FOTO: Latvijas Basketbola līgas divīzijās mūsējie spēlē ar mainīgiem panākumiem 1

Trenera Jura Ojāru Bauskas SC ««Mēmele»/Bauskas BJSS 2» vienība, kas arī spēlē LBL3, pēc uzvaras pār «Rīga/Jugla U-19V» ar rezultātu 64:60 nākamajā mačā 27. oktobrī piekāpās BS «Tukums/TSS» ar 72:75.

Mačā 18 punktus guva Mārtiņš Ābele, 16 – Haralds Štāls, 12 – Toms Červinskis, 11 – Mārtiņš Veģis, sešus – Uģis Mežavilks un Arvis Sūna, divus – Reinis Krūmiņš un vienu – Rodrigo Pumpurs.

Ar gandrīz tādu pašu scenāriju noslēdzās «Bauskas BJSS/SC Mēmele» mačs «Ramirent» Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijā. 31. oktobra spēlē ar vienību «BJBS Rīga/Sportapunkts.lv», kuras sastāvā spēlē arī baušķenieks Reinis Solzemnieks, jau pašā sākumā viesi guva desmit bezatbildes punktus, un baušķeniekiem atlika censties šo pārsvaru mazināt.

Pa desmit punktiem Uģim Mežavilkam un Mārtiņam Veģim, pa deviņiem – Nikam Konstantinam Dibetam un Tomam Červinskim, septiņi – Helvijam Meļķim un Nikam Gaigalietim, seši – Mārtiņam Ābelem, pieci – Haraldam Štālam, divi – Artūram Dreimanim.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Christy Walton

Meklējat aizdevumu konsolidācijas aizdevumu, nenodrošinātus aizdevumus, biznesa aizdevumus, hipotēku kredītus, automašīnu aizdevumus, studentu kredītus, personiskos aizdevumus, riska kapitālu utt.! Es esmu privāts aizdevējs, es sniedzu aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar zemu un saprātīgu procentu likmi 2%. Sūtīt uz e-pastu: christywalton355@gmail.com

pirms 10 mēnešiem, 2020.01.24 11:03

Sports