Latvijas 3. olimpiādē medaļas krāj novadu sportisti 20

Latvijas plašākā sportiskā pasākuma – 3. olimpiādes – atklāšanas ceremoniju Liepājas stadionā 6. jūlija vakarā ievadīja visu novadu un pilsētu sportistu delegāciju parāde.Bauska izcēlās ar pussimt sportistu lielu grupu un koši oranžiem tērpiem. Iecava bija pamanāma ar saulainu noskaņojumu un apģērbu. Korekti izskatījās Vecumnieku delegācija, šī novada karogu nesa olimpiskais vicečempions Ainārs Kovals. Stadionā iesoļojot, katra novada sportistu raksturojumā tika minēts kāds sasniegums, ar kuru var lepoties.Kurzemes karstās dienas izsviedrēja visus atlētus, kuri sacentās zem klajas debess. Regbija spēlētāji cīņas sāka 6. jūlijā Aizputē, un abu – gan Bauskas, gan Vecumnieku – novadu komandas jau pirms noslēguma bija apmierinātas ar cīņu norisi. Baušķenieku organizators Normunds Struža sestdien sacīja, ka izpildīts gandrīz maksimālais uzdevums. Spēli ar Jelgavas spēcīgo vienību pārtrauca lietusgāze, pēc tam pagarinājumā baušķenieki 11 minūšu cīņā guva punktus, kas viņiem pavēra ceļu uz pusfinālu. Arī Vecumnieku regbija komandas spēlētājs Jānis Plūme pauda prieku par iekļūšanu astoņu labāko komandu vidū, jo Latvijas čempionātā jaunveidotā vienība pagaidām ir lejasgalā. Iecavas galda tenisa sieviešu komanda pēc reitinga bija astoņu labāko vidū, kas sacentās par medaļām. Spēcīgajā konkurencē godalgotas vietas izrādījās neaizsniedzamas, atzīst tenisiste Baiba Gāga. Liepājas Olimpiskajā centrā sacentās cīkstoņi, un veiksmīgākā šī diena bija Bauskas novada sportistam Sandim Četvergam, kurš savā svara kategorijā izcīnīja sudraba medaļu. Trešajā vietā ierindojās Krista Pažemecka. Boksa sacensībās savā svara kategorijā labākais bija Artjoms Kotenkovs, trenera Valērija Hrustaļova audzēknis. Teikvondo sacīkstēs, kas risinājās Ventspilī, zelta godalgu saņēma šī paša novada pārstāves Linda Tarvida, bronzu – Laura Gaile. Vieglatlētikas sacensībās Liepājas stadionā 7. jūlija pievakarē Bauskai bija medaļu birums. Jānim Baltušam sudrabs 400 metru skrējienā un kopā ar komandas biedriem Andri Ūdri, Ģirtu Dubinski un Mārtiņu Rūgumu – 4x100 metru stafetes skrējienā. Dacei Linai trešā vieta 10000 metru distancē. Sporta centra «Mēmele» galvenā speciāliste Inga Ūbele gandarīta par puišu sniegumu stafetē. Vecumnieku vieglatlētu treneris priecājās par zelta medaļu šķēpmešanā. Aināra Kovala raidītais šķēps sasniedza gandrīz 80 metru atzīmi. Sinta Ozoliņa-Kovala ar uzviju izpildīja olimpisko normatīvu, un tā šķēpmetēju ģimenei pavēries ceļš uz Olimpiskajām spēlēm Londonā. Sudraba godalgas kārtslēkšanā ieguva Vecumnieku vieglatlēti Reinis Krēgers un Daila Žukauska. Klāvs Reitmanis un Laura Zilvere Vecumniekus pārstāvēja airēšanā. Pilnu medaļu komplektu izcīnīja Laura, sacenšoties individuāli, kā arī divniekos. Plašāku publikāciju par mūsu novadu sportistu rezultātiem Latvijas 3. olimpiādē lasiet laikraksta 11. jūlija numurā.

