Gailīšu pagasta volejbolisti iegūst savas pašvaldības balvas 5

Zemnieku saimniecības «Īslīči» smilšu volejbola laukumos «Lielās balvas» izcīņas trešā posma sacensības 6. jūnijā kuplināja Gailīšu pagasta četri tīkla bumbas spēlētāji. Viņiem visiem labi veicās, informēja sacīkšu organizators Alfrēds Graudiņš.Šajā posmā labākajām komandām balvas gādāja tieši Gailīšu pagasts, un tā pārstāvjiem arī labi veicās. Jānis Jirgensons kopā ar Juri Artimoviču un Aleksandru Staļmačenoku izcīnīja pirmo vietu. Sandris Baumanis, Andris Jākobsons un Egidijs Baļčūns bija otra labākā komanda. Gatis Bulāns, Normunds Jubelis un Jānis Mičurovs ieņēma trešo vietu.A. Graudiņš pauda prieku, ka ar katru posmu volejbolistu skaits pieaug. Viņš arī cer, ka «Īslīčos» vasaras sacensībās spēkus izmēģinās aktīvie Vecsaules un Codes volejbolisti. 13. jūnijā ceturtā posma veiksminieki saņems Codes pašvaldības sarūpētās balvas, un varbūt arī codieši sekos Gailīšu pagasta volejbolistu piemēram.Šajā sezonā «Lielās balvas» uzvarētājus noteiks četrās vecuma grupās. Pēc trim posmiem absolūtajā vērtējumā visvairāk punktu – 20 – ir Jurim Artimovičam. Par diviem punktiem mazāk ieguvis Egidijs Baļčūns, kurš pašlaik ieņem otro vietu. Aleksandra Staļmačenoka kontā ir 15 punktu, un tas ir trešais labākais rezultāts.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

xxx

cepās tie, kas paši neko nejēdz ....tos, kas dara skauģi apliek..... cerams , ka novados vadīs sportu sakarīgi cilvēki un no bedres drīz izrāpsimies!

pirms 11 gadiem, 2009.06.10 10:19

pivars

sadarbība ir ka tev iedod naudiņu un tu devējam pusi atgriez atpakaļ!!! abas puses apmierinātas,bet Duklavs dod savu naudiņu balvām un uztur laukumu par savu naudiņu, bet Graudiņš sadarbojas.....

pirms 11 gadiem, 2009.06.09 19:24

ivarss

Ar cerību vien būs par maz, šitais saucās par sadarbību, un neviens Tev neuzbāzīsies ar savu palīdzību, ja neprasīsi.

pirms 11 gadiem, 2009.06.09 14:25

rrrrrr

pie Duklava Codē notiek turnīri ar daudz lielāku dalībnieku skaitu un bez rajona un pagastu atbalsta,bet par to netiek nezin kāpēc rakstīts!!!! Graudiņš labi iekārtojies-ar čomiem uzdauza bumbu un saņem pagasta un rajona atbalstu...ceram,ka novadā tā nebūs un atbalstīs visus censoņus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pirms 11 gadiem, 2009.06.09 13:39

Sports