Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gatavojas jaunam turnīram 6

Invalīdu sporta un rehabilitācijas biedrības «Bauska» dalībnieki pašlaik veic priekšdarbus zolītes kausa izcīņai cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Tā informē sabiedriskās organizācijas valdes priekšsēdētājs Ilgonis Rencis. Pirmā kārta notiks 4. oktobrī pulksten 10 biedrības telpās rajona Padomes sporta bāzē Pilskalna ielā 26 Bauskā. Turnīrs noritēs četros posmos.Biedrības šīgada āra aktivitāšu sezonas pēdējais notikums bija tradicionālais vieglatlētikas festivāls «Mēs – riteņkrēslos Tukumā 2008». Pasākums notika augusta beigās, tajā piedalījās vairāk nekā simt cilvēku ar īpašām vajadzībām. Viņi bija no Jelgavas, Baldones, Dobeles un Saldus. Īpaši kupls skaits šoreiz ieradās no Bauskas rajona. «Ja nebūtu mūsu rajona pārstāvju, sporta dienas dalībnieku būtu maz. Tukumnieki ļoti mīļi uzņēma, sarīkojumā atraktīvi sadziedājās un aizkustinoši dejoja. Viesturieši bija ļoti apmierināti un priecīgi, ka aizbraucām tālāk par mūsu rajonu,» teic Viesturu pagasta padomes sociālā darbiniece Laima Artimoviča. I. Rencis stāsta: «Laika apstākļi bija labi, un viss iecerētais izdevās. Pavadījām laiku teicamā noskaņojumā. Pasākumu organizēja Tukuma invalīdu sporta klubs, tā dalībnieki nodrošināja pusdienas. To izmaksas sedza sportotāji ar dalības maksu – trim latiem. Visi aktīvās atpūtas cienītāji saņēma organizatoru sarūpētu piemiņas balviņu. Pateicamies Codes, Īslīces, Gailīšu, Viesturu un Vecumnieku pašvaldībai un sociālajiem darbiniekiem par ieinteresētību, organizējot iedzīvotāju ar īpašām vajadzībām braucienu uz vieglatlētikas festivālu.»

Pievieno komentāru

Komentāri 6

kas ir tie kas Rencim naudu dod?...paši vainīgi...

pirms 11 gadiem, 2008.09.16 13:53

...

no kura laika zolītes spēle ir sporta veids-nu laikam jau tikai Mārītei!!!!un BAUSKAS DZĪVEI!!! uztaisiet turniru spirta dzeršanā vai tablešu rīšanā-ari būs sports??? saprotiet taču,ka sports-tas veselīgs dzīves veids,bet ne alkohola UN dūmu telpā pavadīts laiks spēlējot uz naudu- no kura laika mūsu avīze reklamē azartspēles-tās reklamēt avīzē cik zinu aizliegts ar likumu....

pirms 11 gadiem, 2008.09.13 22:11

RENCIM var paprasīt sponsori,kādm mērķim nauda aizgājusi,vai revizijas komisija izvērtē.Nu laikam der pavērtēt, dzirdēts bieži,bet pierādijumu nav.

pirms 11 gadiem, 2008.09.11 07:16

stiprais

kas paprasīs Rencim,kur paliek sponsoru nauda,jo atskaitēs parādās labi,ja trešā daļa no saziedotā...

pirms 11 gadiem, 2008.09.09 20:56

Tāds iespsaids, ka Rencis pats būtu rīkojis Bauskas rajona sacensības Tukumā. Ir viegli sevi slavināt ja kāds cits izdara smago darbu.

pirms 11 gadiem, 2008.09.05 08:59

Sports