FOTO: Florbola sezona sākas ar bezcerīgu maču pret «Lekringu» 3

Izskatās, ka florbola kluba «Bauska» jaunā sezona būs apmēram tāda pati kā iepriekšējā – atkal esam jaunākā komanda «Elvi» Latvijas florbola virslīgā, kurai jācīnās ar pieredzējušajiem sportistiem, kas florbolu spēlē 20 un vairāk gadu.

Pirmajā sezonas mačā, kas notika 11. septembrī Bauskas sporta namā «Mēmele», florbola klubs «Bauska» piekāpās Cēsu «Lekringam» ar 1:13. Izņemot pirmās trešdaļas desmit minūtes, visu pārējo laiku pārliecinoši laukumā dominēja viesu vienība.

Spēles interesantāko momentu sagādāja Pēteris Zeltiņš, kas šogad atgriezies komandas sastāvā.

Cēsnieki maču sāka ar pārliecinošu bumbiņas kontroli un ātri vien salādēja «Bauskas» vārtos trīs bumbiņas. Baušķenieku vārtsargam Gatim Ivanānam šī nebija labākā diena – fiksētā metienu pa vārtiem attiecība ir 18:37 viesu labā, bet jāatzīst, ka pārsvars bija vēl iespaidīgāks, nekā uzrāda statistika. Kopumā spēle bija garlaicīga – mūsējie mēģināja izdarīt kādu metienu, kamēr viesi «Bauskas» vārtus gluži vai nomētāja. Nekādas intrigas.

Un tad devītajā minūtē pēkšņi viduszonā Everts Janušauskis izcīnīja bumbiņu, piespēlēja to Pēterim Zeltiņam, un viņš uzreiz meta. Precīzi! Vārtu guvums apmulsināja pretiniekus, un jau pirmajā trešdaļā cēsnieki neturpināja dominēt – risinājās diezgan līdzīga spēle. Ik pa brīdim baušķenieki veidoja sakārtotu uzbrukumu, kurā Jānis Akmentiņš pārvērtās nevis par pēdējo aizsardzības balstu, bet gan iespējami ļoti bīstamu piespēlētāju vai pat metēju pa vārtiem. Viens veiksmīgs moments mainīja spēles gaitu. Izrādījās, ka baušķenieki var spēlēt līdzīgi pretiniekiem, atspiežot viņus pie saviem vārtiem un izspēlējot arī savas kombinācijas. Jautājums bija tikai par to, cik ilgi to spēsim.

«Laukumā bija divas dažādu līmeņu komandas. Šeit visu izšķīra meistarība. Mūsu vienības sastāvā ir jaunie sporta skolas audzēkņi, bet cēsniekiem ir pieci spēlētāji no «Pārgaujas» vienības, kura izlēmusi neturpināt cīņas Latvijas čempionāta virslīgā. Sastāvs mums ir jauns, atliek vienīgi strādāt. Mums nav iespēju papildināt sastāvu ar pieredzējušiem spēlētājiem, ir tikai sporta skolas audzēkņi,» atzīst komandas treneris Normunds Grunckis.

Pievieno komentāru

Sports