atceros, kad komandas bijušais treneris Normunds Grunckis aizgāja uz Cēsīm, baušķenieki spēja pieveikt «Latvijas Avīzes» stipros spēlētājus. Pašlaik, kad sastāvā vairs nav lieliskais aizsargs Andis Levītis, kurš arī pievienojies Cēsu komandai, mūsējie parāda raksturu un gūst uzvaras. Lielvārdieši, manuprāt, Bauskā ieradās ar uzvarētāju filozofiju un arī tādēļ piedzīvoja sagrāvi. Jūtams, ja komanda mobilizējas, tad arī rezultāts ir pozitīvs. Neesmu bijis klāt, kad baušķenieki piedzīvojuši smagus zaudējumus. Spriežot pēc pēdējām spēlēm, šķiet, daudz ko izšķir, kas notiek sportistu galvās.»

Komentāri 11

florbolists

florbolā neskaita štangas, bet gūtos vārtus! ja igauņu spēlētāji nespēja raidīt bumbu vārtos, tad tā jau ir viņu problēma:)

pirms 11 gadiem, 2009.01.26 16:12

to xxx

Igauņi sen vairs nav līgas vājākā komanda! DDDD

pirms 11 gadiem, 2009.01.26 13:12

florbolzinas

Baušķenieki aizvakar ar 6:1 uzvarēja „ASK/Lielvārdi”, tādējādi pārtraucot triju zaudējumu sēriju. Vakar komandu gaidīja spēle ar Igaunijas komandu „Tahe/Jogeva”. Pirmajā trešdaļā vairāk uzbruka igauņi, kuri arī izvirzījās vadībā ar rezultātu 1:0, kad precīzs bija viesu kapteinis Lauri Hoims. Rezultāts pieauga ļoti lēni, jo līdz nākamajam vārtu guvumam bija jāgaida spēles vidus, kad izcēlās Alari Pagi, viesu pārsvaru palielinot līdz 2:0. Lai gan igauņiem otrajā periodā vairāk vārtus neizdevās gūt, arī baušķeniekiem nekā neizdevās pārspēt Igaunijas izlases vārtsargu Veiko Raudsepu.
Mājiniekiem cerību stariņš parādījās deviņas minūtes pirms pamatlaika beigām, kad izcēlās Pēteris Zeltiņš, bet divas minūtes vēlāk Rihards Krūmiņš panāca arī 2:2. Atlikušajā pamatlaika daļā vārti vairs netika gūti, bet papildlaikā mājiniekiem vajadzēja tikai 11 sekundes, lai Māris Akmentiņš izrautu uzvaru savai komandai ar 3:2.
Pēc šīs uzvaras „Bauska” ar 20 punktiem 16 spēlēs pakāpās uz astoto vietu, tikai par punktu atpaliekot no igauņiem, kuri aizvadījuši vienu spēli vairāk.
„Abas komandas spēlēja no aizsardzības, tādēļ arī ir tik mazs rezultāts. Pirmajā trešdaļā izdarījām vien trīs metienus pa pretinieku vārtiem, jo viesi labi spēlēja aizsardzībā. Mača sākumā viesi spēlēja trijās maiņās, bet vēlāk pārgāja uz spēli divos pieciniekos, turklāt pagurt sāka krievu leģionāri. Papildlaikā tika izdarīta tāla piespēle un Māris (Akmentiņš) veiksmīgi nocīnījās vārtu priekšā, nodrošinot mums svarīgu uzvaru,” pēc mača sarunā ar Florbolazinas.lv atzina uzvarētāju galvenais treneris Dainis Akmentiņš.

pirms 11 gadiem, 2009.01.26 13:11

info no esports.lv

"FK Bauska" nolauž igauņus

Tuvu otrajai uzvarai pēc kārtas Latvijas florbola laukumos šodien bija Igaunijas komanda "Jõgeva SK Tähe". Pēc vakardienas panākuma Ķekavā igauņi bija devušies uz Bausku, kur šodien spēlēja pret vietējo klubu. Sparīgi iesāktā spēle viņiem nesa augļus - katrā no pirmajiem diviem periodiem tika gūti pa vieniem vārtiem, kamēr paši savus vārtus viņi prata nosargāt neieņemtus. Viss mainījās trešajā periodā, kad ar Pētera Zeltiņa un Riharda Krūmiņa vārtu guvumiem mājinieki panāca izlīdzinājumu. Līdz pamatlaika beigām vārti vairs netika gūti, bet pagarinājuma 11. sekundē uzvaru baušķeniekiem deva Māris Akmentiņš.

pirms 11 gadiem, 2009.01.26 11:45

A kad būs kaut kas vairāk kā divas rindiņas par mājas spēli???????????

pirms 11 gadiem, 2009.01.26 11:00

Ritulis

NU pag pag! :D Paskaitam ciks štangas un cik poārlikņi bija igauņu pikonenam! :D Upenieks bija labs šajā mačā!

pirms 11 gadiem, 2009.01.26 07:30

xxx

ja jau neuzvarētu vēl šīs līgas vājākās komandas,tad tiešām vajadzētu pārstāt startēt...un veiksme šoreiz bija Akmentiņa pusē...

pirms 11 gadiem, 2009.01.26 00:19

6 štangas pa upenieka vārtiem:D nu haļava bij mūsu pusē :D:D:D

pirms 11 gadiem, 2009.01.26 00:15