Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kurmenietis izcīna sava pagasta kausu novusā 6

Novusa spēlētāji sestdien, 6. novembrī, Bauskā sacentās par Kurmenes pagasta dāvātajiem kausiem.Galveno balvu sīkstā konkurencē izcīnīja kurmenietis Modris Ķipurs. «Par to mums īpašs prieks,» bilst Kurmenes novusistu koordinators un treneris Ainārs Čudars un stāsta, ka Modris bija pelnījis pirmo vietu. Šoreiz viņam izdevies parādīt visu, ko spēj. Līdz šim sagadījies tā, ka daudzās sacensībās kurmenietis it kā palicis ēnā.Arī sieviešu sacensībās labi veicās Kurmenes novusistei Dzintrai Čudarei, kura ierindojās otrajā vietā, piekāpjoties tikai codietei Viktorijai Jevsjukovai. Trešā labākā bija baušķeniece Inese Jākoba. Kurmenieši trīs reizes nedēļā sanāk uz treniņiem un regulāri piedalās sacensībās. A. Čudars par atbalstu saka paldies Vecumnieku novada domei. Par piešķirto finansējumu ir nopirkti četri jauni novusa galdi. Arī ceļa izdevumus uz sacensībām sedz pašvaldība. Kurmenes novusisti piedalās ne tikai Bauskā rīkotajos turnīros, ir bijuši arī Ķekavā, Baldonē, Lēdmanē un citur. Kurmenieši gribētu sacensības rīkot savās mājās, taču zāles apgaismojums nav tik labs, lai aicinātu pie sevis sportistus no citurienes, piemetina A. Čudars.Kopumā Kurmenes pagasta kausu izcīņā sacentās 34 novusisti, to skaitā bija desmit kurmeniešu, precizē sacensību tiesnesis un arī dalībnieks Aldis Pavilons. Viņš ieņēma otro vietu, trešais labākais rezultāts bija brunavietim Ringoldam Karosam. Nākamajās trīs vietās ierindojās un balvas saņēma baušķenieks Staņislavs Bednarčiks, baldonietis Ainis Biļinskis un codietis Emīls Kanapeckis.Bauskas novada pašvaldības sporta bāzes vieglatlētikas manēžā svētdien, 7. novembrī, risinājās komercturnīrs novusā, kurā iesaistījās 22 sportisti, viņi vidū 14 vietējie spēlētāji un astoņi viesi.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

krekliņš

A kur tiem kurmeniešiem tie vienādie krekli - tā arī nesapratu

pirms 9 gadiem, 2010.11.08 21:20

novuss

agrāk dzērāji, tagad redz kādi sportisti

pirms 9 gadiem, 2010.11.08 21:19

kanis

Jā, Kurmenieši vienādos kreklos. Bauskai ir ko mācīties. Fotogrāfs nedaudz nohaltūrējis, tādas iespaids , ka kausi galvenais, bet ne sportiste.

pirms 9 gadiem, 2010.11.08 15:23

kauliņš

Nu tā bilde, kurā redzama kurmeniete Čudare ir izcila- uzvarētāja bez galvas - SUPER!!~!

pirms 9 gadiem, 2010.11.08 06:42

Sports