Ķekava pietuvojas «Uzvara-Lauks» florbolistiem 4

Florbola komanda «Uzvara-Lauks» Latvijas čempionāta virslīgas spēlē sestdien, 9. februārī, izbraukumā ar rezultātu 5:8 zaudēja Ķekavas komandai. Tagad ķekavniekiem ir tikai par diviem punktiem mazāk nekā baušķeniekiem, kuri turnīra tabulā ieņem sesto vietu. Ķekavas komanda bīstami pietuvojusies baušķeniekiem.

Mūsu komandas treneris Dainis Akmentiņš uzskata, ka sāncenši nebija neuzvarami. Mūsu florbolisti otrā perioda sākumdaļā četrās minūtēs zaudēja trīs vārtus, tādējādi mājinieki ieguva pārsvaru, kas ļāva viņiem justies un spēlēt brīvāk nekā viesiem. No neizšķirta rezultāta 3:3 ķekavnieki panāca 6:3 un vairs neatdeva viesiem iniciatīvu.Otrā perioda otrajā pusē Māris Akmentiņš guva ceturtos vārtus, bet līdz pat spēles 54. minūtei rezultatīvs metiens izdevās tikai Pēterim Mazikam. Līdz spēles beigām vēl bija sešas minūtes, bet baušķeniekiem neizdevās ofensīva, kas ļautu kaut ko mainīt.Pēdējā minūtē, kad «Uzvara-Lauks» nomainīja vārtsargu ar sesto laukuma spēlētāju, Ķekavas komanda rezultātu palielināja vēl ar vienu vārtu guvumu. Rezultatīvākais spēlētājs baušķeniekiem bija M. Akmentiņš, viens trāpīgs metiens Ingus Panteļejeva kontā. Šo virslīgas spēli Ķekavā vēroja divi simti līdzjutēju. Baušķenieku zaudējuma cēlonis meklējams viņu uzbrukumā. «Uzvara-Lauks» 29 reizes meta pa vārtiem, viņu sāncenši – 50 reižu. Mūsu vienības vārtus sargāja jaunais Elvis Holsts, jo Uģis Upenieks vēl nevarēja doties laukumā, jo bija diskvalificēts uz trim spēlēm. Treniņus viņš apmeklē.Treneris Dainis Akmentiņš «Bauskas Dzīvei» sacīja, ka līdz sezonas beigām apņēmies vadīt komandu.Nākamajā spēlē, kas sporta namā «Mēmele» notiks 16. februārī, «Uzvara-lauks» sacentīsies ar Cēsu «CelTik/Lekrings» spēlētājiem, kurus trenē baušķenieks Normunds Grunckis.

Komentāri 4

aigars

Kāpēc uzreiz par treneri? Kas es nevaru savas domas izteikt? Tad jau jebkurš sporta žurnālists, kas lielajās dienas avīzēs par sportu raksta ne to vien un ne tiem glaimojošākajiem vārdiem, ir uzreiz jāliek par treneri, piemēram, hokejistiem, basketbolistiem vai futbolistiem, jo viņi tak ar gudri no tribīnēm! Vienkārši kaut kā nav nācies lasīt "Bauskas Dzīvē" kādu analītisku rakstiņu par florbolu un Bauskas komandu, kam Latvijas florbolā ir savs vārds. Tāpēc arī uzrakstīju savas pārdomas no tribīnēm, jo florbolam sekoju, ceru, ka kaut ko no tā arī saprotu un nav man gluži vienalga, kas notiek ar mūsu komandu. Kura tad no Bauskas daudzo sporta veidu komandām vēl spēlē Latvijas čempionāta virslīgā? Nav taču mums tādā līmenī ne hokeja, ne futbola vai basketbola, kā tas ir citās pilsētās (tiesa, arī ne visās, bet mums vismaz ir florbols!). Un ne jau man te kādu no savējiem noriet vai aplikt ir mērķis. Vien šādi kā līdzjutējs izteicu savas emocijas, jā, varbūt arī sāpi par to, ko sestdien vēroju Ķekavā un kas gaidāms vēl līdz sezonas beigām.

pirms 12 gadiem, 2008.02.12 17:43

speletajs

Aigaru par treneri. Izskatas ka viņš arī saprot kaut ko. Varbūt tikai tribīnes vinš ir gudrs.

pirms 12 gadiem, 2008.02.11 18:14

aigars

Vai pie zaudējuma daļa vainas nav jāuzņemas trenerim? Kā tas var būt, ka, ja vienus vārtus Bauska zaudēja, kad no savas aizvārtes aizsargs dod piespēli pa centru caur pretinieku uzbrucēju, kurš pārtvēra šo piespēli, bet pēc tam aizsargi turpina spēlēt tādā pat manierē līdz vēl, šķiet, vieni vārti tāpat tika zaudēti un dažas reizes līdzīgās situācijās vārtsargs Holsts izglāba. NU VAI TAD TRENERIM NAV SPĒLES LAIKĀ TĀDAS ELEMENTĀRAS KĻŪDAS JĀNOVĒRŠ, kaut vai jāsēdina malā tas, kurš vairākas reizes tā dara? Daini, spēle ir jāvada un vienalga, kļūdās pieredzējis spēlētājs (čoms) vai jaunais. Starp citu, tas, ka no Bauskas neviens nebija iekļauts Latvijas izlasē pārbaudes spēlēs ar Igauniju (Levītis tik uz vienu spēli) ar liecina, ka komandā kaut kas nav kārtībā. To nesaku tikai es, bet arī florbolazinas.lv apskatnieki ir pamanījuši Bauskas nestabilo sniegumu šogad. Var gadīties, ka grūti būs tikt uz play-off (vismaz 8. vietā), jo, kaut arī Bauska ir šobrīd 6. vietā, priekšā divas spēles ar top-komandām un divas ar tiem, kur iznākumu ar nevar paredzēt, bet sekotāji 7. un 8. vieta ir jau klāt. Tā ka atliek novēlēt visai komandai vismaz 4 punktus 4 spēlēs vēl dabūt. Lai veicas.

pirms 12 gadiem, 2008.02.11 14:09