Pievieno komentāru

Komentāri 20

Ilvaram

Par Tevi ,var tikai lepoties, medaļas Bauskai esi ieguvis kopš pēdējām Lauku sporta spēlēm Bauskā 1990.gadā un tā līdz Ventspilij ,visu cieņu Tavai sportiskajai uzņēmībai .

pirms 8 gadiem, 2012.07.19 23:56

Ilvars jurim

Juri, kad cinas sporta nebija konkurences.katrs darija ko var, mazak trenini varbut.Visi izlikas un ari traumejas.

pirms 8 gadiem, 2012.07.17 23:46

JURIM

Izaugsme lielāka tiem ,kas strādā to pierādīja šī Olimpiāde un strādā vieglatlēti Bauskā ,Vecumniekos,Iecavā neraugoties uz lielo konkurenci un daudzajām traumu problēmām.Līdz šim lielāko medaļu skaitu bija devuši cīņas sporta veidi,kur konkurence ievērojami mazāka ,bet pašpārliecinātība,augstprātība, mazspēja sistemātiski trenēties šoreiz novedusi cīkstoņus pie pelnītā rezultāta.Visos četros novados ir talantīgi sportisti un paši novadi ari izcilām sporta tradīcijām.Bauska -Rundālei -10 medaļas ,Vecumniekiem-7 medaļas,Iecavai - 1medaļa un kāda tam starpība. Nākošā Olimpiādē Iecavas talantīgie jaunieši rādīs savu...LAI VEICAS VISIEM JAUNAJIEM TALANTIEM,LAI TĀDU JAUNIEŠU -CENTĪGU ,ČAKU,UZŅĒMĪGU MŪSU SABIEDRĪBĀ BŪTU VAIRĀK.

pirms 8 gadiem, 2012.07.12 15:42

juris

Rakstiet, ko gribiet, bet kopvērtējumā Vecumnieki ir virs Bauskas ! Vai tad tiešām tik labi rezultāti- salīdziniet Vecumniekus ar Bausku!

pirms 8 gadiem, 2012.07.12 08:05

Andris

Kape avize nekas nav minets par Lindas zelta medalu?

pirms 8 gadiem, 2012.07.11 13:53

Ja jau tad jau

Savu darba prasmi ŪBELES kundzei vajadzētu parādīt sistemātiskā darbā ne portāla aizpildīšanā un sevis cildināšanā.

pirms 8 gadiem, 2012.07.11 00:49

reram

Mārītes rakstiem nav ne vainas ,bet Ūbele ir ļoti ,ļoti pūlējusies četrus gadus spodrināt Bauskas novada sporta slavu.

pirms 8 gadiem, 2012.07.10 14:43

vaļera

Kas vainas rakstam? Sportisti pieminēti, galvenā speciāliste gandarīta, vienīgi Grantiņas veikums nav pieminēts.

pirms 8 gadiem, 2012.07.10 06:51

rere

Pārāk nabadzīgs raksts..
M. Ozoliņa galīgi nav tas cilvēks, kuram būtu jāliek šie raksti.

pirms 8 gadiem, 2012.07.09 17:55

Rundālietis Kārlis Volodins Olimpiādē izcīnīja 4.vietu!

pirms 8 gadiem, 2012.07.09 14:25

ej ***, murmjli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pirms 8 gadiem, 2012.07.09 11:22

kā tā

Kur tad Rundāles slavenības ka nav nevienas uzvaras un vai vispār piedalījās? Tāda sporta dzīve ar Volodinas kundzi priekšgalā slavinās pa visām malām.Treniņu skrejlapas pa visām sētmalēm, treneri ar vismaz vai pasaules līmeņa slavu reklamējas.Tik vien gan rezultātā ir ka Vilnis apzinīgi strādā.

pirms 8 gadiem, 2012.07.09 10:10

Latvijā un pasaulē