Ledus laukumos dzenā ripu 6

Pie Mežotnes internātvidusskolas ledus laukums sagatavots hokeja cīņām, un, ja vien sals pieturēsies, notiks arī pagasta čempionāts.Mežotnieki Bauskas rajonā ir vieni no tiem, kuri rūpīgi gādā par ledus sagatavošanu. Internātvidusskolas sporta skolotājs Gvido Kalnmalis «Bauskas Dzīvei» sacīja, ka hokeja cienītāji viņam jau zvanot un interesējoties, kad varēs doties uz ledus. Pedagogs skaidro, ka nevar pārlieku steigties, jo svarīga ir gan drošība, gan ledus kvalitāte. Tā kā dīķī ūdens līmenis ir bijis zems, nācies klājumu papildināt un ar vienas reizes lējumu nav pieticis. G. Kalnmalis ir gandarīts, ka vietējie jaunieši Jānis Staļūns, Ģirts Štubis un paša dēls nav jāskubina hokeja laukuma sagatavošanā. Pietiekot ar organizatorisku padomu, un puiši izdarot visu kā vajag. Rīt, 5. janvārī, pēc ziemas brīvdienām mācību iestādē atgriezīsies audzēkņi. Arī viņiem būs iespēja slidot. G. Kalnmalis teic, ka izdevies sagādāt pietiekami daudz inventāra. Ir slidas, kas iegūtas, gan saņemot humāno palīdzību, gan astoņi pāri pavisam jaunu. Puiši ir iemācījušies ekipējumu saremontēt, un ledus sezonā vispirms izmantos jau lietotas slidas. Mežotnes pagastā hokeja čempionāts ir organizēts divas reizes. Pērn gan tas nenotika, jo pārāk īss bija piemērotu laika apstākļu periods. G. Kalnmalis precizē, ka ar Mežotnes pašvaldības atbalstu arī šajā sezonā gan vietējās komandas, gan citi interesenti cīnīsies par balvām un medaļām. Iepriekšējos gadus atsaucība ir bijusi pietiekami liela.Skaistkalnieši ledus priekiem ļaujas uz dīķa, kas atrodas pie vietējās kultūras iestādes. Pagasta sporta darba organizators Andris Ziemelis stāsta, ka viņš jau ir izstrādājis hokeja maču nolikumu un sacensībās aicinās piedalīties arī kaimiņus no Bauskas rajona un Aizkraukles rajona Kurmenes. Nākamnedēļ tiks precizēts sportam paredzētais budžets un, ņemot vērā tā apmērus, rīkos hokejistu sacensības. Iecavas novada Zorģos arī ir hokeja cienītāju grupa. Dainis Upelnieks pie savām mājām iemanījies labi notīrīt ledu ar kvadraciklu, kuram pierīkota sniega šķūre. Par hokejistu prasmes pārbaudi kļūs Mežotnes pagasta čempionāts.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

lJa nevar GAILE vēl ir deputāti un lielais deputāts - pedagogu uzraugs Māris.....

pirms 12 gadiem, 2009.01.10 18:47

caps

he stigas bortus kinoteātris malkā nokurināja. tagad nav ne kino ne hokeja laukuma, nekā nav, bet ārijai gailei mājai ir fasāde sataisīta!

pirms 12 gadiem, 2009.01.07 14:07

I

atceros laikus, kad katru ziemu dzeki uzleeja ledu Bauskas kvartaalos iekspagalmaa (starp Viitolu un Salaatu ielu). Tad veel ledus regulaari bija pie beernunama Anneles tagadeejaa skeitparka vietaa. Un protams legendaaraa Stiga, kur bija borti...

pirms 12 gadiem, 2009.01.05 20:49

Piekrītu tev,Gaile to vien māk kā iebāzt sev d**sā naudu,viņai nerūp jaunieši Bauskā un Bauskas rajonā. Protams tikai tie mazie pagasti saprot ka jaunatnei ir liela nozīme,un kas vēl ja ne paši var viņem palīdzēt.Pats esmu no Bauskas un man kauns ka Pilsētas dome nevar uztaisīt normālu slidotavu,un esmu pārliecināts ka buutu liels jauniešu skaits kas buutu pateicīgi ja tādu izveidotu. Saprotiet par Bauskas jaunaatni pilsētas dome nedomā,viņi to vien māk kā teikt ka Bauskas jaunatne to vien māk kā dzert,bet neviens nedzertu ja būtu citu ko darīt.

pirms 12 gadiem, 2009.01.05 11:35

bauskas jaunie kokejisti

prieks ka atkal būs pagatsa mači:)Tā turēt!cerēsim ka daba nepievils!
kuro gadu jau mežotnes pagastam ir nauda ledus laukuma izveidei, bet bauskas dome tik be*dē mīkstajos krēslos-par tām 3 štukām ko gaile sev uz ziemassvētkoem uzdāvināja prēmijā ne tādu vien laukumu varētu ierīkot... un nevis k-kādā mistiskā skeitparkā starp rampām liet ledu.Idiotisma kalngals!

pirms 12 gadiem, 2009.01.05 11:00

bauskas jaunie kokejisti

prieks ka atkal būs pagatsa mači:)Tā turēt!cerēsim ka daba nepievils!
kuro gadu jau mežotnes pagastam ir nauda ledus laukuma izveidei, bet bauskas dome tik be*dē mīkstajos krēslos-par tām 3 štukām ko gaile sev uz ziemassvētkoem uzdāvināja prēmijā ne tādu vien laukumu varētu ierīkot... un nevis k-kādā mistiskā skeitparkā starp rampām liet ledu.Idiotisma kalngals!

pirms 12 gadiem, 2009.01.05 10:58

Sports