Jēkabpilieši pārtrauc Vecumnieku uzvaru sēriju 12

Volejbola klubs «Vecumnieki» savās mājās 14. decembrī Latvijas Nacionālās līgas čempionāta spēlē sacentās ar Jēkabpils sporta centra komandu.Ja Vecumnieki šajā cīņā uzvarētu, tā viņiem būtu desmitā vinnētā spēle pēc kārtas, precizēja komandas treneris Jānis Plūme. Savukārt jēkabpilieši šajā sezonā tikai vienu reizi bija piedzīvojuši zaudējuma rūgtumu. Viņu treneris Modris Grunte neslēpa, ka braukuši uzvarēt, un ar tādu apņēmību sāka spēli. Tā ilga četrus setus, kuru rezultāti bija šādi: 19:25, 25:14, 16:25, 18:25. Mājinieku treneris Jānis Plūme atzina, ka Vecumnieku spēlētājiem nav izdevies parādīt labāko sniegumu. Taču spēle, nenoliedzami, bija spraiga. Jau ar pirmajām minūtēm bija skaidrs, ka spēku samērs komandām līdzīgs. Rezultāts pieauga punkts punktā, un tikai seta noslēgumā divu trīs punktu pārsvars bija viesiem, ko mājinieki gan sadeldēja. Kad rezultāts bija 18:21 viesu labā, veiksme vairāk uzsmaidīja jēkabpiliešiem – 25:19.Otrais sets veiksmīgi sākās mājiniekiem – viņi panāca 5:1 savā labā. Tikmēr viesu treneris skaļā balsī savējos uzmundrināja: «Puiši, saņemas!» Kad rezultāts bija 7:1 mājinieku labā, viesu komandā tika izdarīta spēlētāju maiņa. Tomēr rezultāts mainījās par labu mājiniekiem. 13:5 – tik liels bija pārsvars seta vidū. Viesi pievilka 15:9, un otrais sets beidzās – 25:14 –, ar mājinieku pārliecinošu uzvaru. Trešais spēles cēliens attīstījās līdzīgi kā ievadā. Te pa punktam guva viesi, te mājinieki. Taču fortūna bija labvēlīgāka viesiem. Spēles sekretāre Gunta Pačkajeva sprieda, ka Vecumnieku volejbolistus iegāza gremdes, kas gāja ārpus laukuma. Abas komandas cīnījās pašaizliedzīgi, taču spēle ievirzījās par labu Jēkabpilij. Ceturtajā setā sīksta cīņa bija jau par pirmo punktu, ko ieguva mājinieki.Līdzjutējos nerima viena vēlēšanās – kaut nu atkārtotos otrā seta scenārijs, kas bija ļoti veiksmīgs mājiniekiem. Diemžēl punktus vāca viesi 4:1. Vecumnieki panāca 4:4 un tūdaļ arī pārņēma vadību. Kļūda servē no vienas un otras puses liecināja par cīņas spriedzi. Atkal neizšķirts 7:7, 8:8. Tāds pats misēklis Vecumniekiem, bet nākamajā epizodē arī punkts. Kad rezultāts bija 13:14, vēl visi cerēja uz labvēlīgu iznākumu. Taču viesi nākamajās epizodēs bija precīzāki – 16:13 viņu labā. Rezultāts pieauga 20:15, 21:17. Tuvojās spēles izšķirīgie brīži, kuros stabilāki bija viesi un sajūsmināti svinēja uzvaru.

Komentāri 12

***kārlis

Nu ko, meitenes, dabūjāt iekšās? Nopēra Jūs Jēkabpils kā mazus pienapuikas!

pirms 11 gadiem, 2008.12.20 08:25

sk

nomierinies, tagad tādi laiki - d e m o k r ā t i j a .

pirms 11 gadiem, 2008.12.16 15:35

JānisP

Jā!:) nebūtu slikti redzēt cilvēkus, kas slēpjas aiz šiem visiem nikiem: banaans, xxx, J, SK, foto...

pirms 11 gadiem, 2008.12.16 09:47

JānimP

Vai tad man jābrauc pie Tevis un tad tikai varu izteikt savas domas. Tāpēc jau ir dota iespēja izteikties. Nevar jau tikai labu vien gribēt , reizēm arī sliktais jāuzklausa, vai ne?
Veļu mazgājiet savā kolektīvā jūs paši , jo reizēm tas ir nepieciešams. Nedusmojies un turpiniet tālāk cīnīties, būs jau viss štokos.

pirms 11 gadiem, 2008.12.16 09:28

foto

pirms 11 gadiem, 2008.12.15 15:04

JānisP

Nak ko kolektīva netīro veļu mazgāt publiskā mazgātuvē...

pirms 11 gadiem, 2008.12.15 13:59

xxx

Oi, cik skarbi. Var redzēt,ka stingri sarūgtināts.

pirms 11 gadiem, 2008.12.15 11:10

ivarss

Ar varu komandu nesakārtosi, tā ir katra paša attieksme. Daži ir slimi, dažiem traumas, daži nav atkopušies pēc traumām, daži tā strādā, ka vemt gribās, atrod jebkādu iemeslu lai tik nebrauktu uz treniņiem,

pirms 11 gadiem, 2008.12.15 10:42

xxx

Jā , Sproģi beidz cīnīties viens , liec arī pārējiem džekiem ko darīt uz laukuma. Volejbolā jāspēlē komandai , bet jums šoreiz tās nebija. Vai jums elektrība ielikta laukuma līnijās ,ka ne libero nevienscits ( izņemot Sproģi) necīnījās pēc bumbas. Pēdējais sets galīgs nonsens , tik bezpalīdzīgi, ka gribējās iet un iedot pa sāniem ,lai atmostieties. Kāpēc cēlājs tik maz izmantoja Garklāvu,kuram labs uzbrukums ( ja labi uzceļ) ? Kur pirmie tempi ? Veči , sakārtojiet komandu un aizziet. Mēs par jums , s a r a u j !!!!!!!!!!!!!!!!!

pirms 11 gadiem, 2008.12.15 09:00